Şimdi Ara

Asus - Lenovo Tablet Seçimi ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
1.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ASUS MeMO Pad HD 7 ME173X-1A036A Quad Core 1.2GHz 1GB 16GB 7" HD IPS Android 4.2 Tablet mi yoksa Lenovo A3000AH 59-374507 7" 16GB Tablet mi önerirsiniz ? Teşekkürler

• bende bu ikisi arasındayım bilgisi olan yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu 2'si arasında hiç kimsenin bir yorumu yok muydu ?
  • Lenovo hakkında yeterli inceleme bulamadım ne yazık ki. Sorduğum herkes asus tablette iyi diyor; o kadar.
    Bilgisayar konusunda asus deneyimi de olmuş birisi olarak söyleyebilirim ki, lenovo gerçekten başarılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulada

bende bu ikisi arasındayım bilgisi olan yok mu

ikisindende kullandık.ama malesef an itibariyle asus hd7 nin 16gb liği bulunmuyor.bulunsa bile çok pahalı.

eğer hafıza önemli ise lenovo alın zira 16gb hafızası var.an itibariyle 319 lira hızlıal.com da

eğer 8gb yeter derseniz asus alın .çünkü asusun ekran kalitesi bariz bir şekilde daha iyi lenovadan.ama asus 8 gb olduğu için bir kaç buyuk oyun ile hemen dolacaktır

birde asusun pil durumu daha iyi

enovonun kasa kaliteside baya hoş.ele alınca daha tok duruyor ve birazda ağır gibi asusa nazaran.arka kapak çıkıyor hafıza kartını öyle takıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 4 Mayıs 2014; 17:23:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

kardes eger tablet bu isehttp://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/LENOVO-Ideapad-A3000AH-7-in%C3%A7-3G-16-GB-Tablet,103452,509441,1032771.html?langId=-14 benım cok hosuma gıttı..

hocam mediamark taki sim takılabilen modeli onun için pahalı

normal olan bu 319 lira
    http://www.hizlial.com/lenovo-a3000af-59-374533-7-16gb-tablet/10179062

• quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

kardes eger tablet bu isehttp://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/LENOVO-Ideapad-A3000AH-7-in%C3%A7-3G-16-GB-Tablet,103452,509441,1032771.html?langId=-14 benım cok hosuma gıttı..

hocam mediamark taki sim takılabilen modeli onun için pahalı

normal olan bu 319 lira

soyle bır bakmıstım.kasa kalıtesı hzı falan hosuma gıttı.ama o paraya daha ıyısı varmıdır bılemem..

• murat1981pls kullanıcısına yanıt
    hocam 300 lira gibi bir paraya lenovo 3000 vede asus memo pah hd7 den daha iyi bir tablet yok bence.

ha birde sahibinden.com da millet süperonline nin hediye ettiği asus memo pad hd8 leri 350-375 lira gibi bir fiyata satıyor.onlardan da alınabilir
  • arkadsım asus aldı kardesıne hedıye oda olabılır.sonucta 300 tl.bnde vodafone tab 10 var idare edıyor.ne bılıym bır samsung note degıl işte..
  • Lenovo A3000 i abime aldık. Kasası çok güzel sıkıntısı yoktu yani navigasyon , oyun , video yükledik sorun çıkarmadı ekranı da geyet net. Arka kamerası da gündüz gerçekten iyi iş çıkarıyor. Hoparlör stereo kaliteli ama ses şiddet düşük benim huawei mediapad7 ondan bariz şekilde daha çok ses veriyor. Ben bulabilirsen asus al derim. Bulamazsan lenovo da iyidir. Ayrıca dell venue 7 ye de bak derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MUHENDIS34 M kullanıcısına yanıt
    Bence lenovo
  • Lenova a3000ah için 3G desteği var deniliyor. SIM kart takılıp telefon özelliğini kullanmak mümkün müdür? deneyen veya bilen varmı?
  • dell venue 7 yi bir incele sonra pişmanlık duyma
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyberfox

dell venue 7 yi bir incele sonra pişmanlık duyma

mağazada görmüştüm gayet güzel bir cihaz. ancak telefon özelliği yok diye biliyorum ?
  • Şuan a3000 den yazıyorum alalı 1hafta oluyor gayet seri ve fiyatına göre güçlü bir cihaz almadan önce baya bakındım bu tablet hakkında tatmin edici türkçe kaynak bulamadım.Ancak lenovo markasına güvendiğimden dolayı tableti aldım. Bi kere elde tutuş olarak sağlam duruyor. Ekran Çözünürlüğü kağıt üzerinde düşük gibi gelebilir ancak panel parlak renkleri ve kalitesi güzel. Arayüz geçişler falanda sorunsuz. Arka Kamerası 5 mp yeterli ışıkta fotoğraf kalitesi beklentimi düşük tutuğum için olabilir güzel. 720p 30 fps sorunsuz video kaydı yapabiliyor. Oyun meraklısı biri değilim ancak deneme amaçlı nfs most wanted yükledim gayet takılmadan sorunsuz oynattı. Bence bu fiyata alınabilecek en iyi markalı! tablet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence 300-400 tl arasında en iyi markalı 7 ekran tablet dell venue 7.

2gb ram ,16 gb hafıza, intel işlemci , sgx544 mp2 gpu 1280*800 ips ekran, gps , bluetooth 4.0 , otg desteği (sadece usb bellek denendi)

ve resmi android 4.4.2 kit kat !!!

bu özellikleri surplase eden başka bir markalı model yok.

hayırlı günler.
  • Lenovo a3000f bence en doğru tercih arkadaşım aldı oldukça memnun. Bende alıcam fiyatı şuan Hizlial.com da 319 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: valhalax

quote:

mağazada görmüştüm gayet güzel bir cihaz. ancak telefon özelliği yok diye biliyorum ?

3G olanı 600 olmayanı 400 tl
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: valhalax

quote:

3G olanı 600 olmayanı 400 tl

3g olan tabletler data hattıyla internet için kullanılıyor. telefon özelliğini çoğu marka kitlemiş durumda, açabilmek için binbir takla atıp başarısız olunan ürünler var. Telefon özellği açıksa 3G verisyonu alınabilir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.