Şimdi Ara

Perde kalktı; Karşınızda Apple Store Zorlu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
2
Favori
10.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Türkiye' nin kanını emen bir Amerikan şirketine bu hayranlık nereden geliyor, anlamış değilim.

Kaliteden geliyor , bizi en çok etkileyen şey ise iphone nun çıkardıgı din dan don sesi anlayamassınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

Orijinalden alıntı: clopin

quote:

Fiyatlari dusunemiyorum, fiyatlardan haber ver diyenler....fiyatlar apple.com.tr de zaten yaziyor! Vatan mi bu web'e ozel, magazaya ozel seklinde fiyatlarda sacmalasin!

Senin kadar kimse saçmalayamaz buna emin ol

Hahaha gene mi sen kedicik en son gene boyle sacmaladin, kapagi eline aldin, "senin mesajlarini aksam, bulup cikaracagim" dedin, aylar gecti senin bir sey buldugun yok. Kedi canini senin sana o zaman da soyledim, blokla kurtul, beni de kurtar.

Hadi yukardaki arkadasi da al, en yakin trafoya gidip oynayin.

Anlama zorluğu çektiğin için tekrar edeyim: BLOKLA beni, BLOKLA ki ben senin saçmalamalarından kurtulayım.

Forumun en büyük trollünü ifşa etmeme gerek bile yok seni bilen bilir ugraşmak istemedim kaşınma bence

+ blok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clopin -- 2 Nisan 2014; 13:33:27 >

• adamlar kaliteli hizmet sunuyorsa tabiki gelmesini isteyeceksin. microsoft store'da açılsa böyle beklerim ben çünkü hizmet anlayışları çok çok yukarılarda.

mesela saatlerce git oradaki bilgisayarlarda işini gör ses edemezler sana şirket politikası gereği. amerikada bazı mağazalarda sadece kullanılsın diye özel bölümler oluşturuluyor. PC kullanan adamlar gelsin MAC farkını görsünler diye falan.

bizim burada acil bi işin olur maile bakman gerekir O NE? bilgisayara şifre konulmuş :) ya da internet bağlantısı yok. test edilebilecek şey sadece bilgisayarı ellemek sanki.

ayrıca bu adamlar çıkardıkları ürün ile çalışabilen herşeyi orada satıyorlar. iphone aldın mesela.. kılıf orada, extra batarya orada, çanta orada, elektronik aksesuar orada, ne ararsan orada bir raf ötede. ve satılan herşeyin uyumluluk garantisi var.

ürün aldın kullanmayı bilmiyorsun, bir özellik hakkında detaylı bilgi lazım, o ürünle yapılabilecek ekstra şeyler ile ilgili hep bir eğitim programı var. sana ürünü satıp kovmuyor seni, sen benim ürünümü aldın bende sana bunla yapabileceğin herşeyi öğreteceğim diyor.

daha çok farkı var apple store'un

• quote:

quote:

quote:

quote:

Fiyatlari dusunemiyorum, fiyatlardan haber ver diyenler....fiyatlar apple.com.tr de zaten yaziyor! Vatan mi bu web'e ozel, magazaya ozel seklinde fiyatlarda sacmalasin!

Hahaha gene mi sen kedicik en son gene boyle sacmaladin, kapagi eline aldin, "senin mesajlarini aksam, bulup cikaracagim" dedin, aylar gecti senin bir sey buldugun yok. Kedi canini senin sana o zaman da soyledim, blokla kurtul, beni de kurtar.

Anlama zorluğu çektiğin için tekrar edeyim: BLOKLA beni, BLOKLA ki ben senin saçmalamalarından kurtulayım.

Forumun en büyük trollünü ifşa etmeme gerek bile yok seni bilen bilir ugraşmak istemedim kaşınma bence

+ blok

yaw he he kedicik. Konu dışı tahil her yazdığın yerde troll olarak adlandırılan sensin ama ahahah

Blokladın, ama biliyorum ki açıp bu mesajı okuyacaksın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

+ blok

yaw he he kedicik. Konu dışı tahil her yazdığın yerde troll olarak adlandırılan sensin ama ahahah

Evet açıp okudum bir kez daha gereksiz biri oldugunu anladım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

+ blok

Evet açıp okudum bir kez daha gereksiz biri oldugunu anladım

ahahah ve böylece troll'ügünü bir kez daha kanıtladın.

Bu forum senin gibi troll'er yüzünden kuru kalabalıkla doldu ama diğer taraftanda eğlence kaynağısınız.

Hadi sen ismimi arat, sana 3 yıl süre

• Gayet guzel ve modern bir yapi olmus.Icerideki urunlerin fiyatlari da yapi kadar guzel olursa muthis olur
  • orada çalışacak gençlerimize acıyorum. robotlaştırılmış bir çalışma prensibi ile çalışacaklar. bir sürü yazılı kurallar silsilesi başlarının üzerinde demoklesin kılıcı gibi sallanacak.

hele başlarında birde egosu tatmin olmamış bir yönetici müsvettesi olursa vay hallerine. apple'da çalışmanın verdiği şımarıklıkla çalışanlarının anasını iyicene belleyecektir.

