Şimdi Ara

Michael Scofield vs Walter White (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
0
Favori
5.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SS10

quote:

Orijinalden alıntı: Invictusx

Scofield daha zeki ancak karakter olarak şöyle sıralanılabilir benim 3 lüm böyle

W.W > Dexter > Scofield

hepsi dahi

Bence Dexter dizi tarihinden Sherlock, Kira ve Ryuzaki'den sonraki en zeki adam

Katılmamak elde değil hocam son sezondayım bir yanım izle diyor bir yanım bitecek sakın yapma diyor

• İkisi de efsane karakterlerden ancak Micheal Scofield birkaç adım daha önde benim gözümde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

quote:

Orijinalden alıntı: İzmir.li

senin yaşından fazla dizi izlediğime inanabilirsin istersen dizi sitelerindeki favorilerimin resimlerini atabilirim ayrıca ben survıvor izliyorum ama onu en iyi yarışma v.s diyormuyum demiyorum burda tartıştığımız şeyle alakası yok sen karşındakini ezdiğini sanıyorsun ama kendine konuşuyorsun ha ayrıca prison break ile bb karşılaştırılamaz zaten .

yav he he hade git yetenek sizsiniz izle

yav he he diyerek o gifleri koyarak üslubunu bozarak alçaldığını görünce cevap verme gereği duymadım .

• Kabul ediyorum Scofield daha zeki ama WW daha gerçekci karakterdi.Scofield o hapisten çıkıyordu başka hapishaneye giriyordu yok Sara hapishaneye giriyordu falan Breaking Bad gerçekçilik anlamında daha ilerde Prison Break'ten bu yüzden WW daha ön plana çıkıyor bende.
  • Micheal :)
  • quote:

senin yaşından fazla dizi izlediğime inanabilirsin istersen dizi sitelerindeki favorilerimin resimlerini atabilirim ayrıca ben survıvor izliyorum ama onu en iyi yarışma v.s diyormuyum demiyorum burda tartıştığımız şeyle alakası yok sen karşındakini ezdiğini sanıyorsun ama kendine konuşuyorsun ha ayrıca prison break ile bb karşılaştırılamaz zaten .

Survivor izleyen adamın Breaking Bad'i eleştirmesi. IQ olarak zorlanmıyo musun dostum ?
  • "Say My Name"
  • İzmir.li İ kullanıcısına yanıt
    quote:

Şu Breaking Bad' i o kadar büyütüyolar ki görmekten sıkıldım artık yazılanları.

Tebrikler artık herkesin ortak fikrine karşı çıkarak forumun en cool üyesi oldunuz.

Böyle abuk subuk yorumlar yazmayın kendiniz komik duruma düşüyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 2 Nisan 2014; 0:27:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zealotry

quote:

Survivor izleyen adamın Breaking Bad'i eleştirmesi. IQ olarak zorlanmıyo musun dostum ?

Ya hocam boşversene. Adamın yazdığı yorumdan bile ne kadar dizi kültürü (!) olduğu anlaşılıyor. Uğraşmaya değmez. Prison Break ile Breaking Bad karşılaştırılamaz demiş. Şaka gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 2 Nisan 2014; 0:28:37 >

• Walter reis scofieldi metanfetamin diye pişirir pazarlamasını yapar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Var mı ötesi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Löpuah

quote:

Orijinalden alıntı: Meurglys

Abi Walter adam gibi adam bi kere Scofield liselinin teki. Ayrıca dizi olarak breaking açık ara daha iyi.

BB güzel olabilir ama pb izlememissin herhalde sadece 1. Sezon 1. Bölümünü izle derim

Prison Break 2. sezondan sonra sürekli kötüye giden bir dizi iken Breaking Bad yavaş başlayıp sürekli dozu artan ve müthiş bitiren bir yapımdı ve Breaking Bad her anlamda Prison Break'ten daha iyidir.
  • oyun Sherlock ve Da Vinci ye
  • Tabi ki WW alır.
  • Scofield

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki walter

Spoiler

Zekasiyla ovunen gustavo fring bile jesse pinkman dengesizini kullanmayi beceremedi nitekim hayatina mal oldu ama walt oylemi o 4. Sezon finali yeter. Adam hem kimyanin aga babasi, hem super taktisyen hemde insanlari yonlendirme konusunda uzman psikolojileriyle burnunu karistirir gibi rahat oynuyor
    -----

Ayrica michaelin kaybedecek birseyi yoktu, herseyi riske edebildi. Walt en basindan beri o kadar baskidan stresten uzak takilsa adam marsta meth lab acardi o kadar diyeyim. Birde michaela bakiyorsun ilk hapiste bir suru yanci mafyasindan zencisine kadar sonada ise zaten malone var. Walt oyle mi bir salak ortagi var basina da ne geldiyse ortagi yuzunden geldi ote tarafta geri zekali oglan yavsak kari, daha yavsak bacanak adamin cevresinde bir tane duzgun adam yoktu hepsiyle ayri ayri ugrasmaktan potansiyelini tam goremedik ama walti anlatan en iyi bolum 4. Sezon finalidir. Gerci ornegi cok tren soygunu, hanke santaj yapmasi, jesseyi milyar defa maymuncuk etmesi, lydiayi oldurmeyip kullanmasi vs vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Duygulanıyor be insan o zamanları hatırlayınca.

• Frank Underwood - Sorunun cevabı herkes WW yi diliyor ancak Maykıl Scofield

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony John Soprano -- 2 Nisan 2014; 0:39:12 >
  • michael
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.