- x
İstanbulda bitpazarı nerde var_?
708 Cevap170964 Görüntüleme31 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     3 [5] 7 8 9 10 11 12      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

146 Mesaj
30 Aralık 2012; 15:36:47 

quote:

Orijinalden alıntı: dede28

İzmit bit pazarını araştırdım baya iş görür bir pazara benziyor gidip de elim boş dönmeyeceğimi bilsem her çarşamba giderim ama işi sağlama almak lazım aramızda pazarın durumu hakkında bize bilgi verebilecek izmitli kimse yok mu ?

hocam eski kadıköydeki pazara göre oldukça büyük bi yer 3-4katı büyüküğünde falan.bilgisayar parçaları çok fazla yok.eskiden kadıköyde ve kartal daki pazarda bilgisayar parçası adına her türlü malzeme bulunabiliyordu ve ucuzduda.şimdi bütün satıcılar anakart nedir harddisk nedir hepsini öğrenmişler uçuk fiyata satılayolar.sanki çalışacakta...
xenon far için balast buldum haşat olmuş görseniz çöpe atarsnız neyse adam uçuk fiat söyledi bende ondan yana kalırmıyım bende uçuk taban fiyat söyledim tamam ama bana onun ne işe yarayacağını söyleyeceksin dedi =) çakal... ben ne dedim : floresan lamba balastı =)

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_81810518/tm.htm] [color=

146 Mesaj
30 Aralık 2012; 15:39:04 

satıcının birinde oyuncak model arabalar için benzinli motor buldum avuç büyüklüğünde.fiyatını sordum ağzım açık kaldı

120 tl imiş.vay anasını.

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_81810518/tm.htm] [color=

141 Mesaj
30 Aralık 2012; 20:23:03 

arkadaşlar bugün gittim ferhatpaşa ya bit pazarı kuruluyor elektronik ağırlıklı harddisk ram işlemci toplama kasa hoparlor vs şeyler var yolun üzerinden geçerken tesadüfen gördüm keyap civarında oturuyorum 100 m ilerisinde otobüs durağı var düzyol diye isteyenler gidebilir keyaptan gidicem haftaya daha ayrıntılı bilgi vermek gerekirse haritadan bulup gösteririm.benim aradığım daha büyük bi bit pazarı şuan gittiğim 1 dönüm arazi falandı fazla büyük değildi kadiköyde kurulan elektrnik ağrılıklı varmı

AGP 8X NVIDIA GEFORCE (PALIT) FX5500 20 TL - FRISBY 300W 15 TL

3971 Mesaj
30 Aralık 2012; 22:22:50 

Keşke Samsun'da da olsa!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

19 Mesaj
31 Aralık 2012; 0:50:04 

inan bana bit pazarına gir 50 tl ile 1 pc elektirik üretici yapabilirsin

beyin herkez de bulunur ama bilgi kazanılır

18 Mesaj
31 Aralık 2012; 11:00:05 

arkadaşlar ben 1 aydan beri ferhat paşa bitpazarına gidiyorum satıcıları çok sıkı ama iyi pazarlık yaparsanız 90 lira denilen ürünü 10 tl ye kadar düşürüyorlar :) bizzat kendim ne setler aldım 10 20 tl ye :)

196 Mesaj
31 Aralık 2012; 13:35:13 

quote:

Orijinalden alıntı: dergul

feriköy'de pazarları kurulan bir tane varmış. görmedim, ama okuduklarıma göre antika ve eski fotoraf'lara yönelikmiş.

http://www.tramvayduragi.com/ferikoy-bit-pazari/

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bu hafta yenibosna bitpazarında dolaştım çok cazip fiyatlara herkeseye uygun ürünler var gezmenizi tavsiye ederim.

117 Mesaj
4 Ocak 2013; 11:29:12 

quote:

Orijinalden alıntı: darkatana

arkadaşlar ben 1 aydan beri ferhat paşa bitpazarına gidiyorum satıcıları çok sıkı ama iyi pazarlık yaparsanız 90 lira denilen ürünü 10 tl ye kadar düşürüyorlar :) bizzat kendim ne setler aldım 10 20 tl ye :)

tam olarak nerede kuruluyor bir tarif etsen

61 Mesaj
4 Ocak 2013; 18:12:51 

herkes güncel bildiği bit pazarlarını kısaca içerik,konum ve büyüklüğüyle ilgili bilgi verirse hepimiz adına çok faydalı olur konuyu toparlamış oluruz sanırım

Nikon D600 | 24-85mm VR | Nissin di866 mark ii
Galaxy s2

121 Mesaj
4 Ocak 2013; 18:25:31 

Arkadaşlar, ben de antika dolma kalem koleksiyonu yapıyorum. Geçen hafta Feriköy'e gittim, fiyatlar olması gerekenden pahalı. Dolapdere, Eminönü durumlar nasıl? Kalem bulabilir miyim?

