- x
İstanbulda bitpazarı nerde var_?
692 Cevap164980 Görüntüleme29 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

341 Mesaj
29 Ağustos 2006; 22:34:35 

bit pazarına çoktandır gidemiyordum. Kartaldan taşındığını duydum. Acaba artık nerelerde kuruluyor? Önceden çok güzel elektronik kartlar , araba teypleri, hoparlörler, ampliler falan geliyordu. buraları gezmekten çok zevk alırdım. çoktandır gidemiyorum acaba artık nerelerde bir gideyim diyorum...

Profesyonel Metal Dedektörleri
www.lugatek.com
www.lugatek.com/forum

169 Mesaj
29 Ağustos 2006; 22:42:59 

vallahi ben topkapıya gidiyordum yıllardır.orayı kaldırdılar ben de kartala gidiyordum.1,5 ay falan oldu gitmeyeli kartala.araba pazarını kaldırdıklarını biliyordum demek birpazarını da kaldırmışlar.yazık oldu yaw.

dolapderede bir pazar kurulduğunu duydum ama hiç gitmedim..

362 Mesaj
30 Ağustos 2006; 13:50:39 

Pazar günleri topkapı' da bir alt geçit var, orada kuruluyordu en son. Ama hiç tavsiye etmem. 15 ytl ye CRT

monitör bulmuştum ama almadım, tahminen %90' ı çalındı. Telsiz telefon filan almıştım sözde sıfırmış ama

eve geldim bozuk çıktı. İşe yarar parçalar bulunuyor bazen çok uygun fiyata ama dediğim gibi çalıntı

olduğundan şüpheleniyorum, o yüzden bence oralardan almayın. Aslında onların hepsi çöpten başka birşey

değil. Topkapı'daki eski bit pazarında acaip şeyler vardı ya. 15ytl ye laptop vardı mesela 3sene önce. Adam

ayağından ayakkabıyı çıkarmış onu satıyor. Çuvallarla nokia telefonlar vardı mesela, adam abi bak bu

çalışıyo ama monitörü yanık diyor

"Ucuz etin yahnisi ..."

Sevilmeye herkes layık değildir.

341 Mesaj
30 Ağustos 2006; 14:06:02 

japan_umit kaldırıldı diyor. Acaba hala biryerlerde kuruluyor mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dağcı-85 -- 30 Ağustos 2006; 14:08:47 >

Profesyonel Metal Dedektörleri
www.lugatek.com
www.lugatek.com/forum

169 Mesaj
30 Ağustos 2006; 21:02:46 

valla ben topkapıya nerdeyse 10 senedir gidiyordum.surlarda,tramvay durağının kenarında falan kuruluyordu.en son kavşakta köprünün altında kuruyolardı ama oradan da şutladılar..hatta oaradaki esnaf kartala tezgah kuruyordu..
tabi benim sölediğim 2 aydan daha eski.son halini bilmem..

34 Mesaj
12 Eylül 2006; 22:18:53 

HEYYYYYYYYYYYYY ARKADAŞLAR BEN GİDİYORUM TOPKAPIYA DAHA GECEN HAFTA GİTTİM VEDE YILLARDIR GİDERİM CUMARTESİ VE PAZARLARI KURULORFÜZE CARSISI VARDI ŞİMDİ YIKILDI GİDENLER BİLİR ORANIN YOL BOYUNA DOGRU KURUYOR VEDE KASIMPAŞADA KİLİSENİN YANINA KURULUYOR AMA UFAK TAVSİYE ETMEM

REFERANSLARIM:dota
-HİTEX- ALİ ŞEKER-MARİFUGEL-TURKER-BEMAN-DOKTORHAN-DANNY1977-KARAEFE-FARUKABİT-GUNDOGDU-SIYAHBALIK-KENDİNİBİL-asilkurt_33-B@YMEN-yaman156 -emrah_tr-MuratBayrakçı-tick1988-zerogs-tolgaabi-öztin-tahir40-Kaltuntas -KARA90-baracus-gossipmusty -addnone-isimsizx -gronyar-Evrekas-elektro35-Elmoor-Dr.Saruhan-josekutinyo

