Şimdi Ara

YANIYOR TRAFİK Sig. yaptırana 15TL Kasko 30 TL her ikisi 45Tl akaryakıt kart hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
694
Cevap
49
Favori
33.245
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sigorta yaptıracak sıcak fırsatçılara güzel gibi bir fırsat

Kampanya şöyle:

Aracı Kurum ING bankın sahibi olduğu ORANGE Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.

yani kurumsal banka gibi çalışan bir sigorta acentesi
    Bu adamlar 8 tane sigorta firmasının acentesi
    MAPFRE, AKSİGORTA, AXA , HDI ,ERGO,GRUPAMA , SOMPO JAPAN ve NN EMEKLİLİK

uzun lafın kısası avantajlar şöyle

Bu sigorta acentası üzerinden
    Trafik sigortası yaptıran 15TL lik,
    Kasko sigortası yaptıran 30TL lik

doğal olarak her ikisinide yaptırana 45TL lik Akaryakıt kart hediye ediyorlar

Sigorta firmalarının hepsinden alınan fiyat aynı olduğunu varsayarsak ( özellikle trafik sigortası ) bence güzelbir fırsat.

Örnek : Trafik sigortanız 200TL çıktı, Sigorta yaptırdığınız zaman 15 TL lik Akaryakıt kartı anında hediye.

Aynı Sigorta firmasının aynı özellikteki sigorta poliçeleri ,eğer sizin için çok çok özel bir indirim yoksa , acentelerin hepsinde aynı fiyat çıkıyor, tabiki bunu en iyi tecrübe edecek sigorta yatıran olacaktır.

Sonuç böyle olunca Sıcak fırsatçılar için 15 TL, 15 tl dir diyerekten sizinle paylaşıyorum.

Hangi ilde olduğunuzun hiç bir önemi yok , sigortayı sizin için yapıp, hediye kartı ile kargoya veriyorlarmış.

Sigorta firması ANKARA Kentpark AVM de , satış Müdürü Vahit Bey,
    Başka şubeleride var . site :www.sigortacini.com.tr ( com.tr uzantısı önemli yoksa izmirde başka firma çıkıyor )

Kentpark Mağazası Kentpark AVM Eskişehir Yolu
    Mustafa Kemal Mah.
    7. Km No:164 1B-86
    Çankaya / Ankara

Telefon: (0312) 999 30 00
    Faks: (0312) 219 94 60

Kendilerinden izin almadığımdan cep numarasını sadece PM den paylaşabilirim. isteyen olursa yerlerinede gidebilirler, veya siteden de iletişim bilgileri ulaşabilirler.

aynı zamanda Kentparkta ki şubenin Müdürü Vahit Bey in de DH da üyeliği var , ayrıntıları onunla PM üzerinden ve ya telefon ile görüşebilirsiniz

üyelik ismi

catalkaya26

http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=1769403

Edit: Bu ilanı kampanyayı yapan Cavit Bey in ricası ile güncelledim. 7 Ekim itibari ile güncel kampanya bilgilerini değiştirdim. Bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 7 Ekim 2015; 11:11:26 >

• geçen sene 210 tl ye yaptırdığım sigortayı bu sene generali de 100 tl ye , geçen sene 890 a axa dan yaptırdığım kaskoyu bugun 590a sompo japan dan yeniledim. fiyatı iyi araştırın bence firmalar arası çok fark var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyturan1

geçen sene 210 tl ye yaptırdığım sigortayı bu sene generali de 100 tl ye , geçen sene 890 a axa dan yaptırdığım kaskoyu bugun 590a sompo japan dan yeniledim. fiyatı iyi araştırın bence firmalar arası çok fark var.

Kıl bir sigorta şirketi
  • Sigorta fiyatlarinin ayni olduğunu varsayarsak avantajli yani. 280 tlye yaptirmistim 5ay felan önce bu şekilde 230a gelirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Desene donanım haber saadet zinciri kuracak :) saol bilgilendirme için...
  • quote:

geçen sene 210 tl ye yaptırdığım sigortayı bu sene generali de 100 tl ye , geçen sene 890 a axa dan yaptırdığım kaskoyu bugun 590a sompo japan dan yeniledim. fiyatı iyi araştırın bence firmalar arası çok fark var.

Geçen yıl 270 liradan yaptırdığım trafiğe bu yıl en ucuz 304 TL istediler mecburen yaptırdı. Denyolar Maximum karta 3 + 4 taksit banka veriyor dediler ama sadece 3 taksitte almışlar. Sorunca da "Sizin işlem yaptığınız tarihte kampanya bitmiş" dediler.
    Geçen yıl 1.250 TL ödediğim Ak Sigorta' ya bu yıl Sampo Japon 758 TL teklif etti. Ben teminatı az bularak 100.000 TL' ye çıkartıp Sampo Japon' dan 840 TL' ye kasko aldım.
    34 plakanın cezasını ağır bir şekilde ödemeye devam. Yalama oldu artık acıkmıyor

• 50 lira veriyimde biri şu yazılanı özetlesin.
  • Mübarek sigorta acentesi değil,titan saadet zinciri.
  • şu başlığı sabah açaydın ya mübarek 2 saat önce trafik yaptırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: exponent

50 lira veriyimde biri şu yazılanı özetlesin.

