Şimdi Ara

Philips DLP7800 Harici Batarya Soruları Alayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
4
Favori
8.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almış olduğum Romoss Marka harici bataryanın incelemesine buradan ulaşabilirsiniz

Arkadaşlar merhaba, ürün daha yeni elime ulaştı.

Ürün hakkında merak ettiklerinizi sorabilir ve elimden geldiği kadarıyla yanıtlayabilirim.

Ürünün içinden 1 adet USB Kablosu çıkıyor. Android telefonlar için uyumlu. Tasarım olarak gayet hoş bir ürün, sağlamlık açısından da sağlam bir ürüne benziyor.
    Üründe 2 adet USB çıkışı bulunuyor. 1 tanesi 1mA üzeri diğeri 2mA üzeri Tabletler için.

Bu arada için merak edenler için, fotoğraf paylaşayım. Benim cihaz sorun yaratınca bende daha fazla bekleyemeyip içini açtım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atif Zafrak -- 10 Ekim 2014; 12:02:36 >

• Hayırlı olsun bende 2 gündür bu ürünü araştırıyorum. Ne kadara nereden aldınız.
  • mehmetufo kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadan aldım.

Kargo dahil 122 liraya geldi hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Yalnız ürünün şarj süresi biraz uzun.

iPhone un adaptörü ile şarj ediyorum ve halen daha dolacak. Şuan 4. ışık doluyor.

Herhangi bir adaptör vermiyorlar yanında, input olarak 5v göstermişler. O yüzden iPhone şarj aleti ile şarj ediyorum.

iPad'in 12v luk olanı taksam bir sorun olur mu onun cevabını bulamadım nette.
  • Teşekkürler bilgi için.
    Bende bugün sipariş verdim yarın inşallah elimde olacak. ucuz çin malı almak istemedim adaptör çıkmaması ilginç.
  • Iyi yaptınız. Ürünün şarjından memnunlar.

iPhone 4-5 kere dolduruyor diyorlar.

Ama harici bataryanın dolum süresi uzun :) iPadin şarj olmasından bile uzun :))

• Ürün az önce elime geçti boyutu çok iyi. Nasıl hızlı şarj ederim onu araştırıyorum 5v 1A çıkışlı adaptör kullanıyorum. Amperi yükselttikçe daha hızlı şarj olur heralde. 10 saate tam şarj olur heralde :). Elektrikci bir arkadaş var ona 12v olayınını soracam hocam bakim ne diyecek. Philips heralde batarya çabuk bozulmasın diye yavaş şarj olmasını istiyor.
    Bende öyle düşünüyorum, yavaş olsun bizim olsun dostum ya..

Ben dün degil ondan önceki gun sarjdan aldım bataryayı dün bir çok kez kullandım. Telefonun safhasını % 10 lardan 90 a çıkardım. Sonra tekrar kullandım tekrar 90 lara çıkarttım. En az 4-5 kere yaptım, cihazda ki şarj göstergesi hala 4 de :)) şuanlik iyi gibi görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atif Zafrak

Bende öyle düşünüyorum, yavaş olsun bizim olsun dostum ya..

Ben dün degil ondan önceki gun sarjdan aldım bataryayı dün bir çok kez kullandım. Telefonun safhasını % 10 lardan 90 a çıkardım. Sonra tekrar kullandım tekrar 90 lara çıkarttım. En az 4-5 kere yaptım, cihazda ki şarj göstergesi hala 4 de :)) şuanlik iyi gibi görünüyor.

o çok iyi o zaman. Daha deneme fırsatım olmadım. Şimdi şarj ediyorum 13:30 gibi şarja taktım şuan 2 ışık sabit 3. yanıp sönüyor :).Katılıyorum sana geç olsun güç olmasın
    8 leri bulur şarj olması :) bende senin koyduğun saatte koymuştum 8 leri buldu belki buçukta olabilr :)

• Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    Merhaba ayni urunu bende yeni aldm sarj suresi gercekten uzun cikisi 1.2 olan bir adaptorle sarj ediyorum baya uzun sürdü 12saat gibi hala 3. Led yaniyor. Siz hizli sarj etmesinin yoluni buldunuzmu yada zamanla kendisi hizlaniyormu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • q0kh4y Q kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ya, henüz bir yolunu aramadım. Şuanlık gerek duymadım, çünkü bataryayı 1 kere şarj ediyorum 1 hafta gidiyor bana, gece ye denk düşürüyorum gündüz alıyorum.

Benimde şarj uzun sürüyor. İpad in adaptörü ile denemeyi düşünüyorum en son

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam ben dün gece iPad'in Adaptörü ile şarj ettim, şarj olma süresi daha da kısa sürdü, sabaha baktığım da şarj olmuştu

iPhone'un adaptörü yani 5v çok yavaş dolduruyor.
  • Hyzly doldurduysa çok iyi bende bir adaptör bulayim sa?ol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetufo -- 20 Nisan 2014; 10:48:12 >
  • Durum nedir. Bende aldım da

• Neferzade kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Atif Zafrak

Nasıl yani :))

Ya kullanıcı Yorumlarını kast ettim zamanla performans düşüşü oldu mu bunun gibi memnuniyet durumu nedir

• Aslında telefonum LG G2 pekte lazım değil bana şarjım çook rahat yetiyor kart planları ile aldım belki satarım

• Neferzade kullanıcısına yanıt
    Konuyu açtığım gün aldım, o günden bu güne herhangi bir performans düşüşü yaşamadım.

5 kere falan tam dolum yapıyordu, halen daha aynı şekilde devam ediyor
  • Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    Peki hangi telefonu kaç kez şarj edebiliyor ve kutunun içeriğinde cihazın kullanım kılavuzunda cihazın ömrü yazıyor mu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.