Şimdi Ara

HP LaserJet 100 color MFP M175 Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Elimde HP LaserJet 100 color MFP M175 var driverı kurulu test sayfasıda yazıyor (kablo usb ile bağlı masaüstü makinama) Herşeyi yazdırıyor. Fakat Bilgisayarımı kapatıp açtıkdan sonra ve yazıcıyıda kapatıp açtıkdan sonra Bilgisayar Yazıcıyı tanıdığı halde HİÇBİRŞEY YAZDIRMIYOR SANKİ DRİVERI hiç kurulmamış gibi driver kurmaya çalışıyor. Kaçdefa driverı silip yeniden yükledim. Driverırı her yüklediğimde normal bir şekilde yazdırıyor yada tarıyor , fakat nezaman bilgisayarı kapatsam açsam Hiçbirşey yazdıramıyorum taratamıyorum bunun sebebi sizce ne olabilir?

•  HP LaserJet 100 color MFP M175 Hakkında

Driver kurarken böyle bir hata alıyorum HP yazıcı kullananlar bu hatayı alıyormusunuz? DRİVER bir türlü kurulmuyor %99 a geliyor bu hatayı veriyor. driverı internetten indirdim Laptobumda çalışıyor yazıyor fakat masaüstü makinaya kuramıyorum aynı driverırı. ikisindede win7 64 bit kurulu Aynı işletim sistemine daha önce sorunsuz yüklemiştim Yardımcı olabilecek varmı? hatadan sonra iptal dediğimde otomatik geri siliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHARINGAN -- 21 Nisan 2014; 20:29:39 >

• Merhaba,
    Cd den kurulum yapıyorsanız şayet netten son güncel driverı indirip kurun.

En kötü ihtimal formatlayıp windowsu yeniden kurun veya kurdurun

Herhangi bir sorununuz olduğunda arayın yardım etmeye çalışayım.

Selçuk KONUK
    216 464 1131

http://www.tonerdiyari.com
  • Bilgisayarının Chipset güncellemesi yaptığında sorun büyük ihtimalle giderilecektir. USB portun tanımlı cihazı tekrardan kurmaya çalışıyorsa USB cache inde sıkıntı bulunuyor.
  • YUKARIDAKİ SORUNU HALLETTİM boost-speed-İLE taramalar yapıp temizledikden sonra sorunsuzca kuruldu FAKAT ŞİMDİDE ŞÖYLE BİR SORUN VAR
    YAZICININ DRIVERINI SORUN OLMADAN KURUP TEST çıktısı aldıkdan sonra bilgisayarı kapatıp açtıkdan sonra (yazıcıyıda kapatıp açtıkdan sonra) tekrar yazdırmaya çalıştığımda herhangi birşey yazdırmıyor ve yazıcı soluk renk olarak görünüyor aşağıdaki fotoğraf gibi

HP LaserJet 100 color MFP M175 Hakkında
  • Geriye dönük usb desteği kapalı olabilir.

Nette arattırıp deneyin lütfen
  • teşekkürler USB 3.0 driverlarını anakartın tekrar silip kurdukdan sonra çalıştı sorun kalmadı. BENDE YAZICIDAN ŞÜPHELENMİŞTİM AMA ANAKART USB DRIVERI ile alakalıymış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.