Şimdi Ara

Elit -Lg G2-Nexus 5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizlere sormak istedigim birkac soru var 3 haftaya kadar telefon alacagim aslinda elit alacaktim fakat soylenen cihazdan dusuk donanimla cikmasi ve 200 tl daha pahali olmasi beni dusundurmeye basladi.
    Lg g2 16 gb ithalatci firma dusunuyorum fakat oda gaaaranti konusunda skinti olacagi icin sizlerin fikirlerini almak istedim.
    1.General mobile elite
    2.Lg g2 16 gb
    3.Nexus 5

Bu urunlerden hangisini tavsiye edersiniz ?
    Camera benim icin cok onemli lg g2 camera konusunda iyi fakat elit naasil bilmiyorum.
    Ayrica garanti konusunda skinti cekmeyecegim donannim olarak 2 yil goturebilmeli.
    Cevap veren arkadaslara Tesekkureler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Guncelleme derdim olmasin diyorsan nexus 5,elite bu cihazlar arasinda en iyisi ama bir sorun cikarsa arkasinda telpa var biraz riskli lg g2 16 gb onermem kullanilan hafiza 9 gb kaliyor 32 gb a yonel lg turkiye garantili uygun fiyata var

• Kesinlikle LG G2 öneririm . Kalite,donanım,fiyat,performans,kamera kalitesi ne ararsan var. Lg'ye önyargılı yaklaşma benim önceden yaptığım gibi. Türkiye garantili al temiz temiz garantisi kaliteli yani. Ama 16 gb'ı önermem 8 gb gibi bi kısım kalıyor ve hafıza kartı girişi yok stabil olması için . 32 gb'ı suan 1600-1700 arası bi şey sanırım

• Aslında bütçenize göre değişir durumunuz. Eğer alabilecekseniz LG G2 32Gb olanını öneririm. Eğer alamayacaksanız Elite'i tek geçerim. Kamerası hem G2'den hem de N5'ten iyi.

• G2 diyorum ben ancak 32gb almak yararınıza olur

• Elite camerasi g2 den iyi oldugunu bilmiyordum.
    Aslinda butce olarak 1300 en fazla verebilirim daha fazlasini vermeyi dusunmuyorum. Elit 32 rom ve camera olarak onde pekii pil nasil gidiyor ?
    1-oyun oynayarak kac saat ?
    2-Wifi acik nette takilirken kac saat gider ?
    3-sadece whatshapp acikken surekli mesaj atarak

Hergun ayni sekilde kullanilmiyor parlaklik yuzde 30-40 seviyesinde pil suresi benim icin onemli .

• Batarya konusunda G2 ezer geçer.

Eğer daha fazla para verebiliyorsanız düşünmeden G2 32Gb alın derim (Haa siz alırsınız ardından G3 çıkar orasını bilemem, arkamdan küfür yemek istemiyorum :D ).

Gerçi artık hangi telefonu kullansak ta (Kişiden kişiye değişebilir) akşam mecbur şarja takıyoruz. Elite batarya konusunda pek başarılı değil ama pek dert etmeyin eğer Elite almak istiyorsanız.

Özet: Paran varsa G2 32Gb alacan hocam :)

• Estafurullah hocam ne kufuru .
    Aslinda batarya sorun degiil gunde 2 kez sarza takarim ama sarzda takiliyken kullanmak pili olduruyor o yuzden yapmak istemiyorum. G2 32 gb de cok para resmi disp. Olani.
    Ithalatci firma olanlarin garantisi telpadan beter sanirim.

• picoo kullanıcısına yanıt
    Telefonun geneline baktığımızda hiçbir sorunu yok G2'nin, o yüzden bence garanti sorun olmaz. Alabiliyorsanız şiddetle öneririm G2 32Gb olanını.

Siz alışıkmışsınız zaten batarya konusuna, gerçekten para vermek istemiyorsanız Elite alın derim.

Hangisini alırsanız pişman olmayacakmışsınız gibi geliyor bana. Tabi Elite daha yeni çıktı genel kullanıcı yorumları şimdilik çok iyi. Göreceğiz onu da zamanla.

• bence sen zaten elitede karar kılmışsın ama genede millete yorum yazdırıyorsun
  • picoo kullanıcısına yanıt
    Bilisimport da lg g2 32 gb 1500 du bir bak istersen sinirli sayida var bitebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Musdi27

Telefonun geneline baktığımızda hiçbir sorunu yok G2'nin, o yüzden bence garanti sorun olmaz. Alabiliyorsanız şiddetle öneririm G2 32Gb olanını.

Siz alışıkmışsınız zaten batarya konusuna, gerçekten para vermek istemiyorsanız Elite alın derim.

Hangisini alırsanız pişman olmayacakmışsınız gibi geliyor bana. Tabi Elite daha yeni çıktı genel kullanıcı yorumları şimdilik çok iyi. Göreceğiz onu da zamanla.

Hocam sd kart desteği olmayan cihazlar icin 10 gb gibi bir hafiza dusunulemez.Cihaz size her anlamda yuksek performans sunabilirken dusuk hafiza bunu sinirlandirir.Otg ile bir neci bu ihtiyac azaliyor ancak oda bir yere kadar.Bundan dolayi lg g2 alicaksaniz bile 32 gb alin.Sunu da belirtmek isterim ki telefon sans isidir kapali kutu diyen arkadaslarin gelipte paralel ithalat alin demeside garip.Telpa ne kadar hatali olsada bazi durumlarda, bazi musterileri memnun edebildi.İki cihazda seni yari yolda bitakmaz.Fiyat bataryabkamera gibi fakli + lari var ancak kullanimina gore secimini yapman gerekir.

