Şimdi Ara

gmd de karşılaştığınız sorunlar??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gmd de karşılaştığınız sorunlar neler ve bu sorunlar karşısında ne yaptınız?

• En sık karşılaşılan sorun şarj soketi sorunu.. Ardından gelen sık sorunlardan biri ekrandaki ölü pixel ve beyaz leke sorunu.. Başka arkadaşların karsilastigi sorunlar varsa yazsınlar alacak kullanıcılar bunları okuyarak alsınlar. Elektronik işi Şans işi ancak aldığım cihaz telpa olunca verdiğiniz masraf paraları ile S3 fiyatına yaklaşa biliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendede bulutlanma oldu 20 gün gideceği için veremiyorumda

• Google Play'deki bazı oyun ve uygulamaların telefonla uyumsuz olması.
    Telefonun jak girişinin OMTP olması nedeniyle piyasada satılan neredeyse bütün mikrofonlu kulaklıklarla uyumsuz olması.
    GPS uydularına yavaş bağlanması / bağlanamaması.
    Ahize sesinin düşük seviyede olması.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence en çok karsilasilan sorun telpa servisinin vurdumduymazligi ve kotulugu.elbette bozulcak tel bunda sorun yok ama arkasinda dur kardeşim insanlari mağdur etme...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranda beyaz bir parlaklik var.

• Bultlanma + şarj soketi. Servise yolladım.
  • 1 aydir kullaniyorum 1 kere bile sorun yasamadim (seytanin kulagina kursun!)

• Daha dandik GPS li telefon görmedim 1 km fark oluyor yol filan bulmak bu telefonla imkiansiz birdaha ucuz diye kolay kolay almam gm

• quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Bence en çok karsilasilan sorun telpa servisinin vurdumduymazligi ve kotulugu.elbette bozulcak tel bunda sorun yok ama arkasinda dur kardeşim insanlari mağdur etme...

+ 8

• GMD 16GB kullanıyorum, arkadaşımda da aynı telefon var. Virtuatennis oyununda multiplayer olarak oynamak istediğimizde telefonlar Blutooth'dan birbirini görmüyor.Başka marka telefonlarla da arattığımızda aynı sorunu yaşadık. sadece 1 defalık Samsung note 2 de uyum sağladı.Sorun nerden kaynaklanıyo analayamadık bi türlü.Cevap verirseniz sevinirim, iyi günler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayfrudo

GMD 16GB kullanıyorum, arkadaşımda da aynı telefon var. Virtuatennis oyununda multiplayer olarak oynamak istediğimizde telefonlar Blutooth'dan birbirini görmüyor.Başka marka telefonlarla da arattığımızda aynı sorunu yaşadık. sadece 1 defalık Samsung note 2 de uyum sağladı.Sorun nerden kaynaklanıyo analayamadık bi türlü.Cevap verirseniz sevinirim, iyi günler...

Ben de aynı şekilde oyunu multiplayer modunda oynayamadım. Sorun sanırım oyundan kaynaklanıyor. Çünkü Google Play'de yazılan yorumlara göre birçok kişi multiplayer modunun düzgün çalışmamasından şikayetçi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Bence en çok karsilasilan sorun telpa servisinin vurdumduymazligi ve kotulugu.elbette bozulcak tel bunda sorun yok ama arkasinda dur kardeşim insanlari mağdur etme...

+1

• Kardeş meb in dağıttığı tableti telpa ya gönderdim ne zamanda gelir
    amasya da bulunuyorum
  • Sorun yaşamadım daha. Sadece bir bulutlanma var gibi alt kısımda ama çok az olduğu için belli olmuyor. İki-Üç aydır sorunsuz devam ediyor kullanımım :)

• şöyle sorunlar yaşanmış..

gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar?? gmd de karşılaştığınız sorunlar??

• stevejones kullanıcısına yanıt
    Ben de ne zaman damlayacağınızı merak ediyordum.Biraz geç kaldınız gibime geldi? Hemen o durmadan paylaştığınız, koplayala yapıştır yaptığınız yazıyı hep ilk üç mesaj içinde görüyorduk, bugün geç kaldınız.

