Şimdi Ara

PC döneminin eski RPG oyunlarından Little Big Adventure Android ve iOS için indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• PC döneminin eski RPG oyunlarından Little Big Adventure Android ve iOS için indirmeye sunuldu

'Relentless: Twinsen's Adventure' olarak da bilinen ve 1994 yılında PC için yayımlanan aksiyon RPG türündeki Little Big Adventure, Android ve iOS platformları için indirmeye sunuldu.

Oyunda Citadel adasında yaşayan Twinsen adlı bir karakteri canlandırıyoruz. Twinsen dünyanın sonuna dair kabuslar görmektedir. Ancak Dr. FunFrock tarafından hapse atılır. Göreviniz Twinsen'i zindandan kurtarmak.

Oyun mobil cihazlar için dokunmatik kontroller kazanmış. Ayrıca zoom fonksiyonu, otomatik kurtarma sistemi, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca desteği, 15 saate yakın oynanış süresi gibi özellikler de eklenmiş. Oyun iOS için 7TL, Android için 11TL.

• Güzel mi sen indirdin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilginç görünüyor.
  • Açıkçası merak ettim. Nasılmış bakmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralYD

Güzel mi sen indirdin mi?

Parasi Guzel:)
  • Güzel oyundu taa ne zaman pc'de oynamıştım. Ama iyi beceri gerekiyor ilerleyen aşamalarda becerememiştim. :) **** bakalım tekrardan.
  • Appstore da görünce şaşırmıştım çok eskiden pc de oynadım. Kapsamlı olarak hatırlamıyorum amaç neydi falan ama uzaktan bi hatırlıyorum satın almadım ama tam olarak amacımız neydi beyler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.