298 Mesaj
4 Ocak 2013; 18:57:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Dead_smile

Arkadaşlar, ben de antika dolma kalem koleksiyonu yapıyorum. Geçen hafta Feriköy'e gittim, fiyatlar olması gerekenden pahalı. Dolapdere, Eminönü durumlar nasıl? Kalem bulabilir miyim?

yaptığım koleksiyonlar yüzünden bana ilginç adamsın diyorlar sen benden de fena çıktın arkadaş, dolma kalem koleksiyonu zor iş olsa gerek sanırım çok zor bulunur..

" Zihin fukara olursa, fikir ukala olur "

121 Mesaj
4 Ocak 2013; 19:06:57 

quote:

yaptığım koleksiyonlar yüzünden bana ilginç adamsın diyorlar sen benden de fena çıktın arkadaş, dolma kalem koleksiyonu zor iş olsa gerek sanırım çok zor bulunur..

:) Çoğunlukla ebay'den alıyorum ama gümrük sorunu var işte. Bitpazarlarında ucuza bulabilirim belki diye düşündüm.

298 Mesaj
4 Ocak 2013; 21:47:39 

Pazar günü Ferhatpaşa da kurulan pazara gitmeyi düşünüyorum umarım gittiğime değer, döndüğümde izlenimlerimi sizlerle paylaşırım, başka gidecek arkadaş varsa pazarda buluşalım tanışıp kaynaşır paslaşırız..

37 Mesaj
5 Ocak 2013; 1:46:52 

hazır koleksiyoncu arkadaşları bulmuşken bir şeyler sorayım ben Anadolu yakasında oturuyorum ancak para ,pul ,madalyon gibi seylerin koleksiyonunu yapmaktayım sizler nerelerden alım yapmaktasınız pazarlar hariç veya anadolu yakasında pazar cevrelerinde seyyar eski para satıcıları vardı şimdi havadan mıdır nedir kimseyi bulamıyorum bi Eminönü kapalı çarşı yakınında sahaflar da bir yer biliyorum orasıda çok uzak

117 Mesaj
5 Ocak 2013; 2:43:32 

quote:

Orijinalden alıntı: onurtb

hazır koleksiyoncu arkadaşları bulmuşken bir şeyler sorayım ben Anadolu yakasında oturuyorum ancak para ,pul ,madalyon gibi seylerin koleksiyonunu yapmaktayım sizler nerelerden alım yapmaktasınız pazarlar hariç veya anadolu yakasında pazar cevrelerinde seyyar eski para satıcıları vardı şimdi havadan mıdır nedir kimseyi bulamıyorum bi Eminönü kapalı çarşı yakınında sahaflar da bir yer biliyorum orasıda çok uzak

üsküdar ve kadıköyde antikacılar çarşısı var. Bu tarz şeylerin istediğini istediğin kadar hatta fazlası ile bulabilirsiniz

117 Mesaj
5 Ocak 2013; 2:47:30 

hocam şu ferhatpasa bit pazarı nerede tam yahu

298 Mesaj
5 Ocak 2013; 3:21:46 

quote:

Orijinalden alıntı: trtuncay

hocam şu ferhatpasa bit pazarı nerede tam yahu

bende ilk defa gidecem ferhatpaşa neresi onu bile bilmiyorum ama sağda solda yazana göre fehatpaşa denen yerin son durağında inecekmişsin oralarda bir yerdeymiş sorup bulacağız artık bulamazsan bir zabıta memuru bulmaya çalış ona sor onlar illaki yerini biliyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede28 -- 5 Ocak 2013; 3:25:18 >

117 Mesaj
6 Ocak 2013; 8:01:51 

quote:

bende ilk defa gidecem ferhatpaşa neresi onu bile bilmiyorum ama sağda solda yazana göre fehatpaşa denen yerin son durağında inecekmişsin oralarda bir yerdeymiş sorup bulacağız artık bulamazsan bir zabıta memuru bulmaya çalış ona sor onlar illaki yerini biliyordur.

benim kayınpeder orda oturuyor. kayincolarada sordum ancak olaydan bir haberler tamda son durak civarında oturuyorlar. bugün sınavım olmasaydı sabahdan kahvaltı bahanesi ile gitmeyi düşünüyordum.

dün hurdacıdan 320 gb HD aldım 2,5 inch composite çıkışlı falan acayip bisiy 15 tlye acayip sevindim. birde dreambox aldım ancak o çalışmadı onada 5 lira verdim.

