Şimdi Ara

Bizdeuygun.com güvenilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar buradan telefon alan varmı? Sizce güvenilir mi? Delta servis ne kadar güvenilirdir yardımcı olur musunuz?

• yukarı
  • Hocam z1 compactı forumdan bir çok arkadaş bu dediğiniz siteden aldık,bunlara bende dahilim.bizde hiç bir sorun çıkmadı.
    adımıza faturalı cihazları aldık.Faturada problem olmuştu onuda faturayı geriye firmaya yollayıp düzelttirip geri aldık.(Kargo ile)
    Delta servis konusunu bilemicem ama mesala sony resmi teknik servisinden çok şikayet olduğunu forumdan okuyoruz.
    Resmisi, resmi olmayanı uğraştırır.Allah düşürmesin diyelim.
    şikayet var com sitesinden bir araştırma yapın isterseniz,en azından bilgi sahibi olursunuz.
  • güvenilirdir
  • Vakti zamanında xperia z yi uygun bir fiyata almıştım faturası adıma ve delta servis garantili hiçbir sıkıntı çıkmadı. Zaten site hakkında yorumlara ulaşabilirseniz olumlu olduğunu görüceksiniz.Gidip sonyden alsanız da bozulduğunda teleservice e gönderdiğinizde dalga geçiyorlar resmen en iyisi paralel ithalat. Hele böyle güvenilir siteler varsa
  • Teleservice de olumsuz diyorlar , Allah düşürmesin ama Delta hakkında iyi şeyler bulamadım hiç.
  • Delta müşterisiyle ilgilenen bir firma. En azından teleservice gibi müşteriyle alay etmiyorlar, adam gibi sorunu çözmeye uğraşıyorlar. Forumda delta servis'i duyan var mı gibi bir konu vardı, altına delta servis yetkilisi soruları falan cevaplayıp bizzat müşterilerle ilgilenmişti sayfalarca konuşma vardı. Sırf onu okuyarak bile delta'ya ısınmak mümkün. Arkadaşımın z'si (bizdeuygun.com'dan alındı) servise gidip geldi sorunu halletmişlerdi, hiç de sıkıntı çıkarmadılar 2 haftaya geri yolladılar tamir olmuş halde. Ben de az önce bizdeuygun.com'dan sp sipariş ettim. Bakalım bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.