Şimdi Ara

Bizdeuygun.com güvenilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar buradan telefon alan varmı? Sizce güvenilir mi? Delta servis ne kadar güvenilirdir yardımcı olur musunuz?

• Site güvenilir.Delta servis ile ilgili forumda bi konu var incele kardes
  • Z1 compact konusuna bak çoğu kişi cihazlarını ordan aldı.Sorularına cevap bulursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papcsaps

Evet arkadaşlar buradan telefon alan varmı? Sizce güvenilir mi? Delta servis ne kadar güvenilirdir yardımcı olur musunuz?

vallahi ürün gönderme konusunda sıkıntı yok.lg g2 aldım ısınma çıktı geri gönderdim .değişim yapılacak.sağlam site ilgililer.ama eger para sıkıntın olmucaksa netten alma derim ben bi haftadır ugrasıyorum geri gönder falanda filanda telofonlaşmalar .açıkcası iyi ilgililer ama sen aramassan arayıp sorucaklarını sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasankaan35

quote:

Orijinalden alıntı: Papcsaps

Evet arkadaşlar buradan telefon alan varmı? Sizce güvenilir mi? Delta servis ne kadar güvenilirdir yardımcı olur musunuz?

vallahi ürün gönderme konusunda sıkıntı yok.lg g2 aldım ısınma çıktı geri gönderdim .değişim yapılacak.sağlam site ilgililer.ama eger para sıkıntın olmucaksa netten alma derim ben bi haftadır ugrasıyorum geri gönder falanda filanda telofonlaşmalar .açıkcası iyi ilgililer ama sen aramassan arayıp sorucaklarını sanmıyorum

Kardeşim hangi firma sen aramadığın zaman arayıpta "telefondan memnunmusunuz? bir sıkıntınız varmı?" diyor?

• sen yanlış anlamıs elime geçmeyen bi telefondan memnunmusunuz diye sormalarını beklemiyorum zaten.stok gelirse para iadesi istmiyorum dedim.hemen gönderelim elimizde var diyolar.ertesi gün ses seda çıkmayınca arıyorum sizin iptali bekliyor diyolar zorla bugün verdiler bakalım mailde öle yazıyo korgodan herhangi ses yok akşama gelir diye bekliyorum.bi iptal için 10 kere aranırmı arkadaş arıyorum hesap no gönder tamam olmadı iban böle olmaz form doldur gönder falan filan.yoksa adamlar ilgili sıkıntı yok.ama dediğim gibi birazdaha işlemlerde açıklayıcı olmalılar.+delta servis diye promtec gönderdiler arayıp söyleyince hemen gönderin degiştirelim dediler madem gönderme arkadaş hanii yerse hesabı.ama herşeye ragmen memnunum benim her işim sıkıntılı olur böle adamlara pek suç atmamak lazım :D :D+++güvenilirler saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.