Şimdi Ara

Hometech ht1200

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
463
Cevap
30
Favori
101.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle iyi günler dün evime Hometech ht 1200 marka uydu alıcısı aldım aldığım yerdeki eleman iptv ile bazı kanalları izleyebilceğimi söyledi bu konu hakkında hiç bilgim yok bilgisi olan bi arkadaşım bilgilendirebilirmi beni

• e.aslan kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    9 ekimde a101'e bu üründen geliyor 74.95 liraya.
    Siz memnun musunuz cihazdan kanal geçişleri görüntü performansı hakkında vs. Bilgi verir misiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimar_sinan -- 1 Ekim 2014; 20:35:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende kanal geçiş hızı, kumanda kalitesi, menülerin pratikliğini merak ettim. birde üzerinde hangi çıkışlar var?
  • starcom sc2200 bu modelin aynısı sanırım
  • cingibi kullanıcısına yanıt
    evet aynı ürünler sadece marka farklı. Forumda elle tutulur hiç bir konu yok. Hd mini uydu almaya niyetlendim fiyat uygun geldi ama cihaz nasıldır ne degildir bilemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BİSS çözüm hızı, kanal geçiş (özellikle hd olanlarda) çok önemli

Kullanan yada gören bilgi verirse memnun oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzunca961 -- 2 Ekim 2014; 15:00:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimar_sinan

evet aynı ürünler sadece marka farklı. Forumda elle tutulur hiç bir konu yok. Hd mini uydu almaya niyetlendim fiyat uygun geldi ama cihaz nasıldır ne degildir bilemiyorum.

yazılım desteği yok gibi sanırım bunu düşünerek al istersen
  • Çift usb li olarak tercih edilebilir, alan arkadas değerlendirme yaparsa çok makbule geçecek, @e.aslan yardımın ricasıyla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ürün 9 ekimde 75 tl den a101 de satılacak kullanan bilen varsa ürün hakkında bir yorum yazabilir mi? teşekkürler
  • web sayfasında bu özellikler yazılı ama yorum yok bende merak ettim kullanan varsa bilgileri iyi olur.
    http://hometech.com.tr/uydu_Detay.aspx?id=644

HT1200 Full HD Uydu Alıcı

Model No: HT1200

Özellikler

Full HD (1080p) ve HD Ready (720p) yayın desteği

2 adet USB girişi. Aynı anda hem USB WIFI hem de harici disk bağlanabilir.

USB den güncelleme

AV-Out ile tüplü televizyonlara uyumlu

Ekranlı kumanda alıcısı

Süper hızlı kanal geçişi

Hızlı, kolay ve pratik menü

Biss ,Patch desteği

HD ve normal SD kanallarda muhteşem görüntü ve ses kalitesi

HDMI girişi ile tüm LCD, Plazma ve projeksiyon TV ler ile uyumlu

Fabrika kanal listesi , kendi kanal listenizi yedekleme vb kullanıcı dostu özellikler

USB bellek (FAT32), USB harici disk (NTFS) ve USB çoklayıcı desteği

USB kayıt özelliği ile istediğiniz kanalı kaydedip tekrar izleme

Zaman kaydırma(timeshift) özelliğini destekler

Media Player: Film , müzik ve resim oynatıcısı

Mp3,mp4,avi,mkv,iso,mov,vob,dat,jpeg dosyalarını destekler

Oyunlar: Sudoku, Go Bang, Fare Vurma, Box Man

Multiswich, motorlu çanaklarla uyumlu

RSS Feed

Online Yazılım Güncelleme

Uyumlu USB WIFI adaptör takarak kablosuz internet ve aşağıdaki akıllı TV fonksiyonları kazanır;

Sunucu bağlanma,

IP TV özelliği

Hava durumu tahmini

Online Güncelleme

Google Maps

• Ya şu cihaz hakkında yorum yapan hayır işler, kanal geçişi yazılım stabilitesi, freeshare desteği vs hakkında bilgi lütfen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de almayı düşünüyorum hometech ht-1200 uydu alıcısı. alan kullanan yok mu? ilk mesaj tarihi eski ama cihaz ile ilgili bilgi verebilecek biri çıkmamış. internette de doğru dürüst bilgi veren yok. iptv özelliği nasıl kullanılabilir? hangi wifi cihazları uyumlu? bunları bilmek çok önemli benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersinnoo

ben de almayı düşünüyorum hometech ht-1200 uydu alıcısı. alan kullanan yok mu? ilk mesaj tarihi eski ama cihaz ile ilgili bilgi verebilecek biri çıkmamış. internette de doğru dürüst bilgi veren yok. iptv özelliği nasıl kullanılabilir? hangi wifi cihazları uyumlu? bunları bilmek çok önemli benim için.