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
12 Eylül 2006; 22:46:58 

ben gecen gun show tv de haberlerde bıt pazarını gosterdı 127cm plazma tv 1300ytl dedı (3 yıl garantılı) elımdekı suyu dusurcektım neredeyse bayaa da buyuk tu bısuru dukkan wardı buun yerını oorensem super olur ama arastırdım bulamadım

34 Mesaj
12 Eylül 2006; 22:57:25 

orası degil hocam benim bahsettigim sadece cumartesi pazar kuruluyor

REFERANSLARIM:dota
-HİTEX- ALİ ŞEKER-MARİFUGEL-TURKER-BEMAN-DOKTORHAN-DANNY1977-KARAEFE-FARUKABİT-GUNDOGDU-SIYAHBALIK-KENDİNİBİL-asilkurt_33-B@YMEN-yaman156 -emrah_tr-MuratBayrakçı-tick1988-zerogs-tolgaabi-öztin-tahir40-Kaltuntas -KARA90-baracus-gossipmusty -addnone-isimsizx -gronyar-Evrekas-elektro35-Elmoor-Dr.Saruhan-josekutinyo

416 Mesaj
23 Ocak 2007; 23:14:11 

evet arkadaşlar bit pazarı lazım . nerdedir nasıl gideriz. arızalı cdrom ,oyuncak araba , harddisk ,walkman falan lazım oluyo arada parçalayıp parçalayıp kullanmak gerekiyo.
bilen varsa yazabilirmi

5943 Mesaj
23 Ocak 2007; 23:57:17 

Konuya limon sıkmayayım ama, bazı arkadaşlar "hurdalıkta" güçlü trafolar bulunabileceğini, hem de 15 -20 YTL civarına kapatılabileceğini yazmışlardı. Standart 500VA trafoya 45-50YTL dava ediyorlar, bilen varsa nerededir, bir bakalım.

Hazar Karabay Blog | DIY Audio Türkiye - Forum

169 Mesaj
24 Ocak 2007; 18:00:15 

istanbulda yıllardan beri topkapıda kuruluyordu zaten.bir süredir zabıtalar bırakmıyordu kartala gidiyoduk.geçenlerde yani 1 ay falan önce topkapıya gittim tekrar.minibüslerin son durakları var.orada kuruluyor yine.tabi zabıtaların ne yapıcağı belli olmaz,gidip de bulamazsanız kulaklaırmı çınlatmayın heaa

834 Mesaj
25 Aralık 2007; 7:27:49 

arkadaşlr şu anda nerede lduğunu bilen var mı? Bugün gitmeyi düünüyoruz.lütfen yardım edin

Seviyorum Seni ..DH..

336 Mesaj
26 Aralık 2007; 19:18:47 

pazar günleri zeytinburnu yarafındaki surlarda

?

3537 Mesaj
26 Aralık 2007; 22:08:04 

Topkapı daki bit pazarının sık sık yeri değiştiriliyor.en son gittiğimde yeni yapılmış bir park vardı onun altına kurlumuştu.

PIONEER DEH 7950UB ANA ÜNİTE
KİCKER ZX 305.4 MİD AMFİSİ 4X60 WATTS
SOUND MAGUS DK 1800 1 OHM 1800 WATT RMS BAS AMFİ
SOUND MAGUS FY 07 15 38CM 1500 WATT RMS SUBW.
KİCKER KS 65.2 COMPONENT x2
SOUND STREAM 4 AWG POWER KABLO, CADENCE 100 AMPER BK SİG., 72 AMPER MUTLU AKÜ + 60 AMPER OPTİMA RED TOP JEL AKÜ 2 FARAD CAPS +

ARIZALI OTO AMFİLERİ SATIN ALINIR!!....

606 Mesaj
27 Aralık 2007; 15:09:20 

quote:

Orjinalden alıntı: berat23

peki ankarda nerede var

Hocam ivedikdeki hurdalıkta istemediğin kadar elektronik malz., bilgisayar malz. bulabilirsin.
Yalnız sakın ola alacağın parçaların fiyatlarını tek tek sorma. Alacağın parçaları seçtikten sonra hepsine toptan fiyat al. Çünkü üç kağıtçılar tutturabildikleri fiyata satıyorlar. Sıkı pazarlık yap. Ben bir kaç ay önce bir çuval dolusu trafoyu 40 ytl ye aldım. Trafoların çoğu 110 volt çıktı ama olsun sağlam çıkan neredeyse elimde 20 tane yüksek wattlı trafo var.

