Şimdi Ara

Huawei Vision için Rom yapma İçeriii

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şikayette bulunuyoruz o kadar 4 üstü güzel rom yok diye zaten bi kaç kişi haricinde adam gibi Huawei vision için adam akıllı geliştirici yok tecnikadamoguz ve bi kaç kişi haricinde benim anlatmaya çalıştıgım konuysa bi grup tarzında bişey kursak rom yapmak için herkez farklı bişeyler yapsa yapabiliriz ama önce biyerden başlamak gerek önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar :)

• Kardesim daha ōnce bende böyle bir konu açtim ve yüzüne bakan bile olmadi farkindamisin bilmem ama Vision alanlarin çogunlugu bu isten anlamayan insanlar ha tabiki eger rom yapmaya çalisacaksaniz elden geldigince yardimci olurum ama ilk önce kernel düzenlemeyi ögrenmek gerekliki bunun içinde Linux isl sistemi lazim ama benim bununla urasacak zamanim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tecnikadamoguz01 T kullanıcısına yanıt
    Peki bende az bi bilgiye sahip olsamda bana yardımcı olucak bi kaynak yani rehber gibi bişey varmıdır bulabilirmisin tek istegim bu
  • **** android bölumunden bulabilirsn link paylasamiyorm burda site izin vermiyr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende elimden geldiğince yardımcı olurum .
  • Bursaspor. kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olmasına oluruz ama bence bu kadar düşük kapasiteli bir telefona uzun uğraş vermek gereksiz. Zaten benim Vision'da sorun var hiç kimse de çözemedi ne bu forumda ne başka bir yerde. Yetmedi yabancı forumlara da girdim(İngilizcem var) konuştum onlar da bir şey bulamadılar. O yüzden 2.3.7 dışındaki tüm romlarda benim telefon sıkıntılı. Tekrar yazmıyorum problemi çünkü yapabilen yok. O yüzden uğraşmayın derim. 2.3.7 gayet iyi. Bende face, twitter, whatsapp, instagram, google servisleri(tamamı), touchpalX gibi uygulamalar çalışırken bile 150-190 arası ram boş, kasma yok :D Kullanın gitsin :D
  • Çok güzel bir konu, ama ne kadar yardım alabilirsin orası tartışılır ,takipteyim dostum teşekkürler ,
  • Arkadaşlar bence bu telefona 2.3 CyanogenMod 7.2 gibi romlar yapılmalı bence çok yararlı ve kararlı olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.