Şimdi Ara

fiat linea 1.3 dizel 95bg birkaç soru

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar fiat linea 1.3 dizel 95bg bakım kmleri nedir acaba.10000 yazıyor ılk bakımda bazı yerlerde bazı yerlerde ve yol bılgısayarında 20000 diyor.nedir acaba yapılması gereken?birde radyo kanalında bir frekans acıkken yolda gıderken o yerın frekansına gore frekansı otomatık olarak degıstırıyor bunu nasıl iptal edebiliriz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: oberen

arkadaslar fiat linea 1.3 dizel 95bg bakım kmleri nedir acaba.10000 yazıyor ılk bakımda bazı yerlerde bazı yerlerde ve yol bılgısayarında 20000 diyor.nedir acaba yapılması gereken?birde radyo kanalında bir frekans acıkken yolda gıderken o yerın frekansına gore frekansı otomatık olarak degıstırıyor bunu nasıl iptal edebiliriz acaba?

Dostum ben kiralık araç kullandığım için bakım km sini tam olarak bilemiyorum. Rent firması her 10 000 km de aracı servise çağırıyor.
    Radyoda ise menüden af kısmına gel ve off yap.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok tesekkurler.10000de eksık sıvılarmı kontrol edılıyor yoksa yag degısmesı gerekıyormu heryerde ayrı bırsey yazıyor
  • 10000 binde yağ ve filtre değişimi yapıldı. yaklaşık 4 ay önce ve 200 tl tutmuştu.
  • yağ değişimi için gitmem gerekecek ozaman.tesekkur ederım.nerede yağ degışımı yaptırdınız acaba.servislere guven olmuyor hiç
  • O Beren 10 000 km de bir degistirmen doğru.
    Ben extra her 10 000 km de filtreleri değiştiriyorum.
    Fakat bu işi sakin KIRMAK ta yapma benim arabayi rezil ettiler

KIRMAK a goturmede kime goturursen götür 2013 model arabayi rezil ettiler bakımda bakım sayacı sifirlamamislar yolda yağ lambası yandı yag degistirin diyor araba yağ ekledim bir duman stop ettim kenara çektim 500 tl ye arabayi istanbula getirdim hamile Karım ve 2 yaşındaki kizimla 5 km yürüdüm çekici bulmak için. Bana yol yardımını neden aramadiz diye soru sordular bayramın 2. Günü açan bile olmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.