Şimdi Ara

YANIYOR TRAFİK Sig. yaptırana 15TL Kasko 30 TL her ikisi 45Tl akaryakıt kart hediye (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
693
Cevap
49
Favori
33.245
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgileriniz gönderin hemen fiyat çalışalım,gerekli olan bilgiler de aşağıdaki gibi :

Arkadaşınızın TC kimlik numarası, araç plakası ve ruhsattaki belge numarası gerekiyor.
    Ruhsattaki belge numarası ; TC kimlik numarasının yazılı olduğu yapraktaki sağ alt köşede 2 harf 6 rakamdan oluşan numaradır.
  • catalkaya26 C kullanıcısına yanıt
    görüştüm teşekkür ederim..

sigortam 22/08 de biteceği için fiyat 22/07 den sonra çıkıyormuş fiyatla ilgili geri dönüş yapılacakmış beklemedeyim.
  • hocam birşey merak ettim sorabilirmiyim.
    çeşitli sigorta firmaları var ve hepside çeşitli fiyatlar çıkartıyorlar.kaskoyu anlıyorum işin içine değişik klozlar girdiği için fiyatlar değişebiliyor sigortada böyle birşey söz konusu mu, fiyatı az veren firma ile çok veren firma arasında ne fark var.kapsamlar yada sıkıntı halinde yapılacak ödemeler yada onarim işlerinde ne gibi farklılıklar olabilir yada fark var mı ?
  • hocam ben motorsiklet için sigorta yaptırmıştım, telefonla kredi kartı bilgilerini verdim, ödeme alındı, sigorta poliçesi de gönderildi,
    fakat bişey farkettim sonradan, benden TC no, plaka no ve ruhsatta ki belge no istenmişti.
    ama şimdi poliçeye baktığımda orada yer alan araç bilgileri ile benim araç bilgilerim farklı,
    yani motorsiklet marka ve modeli benimkinden farklı ve düşük motor gücü olan, farklı bir model.
    bu ne anlama geliyor onu öğrenmek istiyorum, neden benim araç marka modelim yer almıyor?
    bu şekilde farklı araçmış gibi gösterilerek mi fiyat düşük gösteriliyor?
    eğer öyleyse bu neden önceden bana söylenmedi, bu konuda bilgi verilmedi?

ve bu işten anlayan arkadaşlara soruyorum bu şekilde bana ne gibi bir olumsuz geri dönüş olur,
    Allah korusun bir kaza anında araç bilgilerinin farklı olması sorun yaratmaz mı yasal anlamda?

• quote:

Orijinalden alıntı: MAG

hocam ben motorsiklet için sigorta yaptırmıştım, telefonla kredi kartı bilgilerini verdim, ödeme alındı, sigorta poliçesi de gönderildi,
    fakat bişey farkettim sonradan, benden TC no, plaka no ve ruhsatta ki belge no istenmişti.
    ama şimdi poliçeye baktığımda orada yer alan araç bilgileri ile benim araç bilgilerim farklı,
    yani motorsiklet marka ve modeli benimkinden farklı ve düşük motor gücü olan, farklı bir model.
    bu ne anlama geliyor onu öğrenmek istiyorum, neden benim araç marka modelim yer almıyor?

ve bu işten anlayan arkadaşlara soruyorum bu şekilde bana ne gibi bir olumsuz geri dönüş olur,
    Allah korusun bir kaza anında araç bilgilerinin farklı olması sorun yaratmaz mı yasal anlamda?

benim motorumda aynı şekildeydi.olmayan model için ona yakın aynı marka yada üst model yazdırmıştım.alırkende satarkende durum böyleydi.ben sıkıntı yaşamadım.

• MAG M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Temel olarak bir sıkıntı yaşamazsınız ama arkadaşlarımız sizi konuyla ilgili bilgilendirmek amacıyla arayacaklar. Bu sıkıntılı durum için özür dileriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir1983

hocam birşey merak ettim sorabilirmiyim.
    çeşitli sigorta firmaları var ve hepside çeşitli fiyatlar çıkartıyorlar.kaskoyu anlıyorum işin içine değişik klozlar girdiği için fiyatlar değişebiliyor sigortada böyle birşey söz konusu mu, fiyatı az veren firma ile çok veren firma arasında ne fark var.kapsamlar yada sıkıntı halinde yapılacak ödemeler yada onarim işlerinde ne gibi farklılıklar olabilir yada fark var mı ?

Trafik sigortasında sigorta şirketleri teminatları değiştiremez , tüm trafik poliçelerinin teminatları aynıdır.

Ancak her sigorta şirketi poliçeleri istedikleri fiyata satarlar. Fiyatları belirlerken kendi tuttukları istatistikler, aracın yaşı , markası , modeli , sigortalının yaşı , şirketin politikaları gibi pekçok parametreyi gözönünde bulundururlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: catalkaya26

quote:

Orijinalden alıntı: kadir1983

hocam birşey merak ettim sorabilirmiyim.

Trafik sigortasında sigorta şirketleri teminatları değiştiremez , tüm trafik poliçelerinin teminatları aynıdır.

