Şimdi Ara

Microsoft, Windows 8 için hazırladığı yeni nesil Başlat Menüsü'nü gösterdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
1
Favori
3.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Microsoft, Windows 8 için hazırladığı yeni nesil Başlat Menüsü'nü gösterdi

Ve Microsoft, kullanıcıların çok uzun süredir talep ettiği başlat menüsünü Windows 8 işleitm sistemine dahil etmeye hazırlanıyor. Amerika'daki BUILD Etkinliği kapsamında Microsoft, işletim sistemine dahil edeceği yeni başlat menüsünü de gösterdi. Yeni menü, Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemlerinin en iyi özelliklerini bir araya getiriyor. Daha önceki Windows sürümlerindeki başlat menüsü ile aynı büyüklükte olan yeni menü, klasik uygulama listeleme özelliğine ek olarak Windows 8'in en büyük yeniliklerinden olan live tile yani canlı karo olarak bilinen kutucukları da gösteriyor.

Windows 8.1 ile başlat butonunu geri getiren Microsoft, yeni güncellemeler ile işletim sistemini kullanıcıların istediği kıvama yaklaştırmayı sürdürüyor. Yakında çıkacak Windows 8.1'in güncelleme paketi çerçevesinde daha gelişmiş klavye ve fare desteğine kavuşacak işletim sisteminde, modern arayüze yönelik uygulamaları klasik masaüstünde de çalıştırılabilecek. Microsoft'un yakında sunacağı Windows 8.1'in ilk büyük güncellemesi pek çok yenilik getirecek ancak yeni başlat menüsü ileride çıkacak başka güncellemeler ile birlikte kullanıcılara sağlanacak. 

• başlat menüsü benim umrumda değil nasıl yaparlarsa yapsınlar.sonuç olarak iki türlüsünede alışırım. lakin Windows 8 i Windows 8 yapan başta size ekstra bir platform sunması hızı stabilliği donanım desteği gibi etmenlerdir.windows 8 ile çekirdek değiştirildi yani işin aslı arayüz
    Windows 8in çok az bir kısmını kaplıyor.

yalnız Windows 8 için kötü hele hele facia gibi söylemlerde bulunmak biraz insafsızlık gibime geliyor.tamam lisans fiyatları pahalı ama bu işletim sistemine böyle yermek hiçbir mantığa sığmaz...
  • Oh be, kesinlikle rahatlatacak.

• var olan başlat menüsü benim çok hoşuma gidiyor. insanları yeniye alıştırmaları gerek xpden beri başlat menüsü aynı şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel gibi duruyor
  • Çok hoş olmuş.

• Beğendim microsofta +rep emeğe saygı terazilerine tıkladım.
  • Hadi hayırlısı
  • Mac varken windows da neymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: SucukluAşure

var olan başlat menüsü benim çok hoşuma gidiyor. insanları yeniye alıştırmaları gerek xpden beri başlat menüsü aynı şekilde.

/>
  • tıklayınca metro arayüzüne gitmesine alışmıştık şimdide
  • güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • start8 kullanıyorum ama bu daha güzele benziyor,nihayet..
  • Kesinlikle kolayliklar birlesmis 've ortaya guzel bir sey cikmis , hem yenilikçi hem kullanımı kolay. Metro UI oraya çok yakismis.

• Sonunda olmuş artık win8'e geçebiliriz.

• Windows 8 Çöp
  • Ben bu şekilde memnunum bu millet takıntılı ve hasta.

• quote:

Orijinalden alıntı: SucukluAşure

var olan başlat menüsü benim çok hoşuma gidiyor. insanları yeniye alıştırmaları gerek xpden beri başlat menüsü aynı şekilde.

Bastım +1'i. Ben hiç sıkıntı çekmiyorum.
  • mesajım bulunsun

• gayet şık ve güzel
  • Güzel olmuş lakin win 8 her zaman ölü doğmuş bir sistem olarak hatırlanacak.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.