141 Mesaj
6 Ocak 2013; 12:40:01 

arkadaşlar ferhatpaşadakine gittim iett nin sitesinden bakın düzyol durağı var ordan inin ona göre otobüsler bulun ordan aşşağıya 150-200 m yürüyün orda kuruluyor dudulludan imesten gitmek isteyenler 320 ye binebilirler

AGP 8X NVIDIA GEFORCE (PALIT) FX5500 20 TL - FRISBY 300W 15 TL

298 Mesaj
6 Ocak 2013; 14:47:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Gumu$Kur$un

arkadaşlar ferhatpaşadakine gittim iett nin sitesinden bakın düzyol durağı var ordan inin ona göre otobüsler bulun ordan aşşağıya 150-200 m yürüyün orda kuruluyor dudulludan imesten gitmek isteyenler 320 ye binebilirler

bende bu gün gittim, ümraniye'den 320 numaralı otobüs tam önünden geçiyor, şoföre düzyol durağını sordum bilmiyorum dedi bit pazarını sorunca tam önünde indirdi :)

Fehatpaşa bit pazarı samandıra bit pazarının küçüğü diyebilirim ama satıcılar çok saçmalıyor samandıra dan 5 lira aldığım ürünü 20 liraya satıyor ve 3 lira edecek ürüne 30 lira fiyat çeken var yani satıcılar bir tuhaf olmuşlar, eski samandıra bit pazarındaki tanıdığım bir kaç satıcıyıda gördüm pazarda ama yağmur yağdığı için fazla durmadım kaçtım her yer bataklığa döndü kısacası anadolu yakasında iş görür tek gidilecek bit pazarı ferhatpaşa diyebilirim..

298 Mesaj
6 Ocak 2013; 14:52:21 

quote:

benim kayınpeder orda oturuyor. kayincolarada sordum ancak olaydan bir haberler tamda son durak civarında oturuyorlar. bugün sınavım olmasaydı sabahdan kahvaltı bahanesi ile gitmeyi düşünüyordum.

dün hurdacıdan 320 gb HD aldım 2,5 inch composite çıkışlı falan acayip bisiy 15 tlye acayip sevindim. birde dreambox aldım ancak o çalışmadı onada 5 lira verdim.

Hocam sen hangi hurdacıya takılıyorsun söylede bende bir göz atayım :)

Dead_smile arkadaşım ferhatpaşa pazarında bir kaç tane dolma kalem gördüm aklıma sen geldin sende bir uğra istersen belki aradığını bulabilirsin..

Bir gün çöpe attığım donu bit pazarında görürsem hiç şaşırmam adamlar patlamış ampulü bile satıyorlar yahuu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede28 -- 6 Ocak 2013; 14:53:26 >

37 Mesaj
6 Ocak 2013; 15:48:09 

quote:

Dead_smile arkadaşım ferhatpaşa pazarında bir kaç tane dolma kalem gördüm aklıma sen geldin sende bir uğra istersen belki aradığını bulabilirsin..

Bir gün çöpe attığım donu bit pazarında görürsem hiç şaşırmam adamlar patlamış ampulü bile satıyorlar yahuu

para koleksiyonu yapanlar içinde gitmeye deger mi gördünüz mü ona göre finallerden sonra bi giderim

298 Mesaj
6 Ocak 2013; 18:01:55 

Ben para pul vs. göremedim ama ne zaman ne satacakları belli olmuyor bu gün yoksa yarın olabilir orasını bilemem

121 Mesaj
6 Ocak 2013; 19:06:38 

quote:

:) Ben 4 gibi gidebildim, toplamışlardı çoğu tezgahı. Haftaya erken gideceğim.

173 Mesaj
6 Ocak 2013; 21:14:34 

bit pazarı dediğiniz eskiden ucuz elektronik cihazların satıldığı mağazalar değil mi?

