Şimdi Ara

500 liralık oyun tableti önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony Neo V telelefon kullanıcısyım , normalde laptop basında olunca pek telefonun yetersiz kaldıgını fark etmemiştim
    2 haftadır il dısındayım ve telefon ısınıp kapanıyor android oyunlarda

hem oyun oynayabilecegim hemde film izlerken performans alabilecegim(ses-kulaklıkla dinlerim)+ goruntu) bir tablet işimi gorur gibi geliyor , tabi internetide kullanacagım

az biraz arastırdım ama onceden tablet kullanmadıgım için bilmiyorum
    Artes Q972 = vatanda 505 liraya geliyor taksitli haliyle - cihaz bir senelik bir cıhaz ozellikleri guzel gibi ama aklımı kurcaladı
    ipad mini en ucuz versiyonunu alabilirim ama performans ve boyut olarak tatmin edebilir mi bilmiyorum fiyat oalrakta 650 civarına denk geliyor

durum boyle olunca tasınabilirlik aklımı kurcalıyor ve ipod touch da fiyat olarak bu aralıkta
    telefonum ipod touch birliktede kullanabilirim hem her yere cebimde tasımıs olurum diyede dusunuyorum

bi yandanda yeni telefonda alınabilir ???
    siz olsanız ne yapardınız
    tablet alsanız hangisini alırdınız ?
    ipod touch alırsam laptopu getirecegim yeni yerlestiğim yere
    tablet okadar fark yaratırmı ?
    ipad mini tasıması nasıl olur ?
    arteste kılıf kalem filan aksasuarlarda baya iyi gibi geldi

çoook kararsızım yardımcı olursanız sevinirim - hafta sonu memlekete donup elden almayı dusunuyorum

• Laptopunuz var boşa almayın..2 gün sonra hevesiniz kaçar boşa para vermiiş olursunu...
    telefonunuz için model yükseltme maliyeti daha yüksek olacaktır o nedenle telefonunuzdanda vazgeçmeyin.(tabii ki eskş 2-3 yaşındaysa o hariç..)

Ancak;
    http://www.akakce.com/tablet.html/5629-567,5630-568,12716-970,12712-966
    burda tabletler var bende bi arkadaşım için bakıyorum...Telefonunuz özelliklerinden daha yüksek olan modellere bakın..
  • Hocam 500 Tl'ye aldığınız tabletten oyun performansı beklemeyin derim. Fakat iyi bişey isterseniz buradan listelerim.
  • oncelikle cvblar için tesekkurler
    telefon ozellik olarak oldukca dusuk kaldı , oyunları kısman calıstırsada 10-15dk sonra zaten ısınıp kapanıyor ...calıstırma performansıda dusuk donarak calıstırıor.2,5 yasına geldi...

http://www.vatanbilgisayar.com/q972-arm-cortex-a7-12ghz-2gb-ddr3-16gb-nand-disk-97-cam--bt-and41.html

yukarda belirttiğim tablet bu
    2gb ram
    1,2 işlemci biraz kotu heralde ama ekran cozunurlugu 2048 x 1536

bu ozellikleri aratınca ram ve cozunurlukte bu ozellikteki cıhazlar dediğiniz gibi 1000 liradan fazla zaten - bu ozelliklerle performans alamazsam dediğim gibi ipad miniler nasıl onları dusunebilirim

diğer turlu tablet almam mantıksız gorunuyor :S

• quote:

Orijinalden alıntı: bkolkolb

oncelikle cvblar için tesekkurler
    telefon ozellik olarak oldukca dusuk kaldı , oyunları kısman calıstırsada 10-15dk sonra zaten ısınıp kapanıyor ...calıstırma performansıda dusuk donarak calıstırıor.2,5 yasına geldi...

http://www.vatanbilgisayar.com/q972-arm-cortex-a7-12ghz-2gb-ddr3-16gb-nand-disk-97-cam--bt-and41.html

yukarda belirttiğim tablet bu
    2gb ram
    1,2 işlemci biraz kotu heralde ama ekran cozunurlugu 2048 x 1536

bu ozellikleri aratınca ram ve cozunurlukte bu ozellikteki cıhazlar dediğiniz gibi 1000 liradan fazla zaten - bu ozelliklerle performans alamazsam dediğim gibi ipad miniler nasıl onları dusunebilirim

diğer turlu tablet almam mantıksız gorunuyor :S

Artes Q972 Güzel tablettir. Açmadığı oyun yok ben yaklaşık 3ay kullandım ve sattım. Konusundan kullananlara ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin

http://forum.donanimhaber.com/m_83646599/mpage_6/tm.htm

• reeder reedpad a8i bimeks şuan indirimli 415 tl harika bır seçim olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun tableti dersen JXDS7800B tek geçerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resul Sever

Oyun tableti dersen JXDS7800B tek geçerim

BUnu turkiyede satıyorlar mı bulamadım ??

reeder reedpad a8i da ozellik olrak iyi duruyor - forumdan arastırdıgım kadarıyla ekran coznurlugu olarak az kalıyor denmiş

Artes Q972 linkteki yorumları okudum hep olumlu yorumlar - teknik serviste yeterli imiş - şu an artese daha yakınım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.