Şimdi Ara

GALAXY NOTE 3 ANTUTU SCORE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Note 3 um var antutu skorum 36bin kusurdu 2 gundur telefon cok yavas bi bakiyim skora dedim 20000 cikti :D apk ile oyun yukledim biraz o yapmis olabilir mi :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• antutuya takılma neye göre o puanları veriyo ben anlam veremiyorum hiçbiri birbirini tutmuyo saçmalık
  • Up

• Dostum güç tasarrufu modunda mı antutu testi yapıyosun. O durumda puan boyle çıkıyor sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet-UA

Dostum güç tasarrufu modunda mı antutu testi yapıyosun. O durumda puan boyle çıkıyor sadece.

Tabiki hayir bakiyorum antutu listesinde note 3 en ustte ben yazan yer en altta o en iyi olan note 3 snapdragon islemcili olanlar icin mi gecerli

• quote:

Orijinalden alıntı: snnbrn45

quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet-UA

Dostum güç tasarrufu modunda mı antutu testi yapıyosun. O durumda puan boyle çıkıyor sadece.

Tabiki hayir bakiyorum antutu listesinde note 3 en ustte ben yazan yer en altta o en iyi olan note 3 snapdragon islemcili olanlar icin mi gecerli

Hayır değil benim telefonum N9000 Antutu 34652 olarak veriyor note3'un standart puanını benim puanım 36016 bir önceki testte dahada yüksek çıkmıştı. Donanımsal bir arıza olabilir belki senin cihazda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.