Şimdi Ara

ZOTAC GeForce GTX 660 AMP! Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Sistem halinde aldım kartı, en sade şekilde verilecektir, garantili kullanılmamış bir karttır, alan güle güle kullanır.

450 LİRA

Site üzerinden satmayı düşünmüyorum bana güvenen çıkarsa havalesini yapar öyle alır, öğleden önce eft-havale yapar haber verirseniz aynı gün kargo yaparım.

Nakit olarak satılmaz ise, HD7770 modelinden düşük olmamak ve garantili olması kaydı ile düşük modellerle takas olabilir.

Benimle sadece ciddi kişiler muhattap olsun polemik vs.. istemiyorum.

Rezerve kesinlikle yapmıyorum ayırma işleminin olabilmesi için sembolik bir miktar para yatırılması gerek boşu boşuna kimse kimseyi oyalamasın!

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Takım_Tamam -- 28 Nisan 2014; 23:45:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Takım_Tamam

GTX550 Ti ASUS GDDR5 1GB 256BİT Nvidia GeForce DX11 TIKLA.:!!

Tertemiz karttır alan güle güle kullanır.

Merhaba Beyler:

Sıfır olarak alıp kullanamadığım ikinci kartımı satmak istiyorum faturasını bulamadım garantisi varsada bilemiyorum, ekran kartını kısaca anlatmak gerekirse kasa içerisinde az yer kaplar, güncel oyunları sorunsuz oynatır, az enerji harcar orta seviye bilgisayarların ilacıdır.

Minimum gerçek 400W ve üzeri kaliteli bir güç kaynağı ile kullanılması tavsiye edilir, isteyene kaliteli güç kaynağı temin edilir.

Ürün 1 adet 6’lı PCI-E güç girişine sahiptir.

Teslimat:

Baştan söyleyim elden rahat kafa ile satmak varken kargo vs.. ile uğraşıp site üzerinden satmayı düşünmüyorum bana güvenen çıkarsa havalesini yapar öyle alır, öğleden önce eft-havale yapar haber verirseniz aynı gün kargo yaparım.

Şehir içi elden teslim veya PTT Kargo ile gönderim.

Ödeme:

EFT/HAVALE veya ATM

Fiyat:

/>

Cihazı alırken 300 küsür lira param çıktı beğenmeyen 2. el kaç kişinin kullanıp sattığı belli olmayan GTX460, HD5850, HD6850 vs.. kartlara baksın, satışı manipüle edip boşuna engellemeye çalışmayın.

TIKLA..:!!

200
    PAZARLIKSIZ!

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Çok uygun bir fiyat. Hayırlı satışlar dilerim
  • İlanı çok beğendim , hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FB_Batuhan07

İlanı çok beğendim , hayırlı satışlar.

Yılların birikimi teşekkürler, arkadaşlar gereksiz muhabbet istemiyorum, ilanı yoruma kapatsakta etkisinin olmadığını görüyoruz, benimle sadece ciddi alıcılar muhattap olsun.
  • Fiyat duserse diye takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.