Şimdi Ara

WP8 uyumlu RSS uygulaması Magnify Beta, OneNote desteğine kavuştu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• WP8 uyumlu RSS uygulaması Magnify Beta, OneNote desteğine kavuştu

Windows Phone 8 işletim sistemli telefonlar için SYM adlı geliştirici tarafından hazırlanan RSS uygulaması Magnify Beta, yeni özelliklerle güncellendi.

Özellikle modern arayüzüyle dikkat çeken ve benzerleri gibi kişilerin farklı RSS kanallarından haber alabilmesine imkan tanıyan Magnify Beta, Video ile GIF desteği yanında çevrimdışı okuma desteğine de sahip ve kullanıcılarına canlı kutuyla kilit ekranı üzerinden bilgi sağlayabiliyor. Yayınlanan yeni sürümüyle bünyesine OneNote (Microsoft'un not alma servisi) temelli makale kaydetme özelliği getirilen ve aynı zamanda ESPN, FOX, CNN, BBC, 500px gibi kanallar dahil edilen uygulama, ayrıca bazı ufak hatalardan kurtuluyor, video eğitimlere kavuşuyor, döner küp görünümünün kapatılmasına izin veriyor, görüntü izleme sırasında oryantasyon değiştirebiliyor ve kaydırma hareketleriyle makale içerisinde yenileme yapabiliyor.

Ücretsiz olarak sunulan Magnify Beta uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

• Yani bu kadar basit bir şeyi nasıl yapamıyorsunuz anlamıyorum.

Rss linkini buluyor, ekliyorum yalnız gerin görün ki çalışmıyor!

Uygulamayı kullanıyorum her aradığım siteyi rahatlıkla ekledim bsc dahil dh ninhttp://donanimhaber.com/rss/tum/ linkini elle ekledim (Arama dışında) ne yaptıysam olmuyor lütfen ilgilenin...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.