Özelden hesap numaramı gönderiyorum. Para peşin!

Konu Dışı'yla mı karıştırıyorsunuz nedir? Şu kadar yazıyı okumayan/okuyamayan/okumaya üşenen, herhangi bir kâr veya kazanç veya indirim peşinde koşmasın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsal07 -- 3 Nisan 2014; 16:59:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

quote:

Kıl bir sigorta şirketi

geçen sene abim yaptırdı kaskoyu sompo japana ve bir kaza geçirdi bayada masraf vardı 3-4 bin TL civarı. Özel servise götürdük. Sigorta şirketi biz hiç yüzüstü bırakmadı ve çabuk ödedi parayı
    Çalışanı veya çalışan yakını değilim başta korkmuştuk yaptıralım mı diye daha önceki sene anadoluydu çünkü. Ama bizi mahcup etti diyebilirim

Siz ne gibi bir sorun yaşadınız?

• pazartesi yaptırdım güneş sigorta 204 tl trafik sigortası yaptırdım 4 gün geçmişti günü güneş sigortada cezası da yokmuş daha da uğraşmadım yok hediyem yart yok bilmem ney
  • yorumlar

• geçen sene 499 a yaptırdıgım sigortayı bu sene 288 e 6 taksit yaptırdım bu nasıl iş anlamıyorum bir senede neredeysen %50 düşmüş sigorta şitketlerine ve bunları denetlemeyenlere kocaman bir
  • quote:

Orijinalden alıntı: uslanmaz37

geçen sene 499 a yaptırdıgım sigortayı bu sene 288 e 6 taksit yaptırdım bu nasıl iş anlamıyorum bir senede neredeysen %50 düşmüş sigorta şitketlerine ve bunları denetlemeyenlere kocaman bir

Düşürseler kabahat, çıkarsalar kabahat. Yaranılmaz size

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelecek ay ikisini birden yaptiracaktim. Kendi firmamizdan da bi teklif alalim bakalim ne cikacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

quote:

geçen sene 499 a yaptırdıgım sigortayı bu sene 288 e 6 taksit yaptırdım bu nasıl iş anlamıyorum bir senede neredeysen %50 düşmüş sigorta şitketlerine ve bunları denetlemeyenlere kocaman bir

tamam hadi bize yaranılmaz da bari neye göre iniyor neye göre çıkıyor aynı sigortanın eski poliçesini gören 420 tl teklif veriyor hiç görmeden araç bilgileriylle işlem yapan 280 tl ye neye göre sigorta yapıyor ben bunu anlamak istiyorum trafik sigortası her yerde aynı olmalı bence model ve yaş fark etmemeli fiyat konusunda

• bana referans ol yaptıralım hemen

+aradım teklif alacam bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mnr980 -- 3 Nisan 2014; 18:21:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

quote:

tamam hadi bize yaranılmaz da bari neye göre iniyor neye göre çıkıyor aynı sigortanın eski poliçesini gören 420 tl teklif veriyor hiç görmeden araç bilgileriylle işlem yapan 280 tl ye neye göre sigorta yapıyor ben bunu anlamak istiyorum trafik sigortası her yerde aynı olmalı bence model ve yaş fark etmemeli fiyat konusunda

Hocam ayni firmadan aldiysaniz yuzde 10dan fazla fiyat oynamamasi lazim. Ama bazi uckagitci acenteler her seye muafiyet uygulayip. 3-5kuruslari indirim. Ucuz gibi gosteriyo. Bence eski policenizin birebir aynisi oldugundan emin olun. Yoksa bir kaza aninda magdur kalabilorsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: fertile

quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

quote:

Kıl bir sigorta şirketi

geçen sene abim yaptırdı kaskoyu sompo japana ve bir kaza geçirdi bayada masraf vardı 3-4 bin TL civarı. Özel servise götürdük. Sigorta şirketi biz hiç yüzüstü bırakmadı ve çabuk ödedi parayı
    Çalışanı veya çalışan yakını değilim başta korkmuştuk yaptıralım mı diye daha önceki sene anadoluydu çünkü. Ama bizi mahcup etti diyebilirim

Siz ne gibi bir sorun yaşadınız?

Aslında acımasız bir yorum oldu farkındayım çünkü neredeyse tüm sigorta şirketleri Sompo'ya benzer hareketlerde bulunuyorlardır.
    Bizim sigortamızı ödemedi, istedikleri olağanüstü saçma sapan belgeleri toplamamıza rağmen. Sigorta tahkim kuruluna başvurarak ödeme yapmalarını sağlayabildik aylar sonra

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.