89 Mesaj
28 Aralık 2007; 17:18:30 

quote:

Orjinalden alıntı: Dağcı-85

bit pazarına çoktandır gidemiyordum. Kartaldan taşındığını duydum. Acaba artık nerelerde kuruluyor? Önceden çok güzel elektronik kartlar , araba teypleri, hoparlörler, ampliler falan geliyordu. buraları gezmekten çok zevk alırdım. çoktandır gidemiyorum acaba artık nerelerde bir gideyim diyorum...

beyazıd da kuruluyo su anda ayrıca
beylıkduzune tasınacagını duydum 2 aya kalmaz beylıkduzunde olacakmıs hepınızı beklerız.

sedat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackheart34 -- 28 Aralık 2007; 17:19:00 >

3 Mesaj
29 Aralık 2007; 12:29:03 

Beyazıt da tam olarak nerede kalıyor bilgilendirirseniz sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akkizal -- 29 Aralık 2007; 12:29:48 >

1545 Mesaj
30 Aralık 2007; 10:09:38 

topkapıda eskidji diye biyerde açılıyor yada füze çarşısı oraya taşınmış tam olarak bilmiyorum ama pit pazarı gibi biyer

2548 Mesaj
1 Ocak 2008; 19:16:00 

orada genelde spot mallar satılıyor. bir kaç tane eski eşya satan yer var ama hurda malzeme olarak nitelendirilecek bir şey yok.

Eğer bir şey öğrenemediysen, sınavın bir anlamı yoktur.(Kral Bumi, Avatar The Last Airbender)

[DH] Öğretmenler Odasi!

102 Mesaj
8 Ocak 2008; 22:44:22 

90.lı yıllarda kadıköyde, stada dogru giderken itfaiye nin oldugu yerlerde bit pazarı kurulurdu. cok klas malzemeler cikardi. simdi ne oldu ora arkadaslar nereye tasindi.? ogrenciyken cok giderdik.

2878 Mesaj
9 Ocak 2008; 14:33:16 

benim bildiğim de topkapı war ama daha iyi yer bılen warsa solesın yws.

551 Mesaj
2 Şubat 2008; 14:06:36 

Arkadaşlar benim de yarın pazar olması sebebiyle tekrar aklıma geldi son durum nedir Anadolu yakasında ya da Avrupa yakasında nerelerde kuruluyor son zamnalarda giden arkadaş var mı sürekli yeri değişiyor benim anladığım kadarıyla...

410 Mesaj
2 Şubat 2008; 21:35:39 

Bugün öğleden sonra boştum. Aklıma geldi, şöyle Topkapı'ya doğru bir uzandım. Kaleiçindeki büfeciye sordum. Surların içinde gene kurulduğunu söyledi. Millet caddesinin aşağısındaki surların içinde birkaç parça satanlar vardı. Öyle ahım-şahım şeyler yoktu. Bir lira verip, sallandıkça yanan el feneri alıp, geri döndüm. Bugün cumartesi olduğu için belki fazla katılım olmaz diye yarın tekrar gitmeyi düşünüyorum.

2832 Mesaj
2 Şubat 2008; 21:42:53 

Topkapıda surların dibinde kurulan yere vasıta ile gitmek durumunda olanlar hiç gitmesin.gitmeye değmez!
Eskiden Kadıköyde kurulurdu.çok canlıydı.

"Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır; yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar."

404 Mesaj
2 Şubat 2008; 22:25:52 

arkadaslar eskiden kadıkoyde salı pazarının kuruldugu yerde pazar gunlerı acılıyordu sımdı yok ve aldıgım bılgıye gore SULTAN BEYLIGINDE SOSYETE PAZARI ADIYLA PAZAR GUNLERI KURULUYORMUS VE TAM OLARAK YERI SARIGAZI ISTIKAMETINDEN SULTANBEYLIGIN GIRMEDEN HEMEN ONCE BOS BI ARAZI VAR KARTAL OTO PAZARI MISALI O ARAZI UZERINDE eger gıdıp arastırmak nıyetınde olan varsa gercekten kuruluyormuymus burayada yazarsa sevınırım en azından yer mekan bılgımız olur ıhtıyac durumunda zıyaret edılır

2947 Mesaj
3 Şubat 2008; 0:22:02 

Şunun yerini anlayalım artık da gidip görelim neler varmış. İşe yarar malzemeler varsa tabii. Giden arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim.

