Şimdi Ara

en fazla 50 lira mekanik gibi klavye arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyun oynarken güzel ses çıkartacak mekanik gibi klavye önerebilir misiniz pahalı olmasın teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the radiation -- 16 Nisan 2014; 9:12:06 >

• 50 liraya mekanik bulman imkansız.
  • 50 liraya ? mekanik ? imkansız!
  • 2. elde 130 liraya blackwidow satan var.. onun fiyatı bile bayağı uygun ki eski bi model sanırım..

50 lira aşırı derecede düşük bir bütçe, 2. el dahi imkansız ötesi...
  • 2. el 0 felan farketmez 50 tl ye normal oyun klavyesi bile bulamassın

• çok güldüm ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: xAMDBuLLDoZeRx

oyun oynarken güzel ses çıkartacak mekanik klavye önerebilir misiniz pahalı olmasın teşekkürler

Sen O Bütçenin Üstüne Bi 200-300 TL Daha At Ozaman Bulabilirsin 250-350 TL"Den
  • Mekanik klavye nedir? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • son 1 haftadır bu mekanik klavye olayını araştırıyorum
    Türkiye'de pek rağbet görmeyen ama benim gibi makale işleri ile uğraşan kişiler için önemli olduğu kesin.

blackwidow ultimate 2013 yada logitech g710+ türkçe bu ikisi en çok önerilenler arasında
    bulursam az kullanılmış temiz almayı düşünüyorum

mekaniklerin sıfırları ise ucuz değil malesef. 2. eli bile 200 lira civarında sıfır ise 300-600 lira arasında değişiyor.
  • 50 TLye Mekanik klavye

• Hocam geçen ay Almanya CeBİT fuarındaydım. Dünyanın en büyük bilişim fuarı, burda mekanik klavye fiyatlarını ithalat için sormuştum koskoca fuar orda bile en düşük 30dolara vardı onun da kalitesini tahmin edersin :D değil 50tl ye mekanik bulmak ithalatçı firmalar bile çinden 50tlye alamazlar :DDDDDDD
  • AHHAHDFASHASDDAHSHA ULAN BAŞLIĞI GÖRÜĞNCE KOLAYI PÜSKÜRTTÜM DAKJDASJKDSAKJ
  • tamam vurmayın ya :D lan gerçekten mekanik klavye sormadım mekanik klavye gibi ses çıkartacak ucuz klavyeler :(
  • Aramaya devam...
  • 50 tl ye meka ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi herkes de mekanik klavye olmaz demiş. Adam mekanik klavye değil de şu çatur çutur ses çıkaran klavyelerden arıyor işte.
  • %30 indirimde vatandan 54 TLye logitech g103 al.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.