Şimdi Ara

300-320 TLye Alınabilecek En İyi Tablet?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Yiğenlerime Tablet Alacağım 2 tablet en fazla 600-650TL tutsun istiyorum, Oyun Oynucaklar Hep Kasmayan birşey istiyorum, dokunmatiği iyi olan. 4 çekirdekli olsun mümkünse

Ezcool MiniPad Önerdiler Ancak Çek Bulamazsam beni aşıyor, acaba bildiğiniz ucuz yerler varsa ordan da alabilirim, yoksa tablet önerilerinizi bekliyorum

• ekranın büyük olması önemli değil, adam gibi kastırmasın ve quad core almak istiyorum arada ben de kullanırım diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Owl City.

ekranın büyük olması önemli değil, adam gibi kastırmasın ve quad core almak istiyorum arada ben de kullanırım diye

Artes Q812 ve Q818'e de bir bak istersen. Oyunlarda sorunsuz ekranları güzel ve Servisi iyi. Kapıdan kapıya garanti sistemleri var. Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 2 Nisan 2014; 15:39:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

quote:

ekranın büyük olması önemli değil, adam gibi kastırmasın ve quad core almak istiyorum arada ben de kullanırım diye

Artes Q812 ve Q818'e de bir bak istersen. Oyunlarda sorunsuz ekranları güzel ve Servisi iyi. Kapıdan kapıya garanti sistemleri var. Kolay gelsin

hocam hangisini tavsiye edersiniz q818 mi ezcool minipad mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

quote:

hocam hangisini tavsiye edersiniz q818 mi ezcool minipad mi?

minipad kullanmadım hakkında iyidir kötüdür diyemem ancak 2adet Artes Q818 satın aldım arkadaşımın çocukları için. Artes Q1003'e kurduğum tüm oyunları oynatıyor. Ekranı Ips parlaklığı ve dokunmatik hassasiyeti çok iyi. Wifi çekimi Artes Q1003 gibi sorun yaşamadım. Otg ile hdd bağlantısı ve Hdmi ile Tv bağlantısı sorunsuz. Pili yoğun kullanırsanız 3.5 4 saat gibi gidiyor. Ancak bunu powerbank temin ederek 7 8 saate çıkaran bir arkadaş var Artes Q818 konusunda bence mantıklı

• Q812 em daha ucuz hem RAM 2 GB bu konuda ne düşünüyorsunuz sizce hangisini tercih etmeliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinkp54

Q812 em daha ucuz hem RAM 2 GB bu konuda ne düşünüyorsunuz sizce hangisini tercih etmeliyim

Sayın @sahinkp54 Tablette görüntüye önem veriyorsanız Artes Q818 tercih edin donanım olarak 2side güzel cihazlar. Otg ile taşınabilir disk , Usb bellek takabilir Hdmi çıkışı ile Tvye bağlarsınız 2cihazıda. Wifi çekimleri ve ekran dokunmatiği oldukça iyi. Sadece Q812 biraz kalın Q818'den. Bütçenize göre tercih yaparsınız. Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 4 Nisan 2014; 1:45:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinkp54

Q812 em daha ucuz hem RAM 2 GB bu konuda ne düşünüyorsunuz sizce hangisini tercih etmeliyim

Q818 in avantajı ince olması,Q812 de ise 2 gb ram var açmadığı hiçbir oyun yok gta falan da dahil olmak üzere hiçbir oyun kasmıyor Q818 i denemedim ama 1 gb ram olması eksi bir özellik bence ben şahsen Q812 kullanıyorum 600-700 liraya alabileceğiniz tabletlerle rahat yarışır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.