Şimdi Ara

Tablet Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 500-800 arası bütçem var. Android tablet almak istiyorum. Ne tavsiye edersiniz? (samsung olmak zorunda değil).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cassX -- 31 Mart 2014; 17:06:46 >

• Teknosadan ipad 2 al

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Codegen quantum 94 oneririm,ses ve batarya olarak cok iyi,wifi menzili uzun oyunlarda gram kasma yapmiyor,gonul rahatligiyla tavsiyemdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipad mini
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

Bunu önerebilirim size

Sıfırı :http://www.kliksa.com/urun/asus-memopad-hd-7-wifi-tablet-me173x/901941098?gclid=CMnX5PLUv70CFaoewwodK6UAVA 300 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eziyet01 -- 1 Nisan 2014; 19:04:08 >

• HahAhaHaa 8 gb dosum o :)) bendeki 16 GB ustune 50 tl lik kılıfda veriyorum hahahaha :)) sen bu göz ile hahahaha ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

HahAhaHaa 8 gb dosum o :)) bendeki 16 GB ustune 50 tl lik kılıfda veriyorum hahahaha :)) sen bu göz ile hahahaha ...

Ama ikinci el kılıfta ikinci el ben 8gblık olanın sıfırını tercih ederim +50 tl kılıf =:350 tl hafıza kartı alırım en fazla sıfırı 380 tl olur bence sen körsün

• Korsun bide gozluk tak istersen 3-4 aylık tablet herseyi kutusu ve faturası ile veriyorum iki katı disk olan her cihaz 100 tl fark eder sen alma dostum sana vermem zaten :)) Üstelik bu cihazın sesi ve kamerası 8 olanından daha iyidir yorunlara bakarsan anlarsın ve bendeki ürün artık türkiyede yok iyice arastır sonra bilmedigin konulara dalma olurmu...
    Urunlerimde cizik dahi yoktur hepsi sıfır gibidir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fsh77 -- 1 Nisan 2014; 23:21:46 >
  • butceyi biraz daha arttirip iPad Mini Retina
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.