Şimdi Ara

TÜM TABLETLERE %99 ROOT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk olarak usb hata ayıklama modunu açıyoruz.

- Öncelikle tableti sisteme tanıtmalım. Pdanet gibi bir uygulamayı kurabiliriz. Pdanet Linkhttp://junefabrics.com/android/download.php . Biz bu sürücüyü tableti tanıtmak için kullanıyoruz.

USB Port bağlı ve Hata ayıklama modu açık olarak programı açıyoruz. Windows tableti tanıdığında zaten programı otomatik olarak aşağı alacaktır.
    Şimdi ise ZhuoDaShi adlı çince programı indiriyoruz. İndirmek içintıklayın.
    Programı açalım. Her ne kadar arayüz Çince olsa da solda bir yerde ROOT yazısını göreceksiniz. Yazının sağındaki garip karakterlere tıkladığınızda sonraki ekrana geçer.

Yazılar çince fakat next next gibi geçebiliriz. Cihazın ismini görecektir ROOT yazzan yazının sağında ki çince kısma basarak devam edelim üst kısımda 3 simge olan kısım gelecek ve üstteki butona basalım alttakine değil. Bir internet sitesi gibi bir yer açılacak.

Şimdi ise cihazı tamamen kapatıp açalım.

ARTES TINY ile denenmiştir kolay gelsin. Denenen cihazları yazarsanız bende listeye eklerim.

Denenmiş Cihazlar:
    ARTES TINY
    ARTES Q1003

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resul Sever -- 4 Nisan 2014; 2:00:55 >

• Elinize sağlık sayın @Resul Sever İzninizle Artes Q818 anakonusuna ekliyorum
  • Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
  • Çok teşekkürler. Dün gece Artes Q1003 tabletimde denedim. Hemen halloldu. Gerçi programı ilk açtığımda "yeşil" renkle root yazıyordu. Yani zaten rootlu gibi bir ibare vardı ama ben tableti daha önce rootlamamıştım ve tablette Superuser yüklü değildi. Root yazısına tıklayınca root kalktı, kırmızı oldu. Root checker ile denediğimde tabletiniz rootsuz dedi. Aynı işlemi bir kere daha tekrar edince root yazısı yeşil oldu ve tabletin içine Superuser yükledi. Çok faydalı bir program. Bu arada windows 8 e yüklenemiyor. Framework 2.0 yok diye hata veriyor ki windows 8 ile bunun çok daha üstü bir versiyon geliyor. Windows 7 olan makinaya sorunsuzca kurulumu yaptım ama.
  • chameleon35 C kullanıcısına yanıt
    Ee, programda insan işi olur böyle hatalar, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana . Ekliyorum denenmş cihazlara
  • Resul Sever kullanıcısına yanıt
    bu programları tablete mi pc ye mi kuruyoruz anlamadım..
  • 264burak kullanıcısına yanıt
    Siteye girseniz anlardınız :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.