210 Mesaj
3 Şubat 2008; 16:20:14 

Topkapı surlarının yanında pazar kuruluyor ancak çok erken gideceksin 07-08 gibi saat 10 a doğru zabıta gelip kaldırıyor.çok kalabalık oluyor bilginize

1632 Mesaj
3 Şubat 2008; 16:45:43 

Şu bit pazarı dediğiniz benim için tam bir efsane valla Bir gün İstanbul'u görmek nasip olursa ilkin şu bitpazarlarına dalacam

uçan makarna canavarı yok, pastafaryanizm yalan

80 Mesaj
5 Şubat 2008; 15:06:24 

quote:

Orjinalden alıntı: berat23

+böyle yerlerde bozuk cdrom yazıcı vs. parçalar alınır bunlardan robot malzemesi temin edilir.iyi yerlerdir.peki ankarda nerede var

Ankara'da Samsun yolu üzerinde etlik kavşağını geçtikten sonra aşti istikametine giderken hemen sağ tarafta kuruluyor. Pazar günleri ayrıca yenmahalle de kaymakamlık civarında da kuruluyormuş aynı gün ama görmedim ben orayı. Etlik tarafındaki önceden İskitlerde idi ama taşındı şimdi dediğim yerde kuruluyor. Eski sanayi bölgesinde ama adını tam bilmiyorum Ata mı diyortlardı büyük sanayi mi diyorlardı bilmiyorum. Metro ile gitmek istersen Akköprüde inip samsun yolunda etlik istikametine yürüyorsun ve Bp nin oralardan içeri giriyorsun zaten boş bir arazi var ve ordan görünüyor.
Ayrıca araçla gitmek istersen de mecburan aşti istikametine dönüp petrolden sonra sağa içeri giriyoresun araba parketmek zor değil genelşde yer oluyor ama sabahları gitmek gerekiyor en geç 14 civarında toplanıyor sanırım sabahları iyi parçalar bulunuyor öğleye doğru ise artık ellerinde ne kaldıysa . öğleyinde işe yaramayanları bırakıp gidiyorlar bazen çok ilginç şeyleri bırakılmış olanlar içinden bulabiliyorsun. 2007 yazında ben bir lavabo taşı almıştım ayaklı olanlardan 14 YTL'ye Vitra, hatta 13 e bataryasıyla olan da vardı. son zamanlarda gidemiyorum.

119 Mesaj
9 Şubat 2008; 10:59:17 

arkdaşlar şu dağınıklığı bir toparlayayım...

füze çarşısı diye bildiğiniz şu topkapıda son duraktaki yer artık yenibosnada...

eski bit pazarı yeni bosna eskidji açık arttırma binasına taşındı...

hemen hemen bütün topkapı esnafı orada...

geri kalanı ise ya kapattı dükkanlarını yada başka semtlere dağıldılar...

yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

iyi günler...

Geldiğiniz yerde ne kadar hızlı olduğunuz umurumda değil...Burada en hızlısı benim...<<<285km/s>>>
∂н єνιηє тєѕιѕαт кυяαηℓαя кℓüвü

196 Mesaj
9 Şubat 2008; 12:05:07 

hurda bilg. ve elektronik parçalar satılıyormu hala yeni yerlerinde

*** İSTANBUL / Bahçelievler***

2548 Mesaj
9 Şubat 2008; 15:06:04 

eski eşya satan bir iki yer var, işportalardaki gibi hurda olarak kabul edilecek türde değil. daha çok antika kabul edilecek eşyalar satıyorlar.

Eğer bir şey öğrenemediysen, sınavın bir anlamı yoktur.(Kral Bumi, Avatar The Last Airbender)

[DH] Öğretmenler Odasi!

119 Mesaj
11 Şubat 2008; 9:14:01 

arkadaşım yeni yerinde eletronik ve ses sistemleri üzerine ağırlıklı ama dediğin gibi hurda ve elektronik parçalarında satışı yapılıyor...

