Şimdi Ara

Nokia Lumia 930 gün ışığına çıktı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
5.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farego -- 4 Haziran 2014; 22:38:52 >
  • fiyatı uygun olmayacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

fiyatı uygun olmayacaktır

Hızlı düşer wp cihazların fiyatları .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ay sonuna gelse bari. Direk alıyorum kısmetse. :D

• Böyle saçmalık mu olur aylar önce çikti telefonun modası geçti hala çıkacak telefon yapsa yapsa nokia yapar bunu. . Ama Windows Phone kullanlari tebrik ediyorum çok büyük sabır var sizlerde valla yeni uygula ve güncelle beklemekten ömrün tükenir. . Yani bence paranız rezil olmayin arkadaşlar ne İnsiyatif tanıyorsunuz Windows a

• ben de bekliyorum da cikmicak gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecen yaz cikan 1020 hala guncelleme almamis ve 8.1 desteklemiyor.o zaman bunun da sonu ayni.nokia madem windows ekosisteminde tek uretici,neden microsoft guncellemelerini telefonlarina sunmuyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uçuk bir fiyatta olur yine. 925ler hala daha pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

Gecen yaz cikan 1020 hala guncelleme almamis ve 8.1 desteklemiyor.o zaman bunun da sonu ayni.nokia madem windows ekosisteminde tek uretici,neden microsoft guncellemelerini telefonlarina sunmuyor?

Nasıl 8.1'i desteklemiyor? hepsi destekliyor
  • Arkadaşlar bir zamanlar bizde 1520 yi beklerken deliriyorduk herhalde Ms zamanla bunuda aşar.. Fakat bu telefonu almayı düşünenlere tavsiye etmiyorum. Tamam sağlam kaliteli cihaz olmuş ama çok kalın, yetersiz batarya ve en önemlisi hafıza kartı desteklemiyor. İnanın sonra çok pişman olursunuz. Kasım, Aralık gibi 3 boyutlu teknolojiye sahip model gelecek onu bekleyin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otosinan -- 21 Haziran 2014; 10:50:08 >
  • quote:

Gecen yaz cikan 1020 hala guncelleme almamis ve 8.1 desteklemiyor.o zaman bunun da sonu ayni.nokia madem windows ekosisteminde tek uretici,neden microsoft guncellemelerini telefonlarina sunmuyor?

8.1 daha çıkmadı bilip bilmeden yrum yapıyosunuz
  • Vay be, böyle bir şey beklemiyordum.
    Keşke android olsaydı.
  • quote:

Daha 8.1 çıkmadı bile Nerde güncelleme desteği kesiliyor.
    Ve wp ekosistemindeki tek üretici Nokia değil.En büyük pazar payına sahip olan Nokia

• aycibin A kullanıcısına yanıt
    Şuhan sadece geliştiricilere verildi isteyen yüklüyor bilip bilmeden konuşmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BonezCrusher -- 23 Haziran 2014; 16:16:19 >
  • quote:

Tüm nokia modelleri 8.1 alacak nereden okudun desteğin kesildiğini sen? 2 yıl destek sözü verdi microsoft. Yalan yalan haberlerle yorum yapmayın şuraya.

• quote:

Orijinalden alıntı: fotoburak

Böyle saçmalık mu olur aylar önce çikti telefonun modası geçti hala çıkacak telefon yapsa yapsa nokia yapar bunu. . Ama Windows Phone kullanlari tebrik ediyorum çok büyük sabır var sizlerde valla yeni uygula ve güncelle beklemekten ömrün tükenir. . Yani bence paranız rezil olmayin arkadaşlar ne İnsiyatif tanıyorsunuz Windows a

Yav uza modası geçmişmiş...

• Kardes sen nasihat dan hiç anlamıyorsun nasıl bir çocukluk geçirdin ki böyle embesil oldun.. acaba nokia yi baban mi üretiyor bu kadar savunuyor sun..

• Nokia yine model kasıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

Şuhan sadece geliştiricilere verildi isteyen yüklüyor bilip bilmeden konuşmayın.

ben altta gördüğümü yazdım.ama yazdığım kanun değil.yanlışsa da adam gibi bir üslupla düzeltirsiniz öğreniriz.burada paylaşım için bir araya gelindiğini hatırlatırım.benim tavsiyem,insanlara nasıl hitap edileceğini bilmeden alıntı yapmayın çünkü bu yazdığınız düpedüz sataşmadır.

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_1020-5506.php

• quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

quote:

Tüm nokia modelleri 8.1 alacak nereden okudun desteğin kesildiğini sen? 2 yıl destek sözü verdi microsoft. Yalan yalan haberlerle yorum yapmayın şuraya.

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_1020-5506.php

burada 8 yazıyordu.bunu baz aldım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.