Şimdi Ara

SİLİNSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertcantt -- 3 Haziran 2015; 5:28:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Nexus avantajını bilen bilir çıkan güncelleme ilk nexus cihazlarına gelir.Hızlıdır kasma donma olmaz ama eksileri hafıza kartı slotu olmaması kamera iyi olmaması vede ses kalitesi iyi değil nexus cihazları zaten performans ürünüdür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence note1ni satip nexus 4 al 2.el piyasasi ayni nexus4 ile note1in

• Arkadaşlar herkese teşekkürler.Nexus 5 aldım.Çok mutluyum.Süper hızlı telefon.

• hata yapmışsın. nexus 5 yazılımcılar için üretelin kamera dandik, malzeme kalitesi dandik, ses kalitesi dandik, batarya dandik ama hızlı olan bir telefon. note'dan nexus 5'e geçilmezdi sen yazılımcı mısın sanki? oturup oyun oynayıp müzik dinlicen telefonda. ilerde pişman olacaksın.
  • revision kullanıcısına yanıt
    he yav he he
  • mkurtulus kullanıcısına yanıt
    söyleyecek bir şeyi olmayan adamın saçmalaması
  • revision kullanıcısına yanıt
    bravo bilgili adam
  • 2. El note 1'e kim 560 veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

2. El note 1'e kim 560 veriyor

Adanada bi tanıdık vardı telefoncu :) Telefonu ona sattım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: revision

hata yapmışsın. nexus 5 yazılımcılar için üretelin kamera dandik, malzeme kalitesi dandik, ses kalitesi dandik, batarya dandik ama hızlı olan bir telefon. note'dan nexus 5'e geçilmezdi sen yazılımcı mısın sanki? oturup oyun oynayıp müzik dinlicen telefonda. ilerde pişman olacaksın.

Ben telefonu almaktan çok mutluyum.Çünkü süper hızlı telefon.Ve ben nedense telefonda oyun sevmiyorum hiç oyun yok telefonda.445 ppi netlik var.Süper bi netlik.Artı olarak note artık çok kasmaya başlamıştı.Bana kalırsa nexus un tasarımı şu ana kadar gördüğüm en iyi telefon cidden.Çok sade ama ben çok sevdim.Android güncellemeside cabası şuan 4.4.2 ile geldi :) Daha neler neler gelir :) Ses kalitesi bence süper yani.Hoparlörün alt yanda olması da süper bişey.Akşam alarmı kurduktan sonra telefonu ters koyuyordum hoparlör arkada diye artık öyle bi sorun yok.Bana kalırsa tek eksiği batarya.Ama note dan daha uzun sürüyor elimden bırakmamama rağmen.Zaten hergün şarja takıyordum yine takıyorum.Şuanda saat 00.12 ve şarjı %12 :) bana kalırsa en iyi tek telefon piyasadaki.Ne o samsungun uygulamaları falan daha açmadıklarım bile vardı :) Samsung sinema samsung e kitap falan :) Saçma uygulamalar yok bunda.Bu da kendini daha çok sevdiriyor :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• yıllardır n7000 note1 kullandım. biraz yanlış tercih olmuş senin için. keşke lg g2 yada sony z1 geçiş yapsaydın. sağlık olsun.
    sen memnunsan buradakilere ... düşer.anladın sen onu...

konu kapanmıştır millet... dağılalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zigmo -- 10 Nisan 2014; 3:00:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zigmo

yıllardır n7000 note1 kullandım. biraz yanlış tercih olmuş senin için. keşke lg g2 yada sony z1 geçiş yapsaydın. sağlık olsun.
    sen memnunsan buradakilere ... düşer.anladın sen onu...

konu kapanmıştır millet... dağılalım...

Haha :) Evet biliyorum g2 de iyi bir cihaz ama ben saf android istedigim icin tercih ettim :) Tesekkur ederim tekrar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertcantt

quote:

hata yapmışsın. nexus 5 yazılımcılar için üretelin kamera dandik, malzeme kalitesi dandik, ses kalitesi dandik, batarya dandik ama hızlı olan bir telefon. note'dan nexus 5'e geçilmezdi sen yazılımcı mısın sanki? oturup oyun oynayıp müzik dinlicen telefonda. ilerde pişman olacaksın.

