Şimdi Ara

Nokia Lumia 930 resmi olarak lanse edildi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
2
Favori
14.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dışarıda konuşurken tüm bakışlar üzerinizde toplanıyor. Beyaz renk oluşundan kesin çünkü kasa tasarımı çok iyi ve renkte beyaz olunca yakın markaja mahruz kalıyorsunuz. :)

Telefonun modelini bildiklerinden baktıklarını düşünmüyorum çünkü bayanından tut erkeğine kadar kesiyorlar teli. iPhone'da böyle bakışlara denk gelmedim hiç. :D
  • Kilit ekranım ile ana ekranım. :)

Nokia Lumia 930 resmi olarak lanse edildi
  • Yanlız şimdi bi dakka, 930'un ekranında güneş altında okunabilme özelliği yok mu? 925'te bile vardı bu. haydaaaa
  • Ben parlaklığı yüksek yaptım sadece. Extra ayarı mı var güneş altında net görüntü için ?
  • Bilgiler için sağol gerçekten en çok merak ettiğim şey kamera ve pil performansı yakın zamanda bunlarda netleşir sanırım
  • Kendi otomatik ayarlaması lazım. Güneş altına gelince ekran daha bi keskin ve yazılar daha bi parlak oluyo. bunu otomatik yapamıyosa olmadı şimdi yani bu
  • Parlaklığı otomatik yapmazsan parlaklığı en fazla %90 açar ama otomatik modda güneş altında %100 açar.

Benim tavsiyem otomatik modu kullanmanız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın deniyorum o halde parlaklık olayını varmı dışarıdan birşey isteyen... :P
  • Bana yeşilinden bi 930
  • quote:

Orijinalden alıntı: evgireli

Bana yeşilinden bi 930

Antep fıstığı versek kabul mü. :)
  • Yok ben Lumia'nın fıstığını tercih ederim
  • 2014 senesinde hala facebook betanin guncellenip ios ve android seviyesinde kullanici deneyimi sunmasi beklenen bir platforma ait cihazi cok begenmeme ragmen tavsiye etmiyorum.3 gundur arkadasiminki deniyorum.yok ya wp store'in ciddi bir calismaya ihtiyaci var.

• Ekran parlaklık ayarını otomatik yapıp güneş ışığı altında denedim, ekran okunaklı oldu. Menü çok rahat şekilde seçiliyor aynı şekilde yazılarda öyle.

Teşekkürler ciğerim bilirsin benim huyumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orchid

Ekran parlaklık ayarını otomatik yapıp güneş ışığı altında denedim, ekran okunaklı oldu. Menü çok rahat şekilde seçiliyor aynı şekilde yazılarda öyle.

Parlaklık menüsündeki otomatik ayarından ziyade, ekran menüsünde güneş ışığında okunabilirlik özelliğini açıp kapama yeri olmalı. Bu özellik mevcut mu ona bakabirseniz sevinirim. Bende 930u gözüme kestirdim bakalım...hayırlısı:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten açmışım önceden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Orchid

Ekran parlaklık ayarını otomatik yapıp güneş ışığı altında denedim, ekran okunaklı oldu. Menü çok rahat şekilde seçiliyor aynı şekilde yazılarda öyle.

Bilmez miyim hoca Yavuz? Figürlerde de zevkin 10 numara.
  • Cihaz sahibi arkadaşlar WP sisteminin özellikleri veya eksiklerinden ziyade gündüz/gece foto ve kamera çekimleri , batarya , ısınma , ses vs gibi cihazın -/+larını
    paylaşırsa almayı düşünen bizler için daha bilgilendirici olacaktır.
  • Güneş altında okunabilme özelliğinin mevcut olamayacağı durumunu hiç düşünmemiştim zaten ama hani bi an için güneş altında okunmuyo deyince bi şaşırdım.
    Evet bu cihazı gönül rahatlığıyla alabilmemiz için, biraz daha fazla gözlem sonuçlarını bizlerle paylaşman gerekebilir

hani cihazda ne gibi bi enteresanlıklar oldu, ne gibi olağandışı durumlar meydana geldi ara ara bizimle paylaşırsan karar vermemiz çok daha kolaylaşır
  • Kilit ekranı tepki vermedi. Aynı şekilde telefonu kapatamadım çünkü kilit ekranında ekran nasıl yukarı çıkmıyorsa telefonu kapatma ekranında da ekran aşağı inmedi.

Sizlerde illa olacak diye birşey yok genelde bu tarz şeyler başıma hep gelir hatta daha beteri biraz negatif düşünce hakim bende pozitif olursam birşey olmuyor. :)

Ama iPhone 5S'de bile buna benzer bir sorun yaşadım birkez. Arama geldi telefonu açamıyorum kaydırmama rağmen tepki yok.

Arada oluyor sanırım. Birkez daha tekrar etmemesi dileğiyle.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.