Şimdi Ara

Age of Mythology (2002) / Extended Edition (2014) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
4
Favori
10.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://store.steampowered.com/app/266840/

The Extended Edition includes:
    - Age of Mythology
    - Age of Mythology: The Titans
    - Golden Gift Campaign

New in the Extended Edition:
    - Improved Visuals
    - Time of Day
    - Improved water
    - Shadows
    - Bump / Specular maps
    - Global Lighting
    - Antialiasing & Ambient Occlusion
    - Full Steamworks Integration
    - Workshop mod manager
    - Multiplayer
    - Achievements
    - Trading Cards
    - Leagues / Badges / Events
    - Cloud saves
    - Extended Features
    - Twitch Integration
    - Treaty Mode
    - Enhanced Observer mode

ARŞİV İLK MESAJ

AGE OF MYTHOLOGY: EXTENDED EDITION

Merhabalar!

Malumunuz,uzun zamandır Age of Mythology adlı oyunun yeniden yapılması üzerine çalışmıştım,çabalamıştım(daha doğrusu çabalamıştık).

Şu konuları inceleyerek ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz;
    https://forum.donanimhaber.com/m_88467438/tm.htm
    https://forum.donanimhaber.com/m_88355252/tm.htm

Her neyse,demem o ki,en nihayetinde başardığımızı bir twitch.tv canlı yayınının sonunda sürpriz bir şekilde öğrenmiştik.Şimdi ise yeni gelen bilgilere göre bu ay,yani Nisan ayında oyun Steam'de Early Access olarak satışa sunulacak ve ilerleyen zamanlarda ise tam sürüme geçecek.Oyunda biraz geliştirilmiş grafikler,Extended Edition'a özel birkaç yenilikler,twitch.tv ile yayın yapabilme,birkaç ışıklandırma detayı vesaire gibi yenilikler eklenmiş.Çıkan trailer'a göz atarak bunlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz;

Aslında baktığınız zaman,ilk oyun gerçekten gerek hikayesiyle,gerek dinamikleri ile harikulade bir oyundu bence.Hatırlıyorum da biz 4'e 4 maçlar atıyorduk toplaşıp.Eski günleri şu remake oyunlar ile yâd etmek güzel ya.Ben genelde Yunanlar ile oynuyordum o zamanlar ve "prostagma" gibi,"vulome" gibi sözleri hala kafamda yankılanır bazen Hele o kalın sesli abimizin "leje!" diye bağırması da ayrı bir hoştu.

Velhasıl kelam,beklediğimiz oyun sonunda çıkıyor.Aranızda oyunu kesin alacak olan arkadaşlar varsa benim gibi,buraya adını yazabilir(steam kullanıcı adı falan).Bu şekilde tekrardan bire bir,dörde dört gibi maçlar çevirebiliriz.Hatta bu konu altından turnuva bile yürütebiliriz.

Oyun hakkında daha çok bilgi geldiğinde mesajı düzenleyeceğim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• akıllı bir fiyattan sataralrsa ilk gün alıcam 20-25 dolar vermem 15 yıllık oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: NOSCE TE IPSUM

