Şimdi Ara

Unreal Engine 4 ile Geliştirilen FPS Oyunu Wake Up Call'da İlk Oyun İçi Görseller

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Dark Synergy Studios tarafından PC platformuna özel olarak Unreal Engine 4 ile geliştirilen FPS oyunu Wake Up Call'un ilk oyun içi görselleri yayınlandı. Oyun şu an geliştirme evresinin ilk aşamalarında bulunuyor.

Açık dünya oynanış yapısına sahip olacak Wake Up Call'un gizlilik, aksiyon ve korku unsurları ile harmanlanmış bir oyun olmasının amaçlandığı daha önce açıklanmıştı. Bahsedilen görselleri aşağıda bulabilirsiniz.

• Bunu bekleyen başka birileri var mı bilmiyorum ama görseller beni heyecanlandırdı.Ben bekliyorum.Bir de video falan gösterseler güzel olacak.
  • bu gorsellerden pek bırsey anlamadım
  • Adamlar olayı çözmüş
    Oyuna hiç düşman koymazsak yapay zekamızı da kimse eleştiremez diye düşündüler sanırım
    düşmansız FPS
  • görseller kötü gözüküyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babblebabble

Bunu bekleyen başka birileri var mı bilmiyorum ama görseller beni heyecanlandırdı.Ben bekliyorum.Bir de video falan gösterseler güzel olacak.

Bu görsellerden heyecanlandıysan, Saa helal olsun ula :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • CS'den hallice gibi bir oyun olmuş.

• Unreal Engine 2 bu bildiğin hemde hiç modifiyesiz hali ne UE4 ü
  • çok lazımdı

• Görseller standar Ue4 Görselliği zaten

• Bu kıytırık fotodan bile heyecanlanan olmuş, alemsiniz :D
  • Bsc yorumcuları fotoraflara bakıp olayı hemen çözmüşler...helal olsun yurdum insanına.leb demeden çorum u anlıcak zeka küpleri, maşallah hocam maşallah.
  • Oyun daha yapım aşamasında görseller kötü olabilir burda küçük yaştaki arkadaşlarımız olayı hemen çözmüşler:) oyun kötülemek hoşlarına gidio tabi başka yapıcak bişi bulamayınca:)
  • İdare eder. :)

• arkadaş tüm ue oyunları 3, 4 fark etmez birbirinin kopyası olmak zorunda mı? sürekli bir ileri zamanlarda geçen dar alanlı, konteynır tarzı yapılar oyun teması hiç saşmaz. dead space ile mass effect mesela adlarını değiştir bire bir bir kaç dinamik dışında kopya oyunlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.