Şimdi Ara

istanbul da konut fırsatları (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
689
Cevap
100
Favori
47.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zeus_Ferre

Takip

Alıntıları Göster
    Güzel konu Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeus_Ferre

Takip

Alıntıları Göster
    Konu gerçekten faydalı olur, Ağustos'ta düğün var ve bir türlü uygun ödeme olanağı olan yer bulamadım. Bu kiptaş hadımköy iyiymiş ama yer çok uzak yaa şu ücretin 1.5 katı olsa ama en azından biraz daha düzgün bir yerde olsa diye bekleyeceğim ben galiba. olmazsa da artık üsküdar civarında kiralık çıkar uygun bir proje beklerim napalım...

Bu arada @sazan84 hocam ilk konuyu projeler paylaşıldıkça güncelleyebilirsen belki de ortaya ciddi manada güzel bir Konut Fırsatları Ana Konu'su çıkabilir benden söylemesi

• hotlevel kullanıcısına yanıt
    http://emlakkulisi.com/kiptas-hadimkoy-3-etapa-kimler-basvurabilir/240170
    linki ayrıca ilk msja ekliyorum.
  • oaston kullanıcısına yanıt
    bahsettiğin konutları toki yapmıyor kiptaş yapıyor. seçim bitti, dünya dönmeye devam ediyor.
    Proje tokinin degil kiptasin keske sirf elestirmek icin yazmasaydin, bolge gelecekte parlayacak diye dusunuldugu icin bu kadar talep gordu cunku yakinlarina projeler yapiliyor surekli
  • 1 sene oturdum hadimkoyde ozel aracim yoktu hayatim yollarda gecti diyebilirim.oturmak icin almayi dusunenler araciniz yoksa hic dusunmeyin derim bu bolgeyi ben esenyurta tasindim dusunun bana etiler gibi geldi esenyurt :)
  • Kuralarda hile mi yapılıyor diye sorsam günümüz koşullarında çok mu komik kaçar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

quote:

Orijinalden alıntı: BiPeRVA

Evet kura ile belirlenecek.1000 TL katılım ücreti

olmadı o zaman

Kura çıkmazsa yatırılan 1000 lira geri iade ediliyor.

quote:

Katılım ücreti Vakıfbank Merkezefendi Şubesi nezdinde açılan IBAN NO: TR80 0001 5001 5800 7301 9833 20 Kiptaş hesabına yatırılıyor. Kura sonucunda hak kazanamayanların 1.000 TL'lik ön kayıt bedelleri 25 Nisan 2014 tarihinden itibaren iade edilecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: [-ShaD-]

1 sene oturdum hadimkoyde ozel aracim yoktu hayatim yollarda gecti diyebilirim.oturmak icin almayi dusunenler araciniz yoksa hic dusunmeyin derim bu bolgeyi ben esenyurta tasindim dusunun bana etiler gibi geldi esenyurt :)

Hoxam sicak firsatciyim tabeladaayim sen nerdesin tanisalim goruselim.iyi gunler.l
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyerdem

bahsettiğin konutları toki yapmıyor kiptaş yapıyor. seçim bitti, dünya dönmeye devam ediyor.

Yaptırdığı yerine yaptığı yazmışım pardon düzeltiyorum. Arsayı üreten tokidir, konutları yandaş firmalara taşere eder, payını alır. Buradada yandaş kiptaşa taşere etmiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oaston -- 2 Nisan 2014; 0:56:51 >
  • Ben İstanbul da yasamiyorum ama yatirim için ev almayi düşünüyorum o yüzden bu konunun takipçisi olacagim
  • Ne yalan söyleyeyim,emlak balonuna ben de inanıyorum. Kentsel dönüşümde bu yüzden bu yüzden ısrarcılar sanırım, çünkü carry trade ile kısa vadeli geliyor dışarıdan para, yani ucuz kredi bitiyor. Ben yatırımlık alacak olsam 2 yıl geçmeden elden çıkarırdım. Öğrenciyim ve ben de geleceği düşündükçe geriliyorum. Allah büyüktür...

