Şimdi Ara

YANIYOR TRAFİK Sig. yaptırana 15TL Kasko 30 TL her ikisi 45Tl akaryakıt kart hediye (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
693
Cevap
49
Favori
33.245
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de yaptırdım , çok yardımcı oluyorlar, tavsiye ederim..
  • Sevgili arkadaşlar,

Sigortacini mağazasının yöneticisiyim. Bahsi geçen kampanyaların hepsi doğru. Nisan ayı sonuna kadar yapılan her trafik sigortası için 30 tl , kasko için 50 tl , hem trafik hem kasko için 100 tl benzin kampanyamız var. Ayrıca bir arkadaşını öneren her kişiye de 20 tl yemek çeki vermeye devam ediyoruz.

Herhangi bir şehir için sınırı yok. İstediğiniz zaman mağazamıza gelerek ya da telefonla sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Sigortacini hakkında bilgi vermek gerekirse :

Şirket Türkiye'de Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. ye ait Sigorta Cini markasıyla 2013 yılının kasım ayında faaliyete başlamıştır. ING Group şirketidir. 7 tane acenteliği bulunmaktadır. Şu anda 1 tane Ankara'da , 4 tane İstanbul'da olmak kaydıyla 5 adet mağazası bulunmaktadır. Türkiye'de ilk kez mağaza sigortacılığı kavramını oluşturmaya çalışmaktadır.
  • teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinbestil -- 8 Nisan 2014; 22:06:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın bir aksilik olmazsa trafik sigortası teklifi isteyecegim,fiyatlarını merak ediyorum.
  • Bende hem sigorta hem kasko için teklif isteyeceğim.

Hadi hayırlısı
  • Genarali sigortada mini kasko diye bişey var Çarpışma ve mini onarımı kapsıyor Mini onarımda Yapılabilir özellikteki tüm ön cam hasarları 1 adet/yıl dediğine göre çatlak olan ön camımı bu şekilde değiştirebilirmiyim acaba fiyatı 110 tl
  • Referans için ne yapıyoruz?

• catalkaya26 C kullanıcısına yanıt
    Hocam motosiklet içinde geçerli mi bu hediye çekleri? Birde mayısta bitiyor benim sigortam. Bu ay yaptırabiliyor muyum?
  • Bana yüksek fiyat verdiler.100 tl daha düşük fiyat buldum.
  • NaHCO3 N kullanıcısına yanıt
    Adamları savunduğum yok ama yazdığın cevap açık ve net değil.

bir şeye yüksek fiyatlı demen için aynı içerik ve markada olması lazım.

tam ne yazki karşılaştırmış olalım !

Hangi sigorta şireketi , kasko ise içeriği ne vs vs ?

adamları hemen yüksek fiyat verdiler diye yafta yapıştırmak , özellikle ispatlanmamış bir şekilde , yanlıştır.
  • Bulduğum en uygun fiyatlardan hatta aynı firmanın verdiği fiyattan 20tl fazla teklif sunuyorlar. Anlayacağınız indirim 10tl + restoranlarda kullanilan 20tl .

• cruel_crazy C kullanıcısına yanıt
    örneğinizi verirseniz savınız zemine oturur yoksa gerçek bilgi sayılmaz...

durumu örnekle açıklayın aydınlanalım
    mesela hangi sigorta firması , hangi sigorta acentası vs... kasko mu trafik mi ? kasko ise içeriği nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Adamları savunduğum yok ama yazdığın cevap açık ve net değil.

bir şeye yüksek fiyatlı demen için aynı içerik ve markada olması lazım.

tam ne yazki karşılaştırmış olalım !

Hangi sigorta şireketi , kasko ise içeriği ne vs vs ?

adamları hemen yüksek fiyat verdiler diye yafta yapıştırmak , özellikle ispatlanmamış bir şekilde , yanlıştır.