akıllı bir fiyattan sataralrsa ilk gün alıcam 20-25 dolar vermem 15 yıllık oyuna

yamulmuyosam aoe 2 hd edition $19.99 idi çıktığında.biraz cepleri yakacak gibi gözüküyor ama açıkcası şu sıralar baktığın zaman doğru düzgün bir strateji oyunu yok.rts yok en azından.o yüzden bence her şekilde parasını hakkeden bir oyun olacak.sırf tekrardan o multiplayer ortamı oluşacak diye bile verilir ^^ biz sabah akşam toplaşıp oynardık eskiden...deprem yaratan bir tanrı vardı unuttum adını şimdi,onu yasaklardık falan zevkliydi o günler ya...açıkcası ben dört gözle bekliyorum.gelse de başlasak tekrardan
  • Off be az oynamazdık. Arkadaşlarla kıran kırana savaşırdık, ne stratejiler dönerdi ya Hatta geçenlerde yine muhabbeti dönmüştü
  • Heyecanla bekliyorum. Geldiği gibi edinmem lazım fiyatı uçuk yapmazlar umarım. Ama senaryo ekleselerdi keşke Cilalayıp servis etmişler sadece.
  • Çıkışından yığınla zaman geçtiği halde yeterli düzeye gelemeyen Age2HD'den sonra bir daha zor para veririm M$'a...
  • Eskiyi cilalayıp sunmakta yeni moda...
    Ne kadar sevdiğim bir seri olsa da bakmam yüzüne şu an. Yeni bir campaign, yeni bir ırk ekleseler belki derdim ama şu an için pek beklemiyorum açıkçası. Ayrıca AoE2 HD den zaten sabıkalılar hala.
    Microsoffta halen gıcığım zaten Ensemble mahvettikleri için.
  • Tam diyecektim yeni üniteler gelseydi belki cazibeli olabilirdi diye siberarmi benden daha açgözlü davranmış ırk isteyerek :D

açıkçası mod sayfalarında -aomheaven- oyunun hardcode la donatıldığını söylüyolardı bu yüzden bu zamana kadar ek ırk ekleyemediklerini biliyorum o yüzden açıkçası pek ümitli değildim öyle de çıktı. Ama ırklara ünite ekliyebilirlerdi gibime geliyor.
  • bence hiç ellememeleri daha iyi olmuş.çünkü o zamanların en dengeli strateji oyunlarından birisiydi bence.sadece godpower'ınızı(godpower mı deniyodu ya buna,özel yetenek işte) ne zaman kullanmanız gerektiğini bilseniz yeterliydi.yeni ünite eklerlerse belki oyun bozabilirdi.o yüzden ben memnunum kısacası ^^
  • Prostagma.
  • Ne yani Campaign olmayacak mı?
  • Fiyat olarak uygun olursa çıktğı gibi alırım bende, olmazsa biraz indirim bekleriz.
  • yazık ettiler şu oyuna, serisi çok kolay hikaye uydurulabilecek, ek haritalar ile zenginleştirilebilecek bir oyundu yapamadılar.

Eskiden microsoft gerek oyun çıkarmada gerek oyun ünitelerinde fazlaca söz sahibi bir firmaydı şimdi yeller esiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wroclaw.

Ne yani Campaign olmayacak mı?

yeni campaign olmayacak.eski oyundaki campaign olduğu gibi duracak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

quote:

Orijinalden alıntı: Wroclaw.

Ne yani Campaign olmayacak mı?

yeni campaign olmayacak.eski oyundaki campaign olduğu gibi duracak.

O ZAMAN
  • Bu tur oyunlari hd adi altinda satana kadar yenilerini gelistirin ya yazik etmeyin seriye yinede bu bile heyecanlandiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TraVeLL

Bu tur oyunlari hd adi altinda satana kadar yenilerini gelistirin ya yazik etmeyin seriye yinede bu bile heyecanlandiriyor

oyunu yeniden yapabilmek için yeni bir ekibe ihtiyaçları var.ancak sadece modelleme üstünde birazcık çalışarak çıkartmaları için bir ekibe ihtiyaçları yok.ayrıca bana kalırsa bu oyunun steam'e gelmesi harika oldu.şimdi yapacakları hiçbir oyun bunun kadar kaliteli olmayacaktır,adım gibi eminim buna
  • aof yaptılar mytholgy yaptılar inş ron hd de gelir artık
  • Hemen konudaki yerimi alayım En çok beklediğim oyun Rise of Nations,hala arada açıp oynuyorum.
  • oyun steam'de $23.99 gibi bir fiyat ile ön siparişe açıldı.8 mayıs'ta ise oyun çıkışını yapacak.şuan oyunun %20 indirimli hali bu...çıkış yaptığında $29.99 olacak gibi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunglasxx -- 3 Nisan 2014; 20:58:23 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.