Şimdi Ara

YANIYOR TRAFİK Sig. yaptırana 15TL Kasko 30 TL her ikisi 45Tl akaryakıt kart hediye (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
694
Cevap
49
Favori
33.245
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Sadece hasarlarda müşterilerimize yardımcı olması için farklı bir birim kurduk . Her durumda bize ulaşabileceksiniz . Herhangi bir problem oluşmaması için büyük özen gösteriyoruz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PM gönderdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ruf kullanıcısına yanıt
    Fiyatlarınıza çalışmaya başladık. Size maille bilgi vereceğiz.
    Saygılarımızla

Karşılaştırmalı fiyat tablonuzu mail olarak gönderdik

• quote:

Orijinalden alıntı: catalkaya26

Maili aldım teşekkür ederim.
    Sormak istediğim bir konu var.
    Diğer aracımda olan ‰65 hasarsızlığı bu araca aktarabilirim sanırım ama diğerinin kasko yenilemesi geldiğinde diğer araç hasarsızlıktan yararlanamıyor,ikisininde bu hasarsızlıktan yararlanma gibi bir durumu yok. Doğru mu düşünüyorum?
    Saygılar.

Diğer aracınızı satmadığınız sürece kaskonuzu aktarmak sizin için hesaplı olmaz .

• Hediye cekim ve ilave bir hediye geldi tesekkur ederim :) yalniz 20 tllik yemek cekim ve sungur09 nickli arkadasa verdigim referansa istinaden ilave yemek cekimden ses seda yok..

• emtue E kullanıcısına yanıt
    Bu hafta içinde bahsettiğiniz çekler de elinize geçmiş olacak.

• quote:

Axa dan Trafik sigortası ve Groupama dan kasko yapıldı. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Biz teşekkür ederiz . Yarın poliçeleriniz kargoya verilmiş olacak.

• Arkadaslar bugün bizde trafık sigortamızı axadan yaptırdık burdan Meryem Hanım'a teşekkür edıyorum ılgısınddn dolayı yalnız bütün acenteler aynı fiyatı verdi buranın tek artısı 25 liralık cek oldu bunun icinde değerdi

• pm attım geri dönüşünüzü beklemekteyim
  • sigorta bitimine 40gün var hesaplama yapabilir misiniz ?
  • an_k_ist A kullanıcısına yanıt
    Biz teşekkür ederiz

• MIKROP DOGAN kullanıcısına yanıt
    30 gün kala fiyat çalışabiliriz , isterseniz bilgilerinizi gönderin 10 gün sonra size tekliflerinizi ulaştıralım

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    hocam ben söz konusu sigorta acentesinden yani sigorta cini oluyor firma adı mapfre tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdım beni çok sinirlendirdiler iade için Mapfre genel müdürlüğü call centerı aradım iptal ettirdim (ki bana yok iade için buraya geleceksiniz falan demişlerdi hiç oraya gitmeden emaille iade gerçekleşti) bana yaklaşımları hem suçlu hem güçlü şeklindeydi. daha sonra mapfre genel müdürlükten Tevfik Bey'e tekrardan daha uygun primle yaptırdım. bana çok profesyonel davrandıklarını söyleyemem. ama yine de her olayda aynı olacaklar mı bilmiyorum. ben daha ordan bir şey yaptırmam çünkü dedikleri ile yaptıkları birbirini tutmuyor hem de seni suçluyorlar. Vahit Bey var orda bir başka bayan var onlar iyi niyetli gözüküyorlardı ama yine de iyi niyetle bitmiyor bazı işler.
  • samsaka S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Yazdığınız mesajın en sonunda yazdıklarınızdan dolayı şahsım ve personelim adına teşekkür ederim. Yazdıklarınızın büyük bir kısmına katılıyorum sizin poliçenizi sizden gelen maile istinaden ben iptal ettirmiştim. Size de Mapfre Genel Müdürlüğünden Duygu Hanımdan bize gelen maili göndermiştim.

Mailde şunlar yazıyordu " TSS ürünümüzde ayakta tedavi teminatında ki adetimiz 8 olarak revize ettik, ancak bu uygulamamız yeni kesilecek poliçelerimiz için geçerlidir. Aşağıda belirtmiş olduğunuz sigortalımızla ilgili maalesef poliçeyi iptal edip, yeni şartlarla üretilmesi mümkün değildir. İlgili poliçe yenileme döneminde 8 adet olarak üretilecektir. Satış ekimizin vermiş olduğu bilgili hatalı olup, gerekli bilgilendirme kendisine yapılmıştır. "

Mapfre Genel Sigortadan gelen bu maile istinaden size iptal ettirirseniz yeniden poliçe kestiremeyeceğiniz bilgisini vermiştik. Gönderdikleri bu maile rağmen size hemde yazdığınız gibi daha uygun fiyata poliçe kesmeleri kabul edilemez. Konu Genel Müdürlüğümüz tarafından araştırılıyor.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yeni başlayan bir sigorta çeşidi olduğu için bazı aksaklıklar olması normal ancak sizinle ilgili bize başka size başka bilgi vermeleri sıkıntılı bir durum.

Son olarak size verdiğimiz bunca rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Bizimle tekrar çalışmama fikrinizi değiştirebileceğimizi umut ediyoruz.

Saygılarımızla.

• quote:

30 gün kala fiyat çalışabiliriz , isterseniz bilgilerinizi gönderin 10 gün sonra size tekliflerinizi ulaştıralım

pm yollandı
  • MIKROP DOGAN kullanıcısına yanıt
    Size bilgi vereceğiz

• Poliçe ile hediye kartı sorunsuz bana ulaştı, teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.