Şimdi Ara

25 TL ÜCRETSİZ KARGO Logitech N600 KABLOSUZ DOKUNMATİK ÖZELLİKLİ STAND+PİL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
18
Favori
34.810
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • incelemesini izlediğimde farkettim ve siparişi iptal edip, wireless touchpad aldım. Yine logitech marka, her yerde 100 liraydı, gitti gidiyorda 43e buldum, hem de kargo bedava.

Bilgisayarda çalışırken, dökümanlar dolayısıyla ekrana uzak kalıyorum. Markette buna benzer bir ton uygulama var ama telefonun şarjını çok çabuk bitiriyor. O yüzden böyle bir şeyin peşindeydim,iyi denk geldi.
    linkini atayım;
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/kablosuz-mouse-touchpad-logitech-910-002444-116645963

• Sadece 4 adet Duracell pili ve Unify alıcısı için bile alınır bu fiyata,

Aldım ve gerçekten kaliteli güzel bir ürün.
  • Kullanan arkadaslar 2-3 saatten sonra ısı geçirgenliği nasıl benim icin en onemlisi ısı gecirmemesi?

Bir de laptop kucaga alınca radyasyon etkisi nasil olacak?

Son sorum da ben yan tarafa kendim optik mouse bağlayıp kullanıcam olur herhalde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanalpazar da 22.90 tl.cüzdanınızda 10tl hediye varsa 5.73 tl düşüyor yani 17 tl ye geliyor kargo bedava. link

ürünün içinden 4 adet duracell pil çıkıyor.alıcı hemen tanıyor.kaliteli malzeme.multimedya tuşları var.
    notebook soğutucu yerinde de kullanılabilir.

tek eksiği aşağı yukarı kaydırma yönü notebook touchpad i ile ters.

bu fiyata kaçırılmass....
  • günceldir
  • yeni bir sanalpazar 10TL kampanyası olsa da alsak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Urunu sadece alicisi ve pilleri icin alicam. Touchpadini bir kere dahi kullanmam. Evde alicisi bozuk logitech mouse var onda kullanicam. Ne dersiniz alayim mi?
  • Bu aliciyla sizin mause calismaz diye dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakaik

Bu aliciyla sizin mause calismaz diye dusunuyorum.

unify alıcıyı logitech programı ile birden fazla cihaz için eşleştirebiliyorsunuz.
  • ürün gerçekten kaliteli bir süredir kullanıyorum. mac kullananlar touchpad i begenmez, pc kullananlar begenir. Bu fiyata bu kalite bedava tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoSeriouS

quote:

unify alıcıyı logitech programı ile birden fazla cihaz için eşleştirebiliyorsunuz.

Unify alici demiş siniz ama ben f710 gamepad i ve ufak fareyi bu cihazdan cikan usb ile eslestiremedim >( klavye iI basamIyor kusura bakmayIn
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3g3nt

quote:

Orijinalden alıntı: SoSeriouS

quote:

Unify alici demiş siniz ama ben f710 gamepad i ve ufak fareyi bu cihazdan cikan usb ile eslestiremedim >( klavye iI basamIyor kusura bakmayIn

mouse için bu yazılımı denediniz mi?
    http://www.logitech.com/tr-tr/support/unifying?section=downloads&osid=14&bit=64

bu arada f710'un alıcısı Unify değil diye biliyorum.

• aldım doğru dürüst kullanacak yer bulamadım
    mousepad keşke solda olaydı daha kolay olurdu bana. kucağına alıp kullanamyıyorsun. sağımdaki sehpada açıncada iyice elden uzaklaşıyor. gerçektek işe zor yarayacak bir logi. ama kaliteli görünüyor

• Logitech é telefon açıp uydu alıcısını gönderiyorlar ücretsiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: STND

ürün gerçekten kaliteli bir süredir kullanıyorum. mac kullananlar touchpad i begenmez, pc kullananlar begenir. Bu fiyata bu kalite bedava tavsiye ederim.

Selamlar ben de bu ürünğ alıp touchpadi bi şekilde söküp masaüstü hackintosh (MacOs) sistemimde kullanmak istiyorum..aynı mutitouch işlemlerini yapabilir miyim acaba ? ne gibi dez avantajları olur çok merak ediyorum

• sadece unify alıcıları eşleştirebilirsiniz.
    F710 unify değil.. ayrıca f710 un alıcısını kaybedenler logitech ile görüşüp 1 kereye mahsus olarak kolun üzerindeki kodları vererek alıcıyı temin edebilirler.
    kargo yurtdışından geliyor diye biliyorum ücret ödemiyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trailblazer

quote:

Orijinalden alıntı: STND

ürün gerçekten kaliteli bir süredir kullanıyorum. mac kullananlar touchpad i begenmez, pc kullananlar begenir. Bu fiyata bu kalite bedava tavsiye ederim.

Selamlar ben de bu ürünğ alıp touchpadi bi şekilde söküp masaüstü hackintosh (MacOs) sistemimde kullanmak istiyorum..aynı mutitouch işlemlerini yapabilir miyim acaba ? ne gibi dez avantajları olur çok merak ediyorum

hocam ben sadece 2parmakla sayfa kaydırmasını denedim. normal mac in touchpad inde yağ gibi kayarken bunda biraz zor oluyor. ayarlı yapamıyorsunuz fazla aşağı iniyor veya az iniyor vs. touchpadiniz bozulduysa tamiride çok masraflı ise başlarda biraz zor gelir ama zamanla alışır ve kullanabilirsiniz. Sökme olayına gelince bence yapılabilir zaten çekmece şeklinde açılıyor yan taraftan. çıkarması zor olmaz diye düşünüyorum

• F710 için logitech e başvurmalısınız F710 alıcısı unifying değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 3 Eylül 2014; 18:45:56 >
  • fırsat günceldir
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar üründen iki adet aldım. Satıcı açılmış kutu göndermiş. Çok dert etmedim ancak alıcıyı taktıktan sonra yazılım başarıyla yüklendi ancak touchpad kısmı çalışmıyor. Düğmeyi on yapıyorum bir süre sonra ışık sönüyor. Sorun ne olabilir?

Edit: Sorunun ne olduğunu buldum. On ışığı güç tasarrufu için sönüyor. Ancak ürünlerden bir tanesi arızalı çıktı. Şimdi geri göndermekle uğraş dur işin yoksa. Bir de bayram sonrasına kaldı. Ürün detaylarında sıfır kutusunda deniyor ancak ürünler açılmış kutuda gönderildi. Satıcıya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkanist -- 3 Ekim 2014; 22:02:02 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.