Şimdi Ara

Cin'den Uydu Alicisi Getirmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

D-Smart a her ay para odemekten biktim ve kapatmaya karar verdim. Cinden Aliexpress vs gibi sitelerden uydu alicisi getirip burada calistirmak mumkunmudur. Bu aletlerle hangi HD kanallari izleyebiliyoruz. Wirelessi olup internetten youtubedan yada web sitelerinden video izlemek mumkunmudur. Tecrubesi olan arkadaslar fikirlerini paylasirsa cok memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne gerek var piyasada 1 ton çakma cihaz var sana tavsiyem gigablue al alman malı plus serisini al daha iyi alalı 2 ay oldu bilgsayarmı kullanıyorum uydu cihazımı daha bellii degilll ben 725 tl altım daha çook özelik varda anlatılmaz yaşanır
  • Bunlarda gangi hd kanallar izlenebiliyor? Ayrica discovery kaallari var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • google yaz lynsat diye orada seçenekleri görürüsün
  • yahu ; ALLAH korusun başlığı görünce forumu üç harfliler basmasın ; uydu cihazı satıyorum diye

şahsen internetten almak yerine ; önce çevreyi araştırıp daha ucuza ürün var mı diye araştırırım.elbette istediğiniz özelliklerde bir sürü daha ucuz ürün bulabilirsiniz.ve şifreli yayınları özellikle hd olanları seyretmeniz mümkün değil.

internetten hd yayınları seyredicem diyorsanız o farklı konudur. tabiki receiver da ethernet lan girişi olmalı.ama virüs girerse firmware da problem oluşturabilir.

normal uydudan hd kanalların çoğu şifreli ; dvbs hd ve dvbs2 hd diye 2 format bulunur.ama discovery gibi kanallarda kart paylaşımı almadan ; yada xbox gibi uydu share olmadan seyretmek çok çok zor.
    ve bu paylaşımı verenler yasadışı suç işlemekte.
    alanlar nedense hava hoş modu takılıyor onlar için suç arzetmiyor

öteki tarafta arz etme durumu olabilir.

sabit değişmeyen şifreli hd kanal bulmakda zor. yani dediğim gibi internetten seyretmek cazip ; ama virüs olayına dikkat ; firmware giderse problem halinde garanti dışı sayabiliyorlar.aman dikkat arkadaşlar. >:]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbocat1 -- 11 Nisan 2014; 23:39:15 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.