Yeter, bi çıkıp gidin şu forumdan. Forumda siz ve sizin gibiler olunca seviye son sürat düşüyor. Sizin düşüncenize rağmen telefon pazarı bir şirketin tekelinde olmak zorunda değil. Ne kadar çabuk bu forumu terk edersen o kadar iyi Samesung'cu arkadaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Musdi27

Ben de ne zaman damlayacağınızı merak ediyordum.Biraz geç kaldınız gibime geldi? Hemen o durmadan paylaştığınız, koplayala yapıştır yaptığınız yazıyı hep ilk üç mesaj içinde görüyorduk, bugün geç kaldınız.

Yeter, bi çıkıp gidin şu forumdan. Forumda siz ve sizin gibiler olunca seviye son sürat düşüyor. Sizin düşüncenize rağmen telefon pazarı bir şirketin tekelinde olmak zorunda değil. Ne kadar çabuk bu forumu terk edersen o kadar iyi Samesung'cu arkadaş.

samsungdan nefret ettiğim kadar başka bi markadan nefret etmiyorum nasıl anlamak istersen öyle anlarsın gerçe asıl sen terket burayı biz öyle zengin züppeleri gibi ayda bi telefon değiştirmicez telefon alıyoruz ve dolayısıyla her şeyini araştırıyoruz ve sizde burda ssamsungcu reklamcı gibi şeyler diyosunuz yazık sizin gibi üyelere

• canguler kullanıcısına yanıt
    Ben de telefon alırken herşeyini araştırıyorum ama bir açığını bulunca sizin gibi ölümüne ezmiyorum o cihazı.

Bu cihazı ezenlerin çoğu Samesung'cu o yüzden öyle yazdım.

Bu telefonu ezerek elinize ne geçecek? Belki bu telefondan vazgeçip başka telefon alan biri daha da zor duruma düşecek? Zaten kronik -aslında kronik değil, ilk partiden sonra çözdüler, ilk partiler bozuluyor sadece- şarj girişi sorununu her daim son derece öne çıkaran, telefonu ezen birçok kişi var ki; bıktık bunlardan artık.

Sırf kendisi gibi zengin olamadığı için bu telefonu alanları ezenler mi dersin, ucuz fiyata iyi performans veriyor diye boşuna para verdiklerini düşündükleri telefonlar için bu cihazı ezenler mi dersin, başka marka kullanmadığı için en iyisini kullandığı marka sanan mı dersin, en ufak hatayı büyütenler mi dersin; hepsi burada. Yeter ya. Bi sakin olun adam akıllı düşünün. Sanki HTC One alanlarda hata çıkmadı (Kullanan tüm arkadaşlarım HTC One'larıyla sorun yaşıyor ama ezen yok?), sanki S4 ana ekranda bile kasmıyor (Tecrübe ile sabit), sanki kamerası iyi diye alınıp çöp fotoğraflar çeken Xperialar yok (GMD ile Z'yi karşılaştırdım, Z ki berbattı [Z yi ezmiyorum ama bir hatalı telefona denk geldiğimi belirtmek istedim]).

Biraz rahat bırakın bu konuyu, eğer tarafsız iseniz diğer telefonları da kötüleyin o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xyoline -- 4 Nisan 2014; 22:47:42 >

• Kopyala yapıstır yapmıyorum,ayrıca senın ıcın ılk uc mesaja yetısmeye calısırım bundan sonra söz.Gorusune katılmayıp,saygı duysamda..bı mukabele bende sizve sızın gıbıler olunca son surat sevıye dustugune ınanıyorum.Samsungcu oldugumu dusunmen,boyle bır kanıya varman entresan,nasıl boyle bır kenahette bulundun bılemıyorum ama bazıları bılır,suankı G2 ımden once xperıa sp,onun oncesınde de htc ve blackberry sahıbıydım.Yaklasık bi 5-6 yıl olmustur samsung kullanmayalı,daha dıkkatlı takıp etmenı ıstırham edeceğim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.