Şimdi Ara

En Stabil Rom?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben s3 mini kullanıyorum çokta memnunum fakat kasmalar oluyor ve şarj konusunda yeni Batarya aldım ve bence hala iyi değil 4.4 kit kat kurayim diyorum ama oda stabil değil stabil olup sorunu olmayan guzel bi rom var mı ? Lütfen bi yardim edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Birkaç arkadaşımda var S3 Mini genelde cyanogenmod kullanıyorlar.
  • Ya bende kurayim diyorum cm11 ama hergün yenisi çıkıyo işin yoksa hep güncelle hep rom at

• xhakan23 X kullanıcısına yanıt
    Yerinde olsam kurarım bir kere güncelleme işinide habire yapmana gerek yok senede 2-3 kere yapsan yeter uygulama sıkıntısı çok olmadığı sürece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbag00

Yerinde olsam kurarım bir kere güncelleme işinide habire yapmana gerek yok senede 2-3 kere yapsan yeter uygulama sıkıntısı çok olmadığı sürece.

He anladım bunun stabil sürümü çıkmicak mi yani orjinal rom gibi hatasız? Yani daha güncelleme gelmicek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhakan23 -- 5 Nisan 2014; 11:55:52 >
  • s3 ü minyi bilmem de s4 için en stabil rom ORJİNAL rom
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~YuSuFeLiLi~

s3 ü minyi bilmem de s4 için en stabil rom ORJİNAL rom

aynen hocam katılıyorum :) kit-kat ile dahada güzelleşti diyebilirim :) S5'in arayüzüde geldimi tamamdır o iş S6'ya kadar götürür bizi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhakan23

quote:

Orijinalden alıntı: tbag00

He anladım bunun stabil sürümü çıkmicak mi yani orjinal rom gibi hatasız? Yani daha güncelleme gelmicek?

valla kesin bişey demek zor hocam zaman gösterecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.