Ancak her sigorta şirketi poliçeleri istedikleri fiyata satarlar. Fiyatları belirlerken kendi tuttukları istatistikler, aracın yaşı , markası , modeli , sigortalının yaşı , şirketin politikaları gibi pekçok parametreyi gözönünde bulundururlar.

teşekkür ederim hocam çok sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: darking_FB

quote:

Orijinalden alıntı: MAG

hocam ben motorsiklet için sigorta yaptırmıştım, telefonla kredi kartı bilgilerini verdim, ödeme alındı, sigorta poliçesi de gönderildi,

benim motorumda aynı şekildeydi.olmayan model için ona yakın aynı marka yada üst model yazdırmıştım.alırkende satarkende durum böyleydi.ben sıkıntı yaşamadım.

biraz araştırdığımda sorun olmayacağını gördüm genel kanı bu yönde,
    fakat bu durumun bildirilmesi gerekirdi diye düşünüyorum en başında,
    üstelik benim motor kanuni merlin 150,
    daha önce 2 farklı şirkete sigorta yaptırdım ikisinde de kanuni merlin 150 modeli mevcuttu ve ona göre sigorta yapılmıştı.
    buraya mesaj yazdıktan sonra telefon açıldı tarafıma ve o modeli seçemediklerini, görünmediğini, o yüzden farklı bir model seçtiklerini belirttiler.
    Bilemiyorum artık, diğerlerini nasıl seçti onu da bilemiyorum,
    fakat en başında söylenseydi en azından kötü sürpriz olmazdı benim için.

• MAG M kullanıcısına yanıt
    Haklısınız
    Motosikletler için her sigorta şirketinin ekranında aynı tipler olmuyor , bir sigorta şirketinin sisteminde olan bir tip ve model diğerinde olmayabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sigorta teklifi almak istiyorum 2000 model skoda felicia 1.3 glxi ye bayağı bir yüksek fiyat çektiler.acaba kim ilgileniyor.
  • Kısıtlı imkanlarla sadece bir kaç sigorta şirketinden almak yerine tüm şirketlerden fiyat almak sizin avantajınızadır. Kampanyaları sigorta şirketleri her ay değişik şirketler olmak üzere yapmaktadır. Keza ben aracımın tüm sigortalarını Sigorta.com.tr sitesinden fiyat alarak yaptırıyorum. Böylece hangi şirket hangi kampanyayı yapıyorsa beni bilgilendiriyorlar.
  • Merhaba bugün akşam itibariyle kampanyamız sona erdi , ilginiz için teşekkür ederiz.
    Yeni kampanyamızda sadece kasko yaptıran müşterilerimize 30 tl hediye kartımız devam edecek.
    Bir de 250 tl üstü konut poliçelerin 50 tl hediye kartımız olacak
    Saygılarımızla

• catalkaya26 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba bugün itibariyle yeni bir kampanya başlattık , ayrıntıları aşağıdaki gibi :

Trafik sigortasını bizden yaptırana 20 TL tutarında
    Kaskosunu bizden yaptırana 40 TL tutarında
    Hem trafik hem kaskosunu bizden yaptırana 60 TL tutarında benzin kartı veriyoruz.

Saygılarımızla.
  • quote:

Merhaba bugün itibariyle yeni bir kampanya başlattık , ayrıntıları aşağıdaki gibi :

Hem trafik hem kaskosunu bizden yaptırana 60 TL tutarında benzin kartı veriyoruz.

Saygılarımızla.

Iyi gunler.1 ay once sifir arac satin aldim.2014 model 1.6 caddy.kaskosu yapildi.sigortasida yapildi ancak trafikden soz etmemislerdi.trafik hangi durumlarda neyi kapsiyor acaba.ne durumlarda trafik devreye giriyor.bilgilendirilmek istiyorum.trafik i de yaptircam.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Saygılarımızla.

Iyi gunler.1 ay once sifir arac satin aldim.2014 model 1.6 caddy.kaskosu yapildi.sigortasida yapildi ancak trafikden soz etmemislerdi.trafik hangi durumlarda neyi kapsiyor acaba.ne durumlarda trafik devreye giriyor.bilgilendirilmek istiyorum.trafik i de yaptircam.

Merhaba,

Trafik sigortası sizin aracınızın başka araçlara ya da kişilere verdiği zararları karşılar, zorunlu bir sigortadır. Kaza durumunda ilk önce trafik sigortası devreye girer onu aşan durumlar olursa kasko ödeme yapar. Aracınız sıfır ise çok yüksek ihtimalle trafik sigortası zaten yapılmıştır.

Eğer yapılmadıysa da bir an önce yaptırmanızı tavsiye ederim. Hem kaza olması durumunda sıkıntı yaşayamamanız için hem de herhangi bir polis çevirmesinde aracınızı trafik sigortası olmadığı için çekilmemesi için.

İsterseniz bilgilerinizi yollayın durumu kontrol edelim.

• quote:

Size araç bilgilerimi attım mesaj olarak. Sanırım daha önce sizden yaptırmıştım ben.

Plakamdan kontrol edebilir misiniz?

Bauhaus'un üst katında mıydı yeriniz?
  • Yarın tel ile iletişime geçeceğim. Hayırlı işler.

• pm attim fiyat teklifi bekliyorum
  • quote:

Saygılarımızla.

Merhaba hocam,yeriniz nerde acaba ANKARA? yine kentparktamı?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.