Şimdi Ara

kombi alacagim bakın bir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evime yakin baymak ve vaillant ile görüştüm
    Ev 120m2 - 3.kat - dis cephe yalıtımı var

Baymak novadens ekstra önerdi.
    Yogusmali 7 yil garantili
    2250tl montaj dahil
    Webde daha ucuza var

Vaillant ise evin kucuk olduğunu, yogusmaliya gerek olmadigini söyledi. Turbotec pro onerdi. 2 yil garantili
    1750tl montaj dahil

Sizce hangisini alayim. Yarin veya obur gun gidip alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle yogusmali bir cihaz al.para sorunun yoksa buderus gb072,vaillant 296 ve immergas victrix öneririm.
    Biraz daha ekonomik kombiler ise 1500 TL ya da biraz ustu dd nitromix ve eca confeo premix sorunsuz kombilerdir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    Neden yogusmali? Vaillant bayi yogusmaliya gerek yok dedi

Ayrıca onerdiginiz kombiler epey pahali. Maks 2000 olsun

Ne zor ismis ya kombi secmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faaty -- 2 Nisan 2014; 23:56:44 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • faaty kullanıcısına yanıt
    Yogusmalilar daha ekonomiktir bu forumdaki herkes size bunu onerecektir.o halde size dd nitromix ve eca confeo premix öneririm.yine son tercih sizin saygilar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki E.C.A. Confeo Premix mı yoksa Baymak Novadens Extra mı ?

ya da kıy ulan paraya vaillant mı al diyorsunuz?
    2 yıldır Novadens Extra kullanıyorum, kışa girmeden yalıtım yapıldı komşuların ve benim ödediğim fatura arasındaki fark azalsa da hala en düşük faturayı ben ödüyorum. Daire 100m² son kat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faaty

peki E.C.A. Confeo Premix mı yoksa Baymak Novadens Extra mı ?

ya da kıy ulan paraya vaillant mı al diyorsunuz?

Paranız varsa Buderus GB042 yoksa Baymak Falke Condense öneririm. Baymaklar daha ucuz ancak genelde belli bir süreden sonra sorun çıkartmaya başlıyorlar.
    (3. seneden sonra). ECA kombinin bazı modelleri biraz gürültülü çalışır(Şans herhalde).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VonaTeknik -- 3 Nisan 2014; 10:06:12 >

• Kombiyi aldim en sonunda. Baymak novadens ekstra aldim. Bunun ayrılabilir termostatini montaj esnasında takmamislar. Bunu elektirikci mi takiyor? Elektirikci nasil takacagini hangi kablo kullanacagini bilmiyor? Yoksa servis mi takıyor? Daha servisi aramadik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Siz termostatı takacağınız noktaya kadar 2x0.75 TTR kablo çektiriyorsunuz servis kombiyi açmaya gelince montajını ücretsiz yapıyor, daha sonra ayrıca gelirse ücret alıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.