Ayrica g2 nin de bir cok sorunu var.Ana konusuna girerek bakabilirsiniz.

• Hocam adam gibi yerden lg g2yi 1.500e kadar bilabilirsin 32 gbnin altinda onermem 9 gb zaten 5 gbsi muzik resim vidroya gidicek 4 gbi hem uygulamalar hem oyunlar flaan neye yetecek 16 gb uyar dersen elite 2 gb al 2 gb ram ve 16 gb rom disinda bir farki yok. Neden dersen 900 liraya kadar bulunabilecek cunku 900 lira veren adam.o kadar dery etmez ama 1.300u gozden cikaran adama sinir koyulmamaki ki sanirim elitr 16 gb g2 16 gbden daha fazla alana sahip. Elite 1.5 saat oyun full interneyle tam bi gun yetiyo li-po bataryalarin kullanim omru uzundur sisme bosalma gibi sorunlari olmaz. G2 ekrana guneste bakma ve batarya surusinde elitebin ustunde elitede ram ekran boyu ve kamerada onde karar senin arada en azindan 300-400 tl fark olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: alborjon

quote:

Hocam sd kart desteği olmayan cihazlar icin 10 gb gibi bir hafiza dusunulemez.Cihaz size her anlamda yuksek performans sunabilirken dusuk hafiza bunu sinirlandirir.Otg ile bir neci bu ihtiyac azaliyor ancak oda bir yere kadar.Bundan dolayi lg g2 alicaksaniz bile 32 gb alin.Sunu da belirtmek isterim ki telefon sans isidir kapali kutu diyen arkadaslarin gelipte paralel ithalat alin demeside garip.Telpa ne kadar hatali olsada bazi durumlarda, bazi musterileri memnun edebildi.İki cihazda seni yari yolda bitakmaz.Fiyat bataryabkamera gibi fakli + lari var ancak kullanimina gore secimini yapman gerekir.

Hocam G2'nin konusu kendinden geçmiş o yüzden hataları aramaktan vazgeçtim :D

Bildiğim hataları;
    -Oyunlarda (Herhangi bir oyunda) kasılmalar, frame atlamaları falan oluyormuş.
    -Bataryası çıkmadığı için batarya ölürse işiniz zorlaşacaktır.
    -Hafıza kartı desteği olmadığı için bazı kullanıcılara 32Gb olanı bile yetmiyormuş.
    -Radyosu yok, sadece İngiltere Romunu yükleyenler radyoyu kullanabiliyormuş (Root veya Stock Romlar iş görmüyor yazmış bir arkadaş).
    -Kamerası iyi ama bazen istenildiği gibi sonuç vermiyormuş.

Bulabildiklerim bunlar. Benim için çoğu önemli konular bunlar. Soğudum diyebilirim :/

Teknolojinin şans işi olduğunu herzaman kabul ederim zaten. Ben hiçbir telefonumda sorun yaşamadım ama başkaları kullandığım telefonumdan şikayetçi olabiliyordu -ki şu am GMD kullanıyorum, daha bir hatasını görmedim ama diğer kullanıcılara bakılacak olursa berbat bir telefon-.

• Sanirim en mantiklisi elite modeli hakkinda yapilan kullanici yorumlarin artmasini bekleyip gozlemledikten sonra almak suan piyasada beyaz modeli yok zaten.

• LG ile GM arasında kıyaslama bile yapmam git lg al bence gm ye o kadar para verilmez
  • eğer parayı arttırabilirsen 32GB LG G2 al bakma arkana
  • Nexus 5

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alborjon

quote:

Hocam G2'nin konusu kendinden geçmiş o yüzden hataları aramaktan vazgeçtim :D

Bildiğim hataları;
    -Oyunlarda (Herhangi bir oyunda) kasılmalar, frame atlamaları falan oluyormuş.
    -Bataryası çıkmadığı için batarya ölürse işiniz zorlaşacaktır.
    -Hafıza kartı desteği olmadığı için bazı kullanıcılara 32Gb olanı bile yetmiyormuş.
    -Radyosu yok, sadece İngiltere Romunu yükleyenler radyoyu kullanabiliyormuş (Root veya Stock Romlar iş görmüyor yazmış bir arkadaş).
    -Kamerası iyi ama bazen istenildiği gibi sonuç vermiyormuş.

Bulabildiklerim bunlar. Benim için çoğu önemli konular bunlar. Soğudum diyebilirim :/

Teknolojinin şans işi olduğunu herzaman kabul ederim zaten. Ben hiçbir telefonumda sorun yaşamadım ama başkaları kullandığım telefonumdan şikayetçi olabiliyordu -ki şu am GMD kullanıyorum, daha bir hatasını görmedim ama diğer kullanıcılara bakılacak olursa berbat bir telefon-.

aralarında hiç birisi sorun değil de batarya çok büyük sorun dostum

• Nexus 5 = Güncelleme,Saf Android (Kamera puanım:7)
    Elite = Fiyat(Telpa ?????) (KP:8)
    G2 = Batarya,Ekran (KP:8)

Donanımlar aşağı yukarı aynı sana uygun olanı seç

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.