Şimdi Ara

HTC ONE KASA DEĞİŞİMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şuan kullandığım HTC One cihazımı alırken siyahı daha hoş geldi ve bende siyah aldım fakat zamanla soğudum kasada soyulmalar vs oldu ve beyazı daha çok hoşuma gitmeye başladı merak ettiğim şu;

Ben bu cihazın garantide ücreti karşılığı kasasını değiştirebilir miyim ?
    Değişim olursa kasada bir sıkıntı çıkar mı ? (Tam yerleşmeme gibi)
    Teleservice'e mi KVK'ya mı yollamalıyım ?
    Değişimden sonra kasanın değiştiği belli olur mu ?

Merak Ettiklerim bunlar şimdiden herkese teşekkürler.

• Kasa fiyatı tahminen 350-400 civarıdır, bence değmez o parayı vermeye. Eğer cihazın servislik bi durumu olursa servise verdikden sonra htc ile canlı sohbetten görüş ve kasa değişimini iste renginide belirt bi şansını dene belki değişir.Ben öyle kasayı değiştirdim tabi aynı renkti kırmızı. Dün cihazı tekar servise yolladım bu 4. oldu artık telefon değişimi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanyıldız -- 4 Nisan 2014; 15:27:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Kasa fiyatı tahminen 350-400 civarıdır, bence değmez o parayı vermeye. Eğer cihazın servislik bi durumu olursa servise verdikden sonra htc ile canlı sohbetten görüş ve kasa değişimini iste renginide belirt bi şansını dene belki değişir.Ben öyle kasayı değiştirdim tabi aynı renkti kırmızı. Dün cihazı tekar servise yolladım bu 4. oldu artık telefon değişimi bekliyorum

Fiyat olarak 250-300 arasında servise kamerası yüzünden yollamayı düşünüyorum o arada da kasayı değiştirsinler dedim siyahta soyulmalar çok göze batıyor cihazı yollayalım fiyat bilgisi uyarsa değiştiricem ama dediğim gibi işçilik nasıl olur orada soru işareti var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.