Büyük ihtimalle cihazda SunPlus 1502 işlemci 8 MB Flash var,adaptör ilede IPTV kullanılabiliyor zannımca.RaLnk 5370 adaptör alıp internete bağlayabilirsiniz.

Cihaz Jameson JS 2018 ile aynı görünüşe sahip oldiğu için bu yorumları yaptım tamamen tahmin.

• Merhaba

Uydu alıcısı konusunda hiçbir bilgim yok anlamam ince konularından yanlız kullandıgım kadarı ile bilgileri vereyim size

kanal geçişleri hızlı bir şekilde ben bir sorun görmedim hdmı girişi ile her tv'ye uyumlu hale gelebiliyor online yazılım güncellemesi var usb üstenden film felan oynatabiliyorsunuz gerçi şuan her tv'de olan özellik harici wifi güçlendirici ile internete baglayabiliyorsunuz yanlız ben hala iptv olayını bulamadıgım için yapamadım herhangi bir uydu alıcısı servisine götürdügümüz taktirde yapılabiliyormus ama
  • arkadaşlar A101 bu uydu alıcısının yanında internete bağlanmak için bir aparat verecek mi bilgisi olan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.aslan

Merhaba

Uydu alıcısı konusunda hiçbir bilgim yok anlamam ince konularından yanlız kullandıgım kadarı ile bilgileri vereyim size

kanal geçişleri hızlı bir şekilde ben bir sorun görmedim hdmı girişi ile her tv'ye uyumlu hale gelebiliyor online yazılım güncellemesi var usb üstenden film felan oynatabiliyorsunuz gerçi şuan her tv'de olan özellik harici wifi güçlendirici ile internete baglayabiliyorsunuz yanlız ben hala iptv olayını bulamadıgım için yapamadım herhangi bir uydu alıcısı servisine götürdügümüz taktirde yapılabiliyormus ama

kutu içerğiinde hdmi kablo varmı kanal görüntüleri nasıl bilgi verrebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.aslan

Merhaba

İşlemcisi ve ram kutu üzerinde yazıyor mu?
    Birde kumandası ve ürün

http://www.multipazar.com/pinfo.asp?pid=483

bu adresteki ürün mü

• Ben firmaya mail attim server ve freeshare icin diger cihazlardaki gibi bir destek varmi, ilave bilgi paylasirmisiniz diye. Diger firmalarin cihazlari hakkinda bilgi veremeyiz gibi sorumu anlamadiklarini gosterir bir cevap attilar. Lutfedip bu cihazin starcom sc2200 ile ayni cihaz oldugunu soylemisler. Kisacasi servis destegi konusunda gelen ozensiz cevap nedeniyle gelecege yonelik olarak per birsey beklememek gerektigini dusunuyorum.

• Servisi arayıp konuştum işlemcisi nedir diye
    sun plus dedi
    model numarası nedir dedim
    ohoo o detaylara girerseniz alamazsınız gibi cahilce zırvaladı
    ram dedim o ne diyecekti neredeyse

Kısacası servis diye birşey yok. muhtemelen bir sıkıntı olunca cihazı değiştiriyorlardır.
  • arkadaşlar hometech servisi ile bende görüştüm bu fiyata cihaz güzel fakat ip tv özelliğini kullanmak isteyenler ayrıyetten teknosadan vb. hometech wifi adaptörü almanız gerekiyor (başka wifi adaptörü alırsanız çalışmaz bilginiz olsun) onun fiyatıda sanırım 50 60 TL civarında ip tv ile yasal olmayan serverlara bağlanıp binlerce belgesel film dizi izleyebiliyorsunuz benim arakadaşımda lg tv var uygulama yükleyerek bu özelliği kullanıyor ve çok güzel bir özellik sırf bu yüzden bende yarın sizin gibi bu ürünü alacağım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.