Güzel konu, bence olması gereken yerde, Allah herkese kolaylık ve ferahlık nasib eylesin.
    Merhaba,
    Actigim baslikla hicbir kurumun yada siyasi partinin yandasligini/reklamini yapmiyorum. Eger verdigim projenin firsat olmadigini dusunuyorsaniz, daha iyi firsat onerilerinize acigim, gonderin ilk msja ekleyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sazan84

Merhaba,
    Actigim baslikla hicbir kurumun yada siyasi partinin yandasligini/reklamini yapmiyorum. Eger verdigim projenin firsat olmadigini dusunuyorsaniz, daha iyi firsat onerilerinize acigim, gonderin ilk msja ekleyelim.
    Konuyu bende takip edeceğim.Nasip olursa aralık 2014 gibi bende tamamına banka kredisi kullanarak anadolu yakasında(ümraniye,çekmeköy,üsküdar,kadıköy) ev almayı planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtatar19

Konuyu bende takip edeceğim.Nasip olursa aralık 2014 gibi bende tamamına banka kredisi kullanarak anadolu yakasında(ümraniye,çekmeköy,üsküdar,kadıköy) ev almayı planlıyorum.

Alıntıları Göster
    Ofisteki arkadaşlar başwurdu kiptaş hadımköy projesine kim duysa 2-3 kişi aileden bulup başwuruyor.Zeytinburnuna gidip 3-4 saat beklemek lazım iş değil ya bide çıkacakmı belli değil.kayabaşı parlamadan okadar proje yaptık 1 tane 1 ew almadık patronda aynısını söyluyor yatırıma kafa basmıo bizim Allahtan çekmeköye metro gelioda ew değerlendi

• quote:

Orijinalden alıntı: myosotis

Ofisteki arkadaşlar başwurdu kiptaş hadımköy projesine kim duysa 2-3 kişi aileden bulup başwuruyor.Zeytinburnuna gidip 3-4 saat beklemek lazım iş değil ya bide çıkacakmı belli değil.kayabaşı parlamadan okadar proje yaptık 1 tane 1 ew almadık patronda aynısını söyluyor yatırıma kafa basmıo bizim Allahtan çekmeköye metro gelioda ew değerlendi

Alıntıları Göster
    Güzel konu. Yeni fırsatlar görükdükçe paylaşırsak daha iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: myosotis

Alıntıları Göster
    6 yıl önce esenyurt kiptaştan 48.000+4.000TL vade farklı ile ev alırken herkes bu Allahın dağına bu kadar para verilirmi dediler,şimdi orası şehir merkezi oldu ve ev fiyatları 120.000-130.000 arası ve evden aldığım kirada cabası herşeyi eleştiren muhalifler burayıda işgal etmiş insanları yanlış yönlendiriyor bilmiyorsanız insanları kandırmayın İstanbul şehir dışına doğru büyüyor ve alınan gayrimenkul herzaman kazandıran bir yatırım oluyor imkanı olan şansını denesin.

• Konu çok güzel. Ben de eylül gibi ev almayı düşünüyorum. Uygun fırsat çıkarsa şimdide girebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bektas73

6 yıl önce esenyurt kiptaştan 48.000+4.000TL vade farklı ile ev alırken herkes bu Allahın dağına bu kadar para verilirmi dediler,şimdi orası şehir merkezi oldu ve ev fiyatları 120.000-130.000 arası ve evden aldığım kirada cabası herşeyi eleştiren muhalifler burayıda işgal etmiş insanları yanlış yönlendiriyor bilmiyorsanız insanları kandırmayın İstanbul şehir dışına doğru büyüyor ve alınan gayrimenkul herzaman kazandıran bir yatırım oluyor imkanı olan şansını denesin.

Hadimkoy 1. Etap, bitmis hazir daire 100.000 liraya satilirken neden Hadimkoy 3. Etap ne zaman bitecegi belli olmayan daireye 100.000 lira versin/veriyor insanlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kepirlikerem

Konu çok güzel. Ben de eylül gibi ev almayı düşünüyorum. Uygun fırsat çıkarsa şimdide girebilirim.
    İstanbul'da ev arayacağınıza çıkmaya bakın.

Bir de Avrupa yakası denmiş

Ben şehirdışında ev,arsa bakıyorum.

İstanbul'a nispeten yakın bir yer.

Haftada 1 gelsem yeter.

Bir cazibesi kalmadı benim için.

Buraya gelenler de Anadolu köylüsü,üniversite için gelmişler...vs boş adamlar.

Mesela Bolu 10 numara bi yer.Havası,suyu çok temiz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.