Şimdi Ara

Navigasyon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, navigasyon tavsiyesi istiyorum sizden bütçe 250 tl ye kadar yolu var.Marka vs. takıntım yoktur sadece istediğim tek özellik gittiğim rotayı hafızasına kaydedip istediğimde o rotadan beni tekrar götürmesidir.Bu özellik sanıyorum ki her cihazda yok mesela tomtom un cihazı var bende ve bu özelliği yok.Bir kaç sene önce samsung marka telefonuma igo navigasyon yazılımı yüklemiştim ve bu özelliği vardı çok işime yarıyordu.

Bahsettiğim özelliği olan bir cihaz tavsiye ederseniz çok sevinirim arkadaşlar.

• Vatandan almıştım navking marka ama kesinlikle tavsiye etmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim için marka önemli değil yeterki izlediğim rotayı hafızasına kayıt etsin.Benim için tek önemli unsur bu.
  • iGO Primo ve Garmin yazılım kullanan cihazlar yaptığınız seyahatleri bir .log dosyası olarak -isterseniz- kayıt altına alır; sonradan bu logları Google Earth gibi programlarla açıp işleyebilirsiniz.

Araştırmanızı bu yöne yöneltin lütfen. Evet haklısınız, TomTom cihazlarda iz kaydı tutulmuyor. Aslında tutuluyor ama siz alamıyorsunuz. Sadece son konumunuzun kaydedildiği bir GPS Fix dosyası var TomTom'larda.

Saygılar
  • Çok teşekkür ederim "iz kaydı" evet aradığım özellik buymuş.Sizce aşağıdaki cihaz nasıldır tavsiye edermisiniz ?

http://www.hepsiburada.com/liste/navitech-qx-m542-5-yeni-nesil-portatif-navigasyon-cihazi-/productDetails.aspx?productId=otdelqxm542&categoryId=257643#Gorseller
  • 0M42 kullanıcısına yanıt
    Önerebileceğim bir Marka'dır. PX115,QXB512 ve QXVR522W cihazları var bende de. İstediğiniz "İz Kaydı" özelliğini Primo tazılım üzerinde açar kullanırsınız.

Cihazı almaya karar verdiğinizde nasıl olacağı konusunda yardımcı oluruz.

Hayırlı olsun diyeyeim şimdiden
  • Teşekkür ederim aldığımda sizi bilgilendirip yardımınızı isticem
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.