Geldiğiniz yerde ne kadar hızlı olduğunuz umurumda değil...Burada en hızlısı benim...<<<285km/s>>>
∂н єνιηє тєѕιѕαт кυяαηℓαя кℓüвü

196 Mesaj
11 Şubat 2008; 9:16:05 

bi uğramak gerekiyor ozaman :)

*** İSTANBUL / Bahçelievler***

3741 Mesaj
13 Şubat 2008; 23:19:51 

BEYLER yenibosna da var fabrika gibi bir yer ilk giriş katında mobilya ziynet eşyaları ikinci kat sırf araba ses sistemleri kolon subwoofer anfi falan var çok büyük bir yer .. bence gidin bir görün adres İSTANBUL / YENİBOSNA

Özgün Kimya A.Ş de Teknik Servis Uzmanı

Elektronik Hobi & Bilgisayar Software Hardware

499 Mesaj
18 Şubat 2008; 10:41:08 

Merhabalar. Arkadaşlar Yenibosna'daki yer güzel değil bilginize. Daha çok spot malzemeler satılıyor. Bize ise lazım olan eskisi gibi Topkapı, Kadıköy, Kartal'daki Bit Pazarları. Şu anda nerede kuruluyor bu tarz pazarlar bilen varsa paylaşsınlar lütfen. Ara sırada olsa Topkapı'da kuruluyor. Diğer yanda Dolapdere'de var pazar günleri ama ufak bir yer fazla malzeme çıkmıyor ve esanıfı pahalıcı. Bunun dışında sürekli sabit olan İstanbul ve yakınlarında varsa bizimle paylaşırsanız sevinirim. İzmit'de de varmış mesela ama bilmiyorum ben sadece duydum.
Saygılarımla.

ALIŞ VERİŞ YAPTIKLARIM: erkandere, ugur67, cumhurfatih, muzeg, cyberdemon, varidat, kakman, shbndn, tlepsh, icebergmetii, elektrik_54, eyil77, memet, shanke, araknafobie, bakkada, erdll, selrk, TolgaPolat, incele, Arda, HaTToRi, blue, Neosis, atilimnet, bytepire, danny1977, dilaver_isik, akifable, sertdemiry,qontak0, Misti, CeSiN, Sephiroth

996 Mesaj
20 Şubat 2008; 12:24:08 

iki şekilde gidebilirsiniz

E5 den havaalanı yönüne devam ederken havaalanı sapağına varmadan sağda koçtaşı geçtin , opet benzin istasyonunu geçince tam sağ gir , heman sol , hemen sağ , ortadaki adayı geçtin , sağda total var az ileride yine sağda eskidji

E6 dan havaalanı yönüne giderken yenibosna sapağından girip köprü üstünden geçince ilk ada dan sağ bu ikinci sağ sokak hizasına denk geliyor , sonra yine ilk ada dan sol bu da ilk sol sapağa denk geliyor , yol bitiminde sağ karşıda karşınızda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ADAC -- 20 Şubat 2008; 12:27:50 >

LAND ROVER FREELANDER HSE TD4

2947 Mesaj
20 Şubat 2008; 16:05:41 

Eskidji denen yer spot mallar satıyor denmişti sanırım. Ben aslında Kasımpaşa tarafında böyle bir hurdalık olduğunu duymuştum ama...

1074 Mesaj
13 Mart 2008; 5:20:17 

Dolapdere de kuruluyor pazar günleri belki şansa bişiler bulma ihtimali olabilir.

Geldim, gördüm, yendim.

2832 Mesaj
26 Nisan 2009; 11:01:19 

Son durum nedir arkadaşlar.Öldü bu bit pazarları yahu.Ne parçalar düşürmüştük zamanında

"Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır; yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar."

1101 Mesaj
15 Mayıs 2009; 12:21:40 

Kadıköy de eski salı pazarının olduğu yerde kurulurdu bit pazarı, Avrupa yakasında da Topkapıda vardı ikisinide kaldırdılar. Öğrencilik yıllarımda az kitap almadım tanesi 1 milyondan. Nerede kuruluyor bit pazarları İstanbulda bilen yok mu? Bit pazarı ölmez sadece yer değiştirir. Nerdeki şimdi bu pazarlar.

