Şimdi Ara

Hayes & Yeading Kariyeri bir amatör ruh!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar boş zamanlarımda böyle bir serüvene başlayayım dedim. Bakalım neler yapabileceğim.

Bu takımı sebepsiz yere seçtim. En alt ligden oynamaya başladım. Kovulma tehlikesi sık sık yaşasam da 4.cü olup playofflara kaldım.

Playoff elemelerinde herkesi geçip bir üst ligi çıktım bakalım ilerleyen zamanlarda neler yapabileceğim.

4-3-3 taktiğiyle kontrollü ve akıcı bir futbol oynatıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 30 Mart 2014; 9:19:14 >

• alt liglerden takımlarla oynamak çok zor :)

başarılar.
  • Takipteyim başarılar.
  • eyvallah bakalım neler yapabileceğiz. Rpglerden ve çevirilerden zaman kalırsa.
  • Başarılar takip.
  • 2.Sezon ligde kaldık da oyun zor arkadaş takımda para sıfır, oyuncuları takımda tutamıyorum. Allahtan iyi bir takımla kardeş takım oldukta adamlarını kiralayabiliyorum.

2.Sezon Puan durumu;
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

2.Sezon ligde kaldık da oyun zor arkadaş takımda para sıfır, oyuncuları takımda tutamıyorum. Allahtan iyi bir takımla kardeş takım oldukta adamlarını kiralayabiliyorum.

2.Sezon Puan durumu;

Kardeş ben de bu ligde oynuyorum. (Cambridge) Hatta konumu görmüşsündür belki.

Ciddi ciddi durmadan sorun çıkarıyor oyuncular.

Transfer için para da yok. Kiralıkta bir ömür gidilmez. Bakalım play-off u zorluyorum. Üst lige çıkarsam umarım bir bütçe alabilirim yönetiden.
  • Takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wewantsome

quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

2.Sezon ligde kaldık da oyun zor arkadaş takımda para sıfır, oyuncuları takımda tutamıyorum. Allahtan iyi bir takımla kardeş takım oldukta adamlarını kiralayabiliyorum.

2.Sezon Puan durumu;

Kardeş ben de bu ligde oynuyorum. (Cambridge) Hatta konumu görmüşsündür belki.

Ciddi ciddi durmadan sorun çıkarıyor oyuncular.

Transfer için para da yok. Kiralıkta bir ömür gidilmez. Bakalım play-off u zorluyorum. Üst lige çıkarsam umarım bir bütçe alabilirim yönetiden.

Confrence güneyden geldim. Buralara bakalım neler olacak arada oynayacağım böyle classic mode'da bunu.

Sanada başarılar.

• 3.Sezon yerimizde sayıyoruz :)
    2016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 28 Nisan 2014; 20:59:39 >
  • çok gol yiyorsun biraz savunma çalıştır
  • Fmc classic mode'de Antremanı asistana bırakmak mı iyi yoksa kendimiz mi el atalım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mikael Akerfeldt.

çok gol yiyorsun biraz savunma çalıştır

Değerlendiriyorum. Akşama öyle bir deneyelim. 2 sezonda da 85'er gol yemişim.
  • 4-4-2 'ye geçiş yaptım gene düşmemek için çok çabaladım halbuki daha güçlüydüm diğer seneler göre.
    2017

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 28 Nisan 2014; 20:59:51 >
  • başarılar takip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi skin'i kullanıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

Hangi skin'i kullanıyorsun?

FMC oynuyorum skin yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.