Bugün aradım sordum 2-3 yere burasının verdiği fiyattan 100 tl aşağısına trafik sigortası buldum diyorum hala ispatlanmamış diyorsun anlamadım.
    Yani kusura bakma ama savunduğum yok diyorsun ama yazdığından başka bir mana çıkmıyor.
  • quote:

örneğinizi verirseniz savınız zemine oturur yoksa gerçek bilgi sayılmaz...

durumu örnekle açıklayın aydınlanalım
    mesela hangi sigorta firması , hangi sigorta acentası vs... kasko mu trafik mi ? kasko ise içeriği nasıl ?

ALLAH (cc) dan savunmuyorsun ha birde savunsan noter onaylı belge istersin bizden.
    Bu mesajı görünce daha iyi anladım savunmadığını.
    Pazarcı, kahveci ağızlarını bırak arkadaşım , o ağızlarla olsa olsa oradakileri ikna edersin...

amacın ne belli değil , faydalı birşey yapacak olsan konuya yazar paylaşırsın , isteyen arkadaşlar bahsettiğin yerden fiyat alır onlarda 100TL kara geçer.

Sen paylaşmak şöyle dursun , ağız dalaşı yapmak için fırsat kolluyorsun

mertsen yaz buraya detayları herkesle paylaş , herkes faydalansın... eğer yemiyorsa çamur at izi kalsın ayaklarını bırak ...bizim o ayaklara karnımız tok...
  • quote:

Pazarcı, kahveci ağızlarını bırak arkadaşım , o ağızlarla olsa olsa oradakileri ikna edersin...

amacın ne belli değil , faydalı birşey yapacak olsan konuya yazar paylaşırsın , isteyen arkadaşlar bahsettiğin yerden fiyat alır onlarda 100TL kara geçer.

Sen paylaşmak şöyle dursun , ağız dalaşı yapmak için fırsat kolluyorsun

mertsen yaz buraya detayları herkesle paylaş , herkes faydalansın... eğer yemiyorsa çamur at izi kalsın ayaklarını bırak ...bizim o ayaklara karnımız tok...

Madem adamlarla alakan yok,seninde kuyruğuna basan yok neden ciyak ciyak bağırıp duruyorsun kardeşim.
    Sen o kahvedeki adamlar kadar olsan burada böyle çelişkili konuşmazsın lafın tek olur.Şirketle alakan yok ama milletten hesap soruyorsun yok nereden teklif aldın yok konuyu baltalama yok buraya belgelerle yaz.

O kahvedeki adamlar kadar kafan çalışsa bunun belgelerle olmayacagınıda bilirsin tıpkı bugün benim meryem hanımla görüşüp telefondan trafik sigortası teklifi aldığım gibi.
    Ama yok birazdan ararım derim ki; forumdan bir arkadaş belge istiyor bana trafik sigortası çalışmanızı yazılı olarak gönderin onu ikna edecegim.

Ayrıca: mertliğimi ölçmeye senin ne kafan ne yaşın nede yüreğin yeter gözüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaHCO3 -- 9 Nisan 2014; 21:12:37 >

Yukarıdaki yazını okuyan zaten seni rahatlıkla ölçecektir sen kafanı yorma...
  • quote:

Yukarıdaki yazını okuyan zaten seni rahatlıkla ölçecektir sen kafanı yorma...

Sende buralarda ciyaklamaya devam et.
    Yok konuyu baltalamayın yok kötü yorum yapmayın.
    Ama şirketlede alakam da yok ha! :)
    Ancak gülüyorum,buranın milleti yemez,menfaatine bakar senin allı pullu yorumlarına bakıpta kimse aldanmaz korkma.

Herkese iyi geceler.

Not:Bu yazışmalarda ibret için kalsın burada.
    Kahvedeki arkadaşlarına selam söyle....
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaHCO3

Bana yüksek fiyat verdiler.100 tl daha düşük fiyat buldum.

ben genel sigortadan hangi fiyat teklifi aldıysam adamlar aynı teklifi verdiler ki en uygun teklifi genel sigorta veriyordu. Bunun üstüne 30 tl yakıt 20 tl hediye çeki aldım. Adamların çalıştığı sigorta şirketleri belli. Onlar hangi teklifi veriyorsa aynısını veriyorlar. Çalışmadıkları şirketin teklifini veremezler zaten.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.