779 Mesaj
15 Mayıs 2009; 18:54:08 

tahtakalede olmuyormu

" YAŞASIN VATAN YAŞASIN TÜRK MİLLETİ !"

336 Mesaj
15 Mayıs 2009; 20:18:12 

SURLARIN ÜSTÜNDE DEVAM EDİYOR

?

410 Mesaj
17 Mayıs 2009; 16:27:33 

Sultanbeyli'nin girişinde açık oto pazarı var. Aynı alanda pazar günleri kuruluyor.
Sabah erken saatlerde gitmeye bakın, hemen tükeniyor.

3158 Mesaj
19 Mayıs 2009; 0:16:31 

yenibosnada bit pazarı kime sorsan gösterir zaten envayi çeşit şey war

DH FACEBOOK POLO 6R CLUP

332 Mesaj
28 Ağustos 2009; 12:22:50 

arkadaslr konuyu bıraz canlandıralım nerelerde var bu bıt pzarları kadıkoydekı yok artık kaldırdılar baya oldu baska bıldıgınız yerelr varsa ıstanbul ıcı yer farketmez bılgılendırın bızı

147 Mesaj
21 Eylül 2009; 22:26:22 

kartal oto pazarın orda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydın92 -- 22 Eylül 2009; 11:26:02 >

8 Mesaj
11 Aralık 2009; 22:51:56 

istanbul samandıra bit pazarı;
nerede, nasil giderim, neler bulurum .. tüm sorularinizin cevabı burada:
http://www.ahmbay.com/bir_pazar_gunu_istanbul_samandira_bitpazari.html

2832 Mesaj
12 Aralık 2009; 11:02:53 

Yarın gitmeyi düşünüyorum.bakalım verim alabilecekmiyiz.
Paylaşım için sağolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eloko -- 12 Aralık 2009; 11:03:28 >

2832 Mesaj
12 Aralık 2009; 11:05:26 

Yağmur yağıyor

5486 Mesaj
12 Aralık 2009; 11:22:25 

topkapıdada var surların içinde panaromanın karşısında ancak zaman zaman beyediye zabıtaları ile duygusal anlamdaki anlaşmazlıktan olsa gerek açtırmıyorlar ,bugünde baktım zaten yağmur var bir iki sergi açılmış onlardada bol bol giysi vs vardı

2832 Mesaj
13 Aralık 2009; 15:23:34 

Kartal oto pazarının yeni yerindekine son zamanlarda giden var mı?
Durumu nasıl?

24 Mesaj
24 Nisan 2010; 2:57:49 

beyazıt meydanında cami bahçesinde hergün kuruluyor... en yoğun gün ise cumartesi günleri her şey bulunuyor...........

2832 Mesaj
24 Nisan 2010; 10:02:35 

Samandıraya iki defa gittim.Şu anda elektronikçiler için en zengin yer orası.Eski kadıköy salı pazarındakinin ayarında.
Beyazıt caminin yanındaki alanda elektronikçilere hitab eden birşey yok bildiğim kadarı ile.Ama son hali nedir bilmiyorum.

797 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Avcmk
24 Nisan 2010; 10:25:16 

Ordan alınan herşey bozuk çıkıyor.

306 Mesaj
24 Nisan 2010; 11:57:13 

Samandıra oto pazarında pazar günleri kuruluyor. Ama biraz erken gitmek gerekiyor. Saat 2-3 gibi işe yarar pek bişi kalmıyor. Saat 10'da açılıyo.

3 Mesaj
13 Haziran 2010; 17:24:00 

Topkapı da surların içerisinde kurulan bit pazarının yeni yeri varmı? Bilen varsa tarif ederse çok güzel olur.
Kasım paşa ve Bayram paşadan bahsediliyor. Tarif edilebilirmi?

2548 Mesaj
13 Haziran 2010; 18:35:01 

feriköy'de pazarları kurulan bir tane varmış. görmedim, ama okuduklarıma göre antika ve eski fotoraf'lara yönelikmiş.

http://www.tramvayduragi.com/ferikoy-bit-pazari/

[DH] Öğretmenler Odasi!

3 Mesaj
14 Haziran 2010; 23:35:51 

surların ordakı cok ıyıydı kapandı sımdı dedılerkı bayrampasaya tasınmıs ama bılmıyorum nerde oldugunu