• çöp

• quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

orada çalışacak gençlerimize acıyorum. robotlaştırılmış bir çalışma prensibi ile çalışacaklar. bir sürü yazılı kurallar silsilesi başlarının üzerinde demoklesin kılıcı gibi sallanacak.

hele başlarında birde egosu tatmin olmamış bir yönetici müsvettesi olursa vay hallerine. apple'da çalışmanın verdiği şımarıklıkla çalışanlarının anasını iyicene belleyecektir.

takım çalışması üzerine çok fazla eğitim alınıyor ve dediğin gibi kişiliğe sahip kişiler çok çabuk eleniyor sistemden.

mağaza direktörüne bile aldığın ürünleri taşımasını rica edebiliyor, fotoğraf ayarları yaptırabiliyorsun.
  • açılış indirimi olurmuki :d bir umut gidecem

• Hayırlı olsun. Artık adam gibi hizmet alabileceğiz sonunda.
  • Bakalım uygun fiyattan 2 ay sonra hayrımıza bir refurbished düşerse yürürüz :).
  • Açılışa kalabalık gelmeyin sorun çıkarmayın bize gençler :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet ne meraklısıymış Apple'ın.Amerikan malı mı Türk malı mı belli değil.
  • ya bu eksileri veren grup sanırım sözleşmişler nekadar sığ bir anlayış :) new york ve shanghai daki kübik cam tasarımlara göre çok sade olmuş dümdüz cam akvaryum gibi bir algı yapıyor ki ben apple mağaza tasarımlarının hayranı biri olarak benim için kübik kısım hayal kırıklığı oldu birde avm ortasında olduğu için diğerlerinki gibi aynı etkiyi yaratamamış gidip yerinde de göreceğim son kararımı ozaman vericem ama fotoğraflardaki gibiyse iyi ama tatmin edici değil okadar bekledik

• quote:

Orijinalden alıntı: MustafaYılmazcan

quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

orada çalışacak gençlerimize acıyorum. robotlaştırılmış bir çalışma prensibi ile çalışacaklar. bir sürü yazılı kurallar silsilesi başlarının üzerinde demoklesin kılıcı gibi sallanacak.

takım çalışması üzerine çok fazla eğitim alınıyor ve dediğin gibi kişiliğe sahip kişiler çok çabuk eleniyor sistemden.

mağaza direktörüne bile aldığın ürünleri taşımasını rica edebiliyor, fotoğraf ayarları yaptırabiliyorsun.

doğrudur söylediklerin ancak bizim insanımız değişken olabiliyor. üstlerine güler yüzlü, altlarına acımasız çok insan örneği var. işi aldıktan sonra üzerindeki postu çıkarıp atabiliyorlar kolaylıkla.

neyse, allah kolaylık versin, ne diyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: carman

açılış indirimi olurmuki :d bir umut gidecem

Mümkün değil, ilk gelecek olanlara tshirt vermek dışında birşey yapmıyor.
  • @soulmate öncelikle paylaşımın için teşekkürler, tabi haberi yapana da teşekkür gerek ama sana da ayrıca teşekkür etmek lazım bu durumda. Benim sıkıntım şu, mesajında Akasya'dan bahsetmişsin. Ben Android taraftarıyımdır, Apple eğer sistemde daha radikal atılımlar yapmazsa sanırım uzun bir süre daha kullanmayacağım. Ama bunların yanında yaptıkları işlere kesinlikle saygım var, ürettikleri ürünlere de. 11 Nisanda umuyorum ki bu mağazayı gezmek kısmet olacak. Edirne'den kalkıp geleceğim, tabi asıl amacım bu mağazayı gezmek değil, The Pianoguys ve 8'nde Sony Genel Müdürlüğünde katılacağım bir toplantı olacak. Gösteri tabi Zorlu Center'da olduğundan biraz erken gidip gerçekten mağazacılık kültürlerini, anlatılanlarla Türkiye'de başarılanı ve o yapıyı görmek istiyorum. Şahsen biraz burukluk oldu bu resimler, canlısı muhakkak şık görünecek gözüme ama dışarıda olan camekan kısım çok daha iyi olabilirdi giriş olarak değerlendirilmese bile. Şimdi kusura bakmazsan bunca laftan sonra meseleye gireceğim:
    Akasya'da yapılacak mağazanın durumu nedir? Ne zamana yetiştirilmesi ön görülüyor, Akasya Projesinin toplam bitiş zamanı ve metro entegrasyonu ne zamana yetişecek? Açıkça en ulaşılabilir yerlerden biri de o olacak çünkü. Evim Maltepe e5'de ve 5dk ya Maltepe köprüsü durağına varıyorum, ardından 15 dk Uzunçayır, oradan da ver elini Akasya. Bu yüzden ara sıra gitmek isteyeceğim yerlerden biri de olur gerçekten. Bayanlar giyim mağazalarına özen gösterir, haliyle benim de teknoloji mağazalarına ilgim var ama geneli aynı olduğundan dolayı artık yenilik istiyor insan.

• St Batuhan kullanıcısına yanıt
    Akasya AVM'deki Apple henüz daha inşaat halinde.

http://www.elmadergisi.com/akasya-avm-apple-store-insaati/
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.