Ben telefonu almaktan çok mutluyum.Çünkü süper hızlı telefon.Ve ben nedense telefonda oyun sevmiyorum hiç oyun yok telefonda.445 ppi netlik var.Süper bi netlik.Artı olarak note artık çok kasmaya başlamıştı.Bana kalırsa nexus un tasarımı şu ana kadar gördüğüm en iyi telefon cidden.Çok sade ama ben çok sevdim.Android güncellemeside cabası şuan 4.4.2 ile geldi :) Daha neler neler gelir :) Ses kalitesi bence süper yani.Hoparlörün alt yanda olması da süper bişey.Akşam alarmı kurduktan sonra telefonu ters koyuyordum hoparlör arkada diye artık öyle bi sorun yok.Bana kalırsa tek eksiği batarya.Ama note dan daha uzun sürüyor elimden bırakmamama rağmen.Zaten hergün şarja takıyordum yine takıyorum.Şuanda saat 00.12 ve şarjı %12 :) bana kalırsa en iyi tek telefon piyasadaki.Ne o samsungun uygulamaları falan daha açmadıklarım bile vardı :) Samsung sinema samsung e kitap falan :) Saçma uygulamalar yok bunda.Bu da kendini daha çok sevdiriyor :)

telefona para verdiğin için beynin sana onu sevmeye zorluyor.

yahu akıl mantık var nexus'un bataryası her testte note2'nin altında. neyine daha uzun sürüyor diyorsun?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mertcantt

quote:

telefona para verdiğin için beynin sana onu sevmeye zorluyor.

yahu akıl mantık var nexus'un bataryası her testte note2'nin altında. neyine daha uzun sürüyor diyorsun?

Brnim notu alali bir yil olmustu ve bataryasi uzun sürmüyordu artık.Ben onunla kıyaslıyorum.Tabiki bu telefonda bir yıl sonra öyle olacak.Telefonu aldigim icin sevmeye calismiyorum.G2 yi alacağima notu kullanmaya devam ederdim.Ben bu telefonu ekran netligi ve saf androidi oldugu icin aldim lg nin arayuzunden gicik aliyorum.Tamam g2 nin bataryasi daha güçlü ama zaten ben gece yatarken telefonun sarji %60 yada 70 olsa bile takiyorum sarja.Ha onu almisim habunu.Beni sarji pek fazla ilgilendormiylr.Uzun yollar icin ikinci telefon var zaten baba nokia :) 4 gün gidiyor :) Nexus u almadan önce internette okudugumda g2 alin diyordu ama g2 de parmak izi okuma ozelligi bile olsa ben onu almazdım.Arz talep meselesi bu.Benim için nexus en iyisi.Senin için g2 olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

o da bişeymi hocam. 2000 TL'ye aldıkları S3'ü 600 TL'ye satıyorlar.

Acaip zarar ediyorsun kardes ya :D İcim aciyor 560 a sattigima :) Ama piyasasi bu yapacak birsey yok :D 2.el satarkende alirkende dertli :D

• Hayirli olsun.. bende de Nexus4 var.. Telefon süper :) ve bundan sonra telefon alirsam yine Nexus alirim :) adamlar yapmis abi yaaa :)

Telefonumda ; whatsapp,facebook,twitter,Line,BBM,instagram,FourSquare,Facebook Messenger,Lig TV,Zedge,Sahibinden,Subwaf Surfes,Asphalt 8, FF6 ( fast Farious) Candy Crush,Infinite Flight Simulator,Dead Triger 2,TubeMate var bosta ram miktari 1.3GB :9 kullanilan calisan yani 500,600mb bazen 700 oluyor :):)

Diger telefonlarda bu kadar uygulama yuklesen telefon kasar :)
    zerre kasma yok.

Allah nazardan saklasin.... Allah herkese bir Nexus deneyimi yasatsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraturk

Hayirli olsun.. bende de Nexus4 var.. Telefon süper :) ve bundan sonra telefon alirsam yine Nexus alirim :) adamlar yapmis abi yaaa :)

Telefonumda ; whatsapp,facebook,twitter,Line,BBM,instagram,FourSquare,Facebook Messenger,Lig TV,Zedge,Sahibinden,Subwaf Surfes,Asphalt 8, FF6 ( fast Farious) Candy Crush,Infinite Flight Simulator,Dead Triger 2,TubeMate var bosta ram miktari 1.3GB :9 kullanilan calisan yani 500,600mb bazen 700 oluyor :):)

Diger telefonlarda bu kadar uygulama yuklesen telefon kasar :)
    zerre kasma yok.

Allah nazardan saklasin.... Allah herkese bir Nexus deneyimi yasatsin :)

Haha aynen kardesim ben oyun oynamıyorum ama suanda telefondaki uygulamalar;Duolingo,foursuare,facebook,instagram,facebook messenger,quizup,tumblr,running,twitter,whatsapp :) Bunlar var sadece telefonda sanirim hep böyle kalır :) Tesekkur ederim bu arada :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.