Şimdi Ara

Kablosuz Oyun Mouse Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. kablosuz oyuncu mouse u arayışına girdim. logitech g602 pil süresi ve şekil olarak dikkatimi çeken bir ürün oldu. bu ürünü kullanan arkadaşlar tavsiye ederler mi acaba? kullanırken yaşanılan sıkıntı var mı? ayrıca 200 tl ye kadar tavsiye edebileğiniz ürünler varsa yazın lütfen.

kablolu önermeyin lütfen g100 var şu an kullandığım kablo eziyet gibi geliyor resmen

• g602 yi şirkette kullanıyorum ve o kadar da iyi bi mouse ve memnunum
  • g700s kullanıyorum. gayet memnunum.
  • @leogregory tavsiyeniz için teşekkürler. ellerim büyük olduğundan dolayı aklıma takılan nokta baş parmağın hizasında bulunan 6 adet tuş parmakla sürekli temas halinde mi yoksa baş parmak için yeterli büyüklükte alan var mı? geçen denemek için bi mağazaya gittim ama teşhir bölümünde g602 yoktu deneme imkanım olmadı kusura bakmayın.

@hagi10best g700s i de araştırdım ama tekerleği benim canımı sıkan nokta oldu. daha önceden vx nano kullanıyordum aynı vitesli sistem onda da vardı oyunlarda baya bi zorluk çıkarıyordu. tabi kullandığım ürün baya bi eski modeldi. iyileştirme yapıldıysa eğer değerlendirebilirim. yapı itibariyle g700s daha ele oturan bir mouse
  • istanbuldaysan gameekstra'ya git orada teşhir ürünü var deneyebilirsin. soruna geldiğimizde yeteri kadar boş alan var
  • leogregory kullanıcısına yanıt
    yakınmış da bana sağolun hocam bakayım bi ara
  • MMO için hangi mouse tavsiye edersiniz? Razer Naga Epic almayı düşünüyorum fakat daha ucuz bir alternatife açığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exzina

MMO için hangi mouse tavsiye edersiniz? Razer Naga Epic almayı düşünüyorum fakat daha ucuz bir alternatife açığım.

Razer Naga tavsiyemdir.
    Daha ucuz bir alternatif ise G600:
    http://www.sanalmarketim.com/logitech-g600-mmo-gaming-mouse-siyah-910003624/p_42031/?ref=akakce&v=1.28.6
  • Enes4499 E kullanıcısına yanıt
    öneriniz içi sağolun hocam ama laptopta kullanacağım için kablolu zor oluyor o nedenle kablosuz bakıyorum. G602 zaten şu an odak noktam. deneme imkanı bulduktan sonra kesin kararımı vereceğim G602 hakkında.
  • g700s

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tavsiyede bulunan yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürler g602 almış bulunuyorum
  • Hayirli olsun ilk izlenimleriniz nasil?

• akke4323 kullanıcısına yanıt
    sağolun. gerçekten çok kullanışlı bir mouse. başparmak hizasında bulunan tuşların en sağdaki ikisine eli kaldırmadan erişmek biraz zor olsa da diğer tuşlar çok rahat bi kullanım sağlıyor. oyun için kullanılmasa bile normal kullanımda da çok kolaylık sağlıyolar. elim biraz büyük sağ klik tuşu sola göre daha uzun yapılmasıda iyi düşünülmüş bi ayrıntı. yeni olmasının verdiği bi heyecan da var tabi. ileriki günlerde daha ayrıntılı olarak +larını ve -lerini yazarım.
  • İyi gunlerde kullanmaniz dilegiyle bende de g500s var cok memnunum logitech uygun fiyatlari ve kalitesi ile biz tuketicileri mutlu etmeyi basariyor :)

• iyi günler arkadaşlar bende kablosuz olarak g700s ile g602 arasında kaldım. mediamarkt ta ikisinide denem şansım oldu ama teşhir ürünü olmasından mı bilemedim g700s de sol parmak yerleştirilen bölümdeki 3 adet tuşun biraz sert ve basımı biraz zor gibi geldi bunun yerine g602de hiçbir sorun yaşamadım sadece sol taraftaki 6 adet tuş biraz kafamı karıstırdı acaba tus sırasını karıştırırmıyım diye ... düşüncelerinizi bekliyorum
  • blackroon B kullanıcısına yanıt
    Şu an g602 sahibiyim ve g700s i de deneme fırsatım oldu. Tuş sertliği konusunda pek bi fark yok diye hatırlıyorum ama benim g602 tercih sebebim tekerlek ve soldaki tuşların konumu. G700s de biraz daha yüksekte olduğu için basmak sıkıntı oldu bende. Kişinin el yapısına göre değişen bi durum tabiki bu.

• TsuMura kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim bilgi için G602 ile yoluma devam ediyorum artık ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.