298 Mesaj
6 Ocak 2013; 21:49:07 

quote:

Orijinalden alıntı: besauro

bit pazarı dediğiniz eskiden ucuz elektronik cihazların satıldığı mağazalar değil mi?

bahsettiğin ürünler mağazada satılıyorsa onlar antikacıdır, bizim bahsettiğimiz bit pazarı savaş alanı gibi bir yer dona gömleğe kadar ne varsa yere serilerek satılan yağmur yağınca bataklığa dönen yerlerdir

Bu gün tam pazara girdim yağmur başladı bir çoğu sattığı ürünlerin üzerini kapatmadı çoğuda elektronik ürünler
hepsi sırıl sıklam oldu, haftaya git aynı cihazları görürsün sorsan abi hiç bir şeyi yok çalışıyor der keklemeye çalışırlar.

Bu arada pazarda biriyle tanıştım adam bana Ankara ve İzmit pazarlarını öve öve bitiremedi üzeri kapalı baya büyük yerlermiş, arkadaşlar şunuda belirteyim bu tip pazarlara gittiğinizde yanınıza hastanede kullanılan eldivenlerden alın tam bir mikrop yuvası buralar aldığınız ürünü de mutlaka temizleyin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede28 -- 6 Ocak 2013; 22:08:49 >

173 Mesaj
6 Ocak 2013; 22:14:33 

haha resimde süper bu arada hocam :)

37 Mesaj
7 Ocak 2013; 1:01:10 

resim süper resmen tarih yatıyor yerlerde kim bilir ne anılar ne hatıralar :),buralarda kesin para satanlarda vardır ferhatpaşa pazarına gidicem ins. en kısa sürede merak ettim

117 Mesaj
7 Ocak 2013; 11:11:23 

dede28 bana neresi denk gelirse özel bir hurdacı yok ancak bi kac favori dükkanım var bildigin hurdacı. gelip geçerken bazen uğruyorum bu sefer yani hdd aldığım yer bostancida bir hurdacıydi. :)

298 Mesaj
7 Ocak 2013; 13:01:24 

quote:

Orijinalden alıntı: onurtb

resim süper resmen tarih yatıyor yerlerde kim bilir ne anılar ne hatıralar :),buralarda kesin para satanlarda vardır ferhatpaşa pazarına gidicem ins. en kısa sürede merak ettim

hocam resmi internetten buldum yani resimde görülen yer ferhatpaşa bit pazarı değil bilgin olsun

trtuncay, bu ana hurda toplayıcılarında manyak ürünler var geçen birinde server ve donanımlarını gördüm herifler ikinci eli 1000-1500$ olan ürünleri perişan halde üst üste yığmışlar her ürüne hurda gözüyle bakıyorlar ellerinin altında servet yatıyor haberleri yok gerçi onların derdi kilo işi ürünün çalışıp çalışmaması ne işe yaradığı pek ilgilenmiyorlar

37 Mesaj
18 Ocak 2013; 0:43:20 

finalleri başarıyla hallettik :) simdi geldi ferhatpasa pazarına minibüs yolundan gitmek isteyen nasıl gitmeli otobüs veya minibüs ile tam yeri nerede hangi günler kuruluyor

298 Mesaj
20 Ocak 2013; 11:48:40 

Arkadaşlar kötü bir haberim var Ferhatpaşa pazarı kapanmış gidecekler boşuna gitmesin

37 Mesaj
20 Ocak 2013; 13:14:23 

quote:

Arkadaşlar kötü bir haberim var Ferhatpaşa pazarı kapanmış gidecekler boşuna gitmesin

hayyyydaaaaaaaaaaa pazar kültürü vardı eskiden resmen tarih olacak pazar derken(meyve sebze satılan değil eski eşyaların satıldığı) ya arkadaşlar başka bir yer bilen var mı eski eşyaların satıldığı filan İstanbul Anadolu yakasında

15 Mesaj
21 Ocak 2013; 10:52:26 

Selam Arkadaşlar

Konuyu geçde olsa gördüm, ben 15 yaşından beri istanbuldaki tüm bit pazarlarını takip ederim, hem ürün aldım hem ürün sattım birçoğunda

Şu an istanbul anadolu yakasında 2 yerde kuruluyor

--ferhatpaşadakini belediye kapattı malesef, 25 ocak tan sonra ferhatpaşa pazarı örnek mahallesinde cennet düğün salonunun arkasında kurulacak. şimdilik söylenen sadece cuma-cumartesi günleri kurulacağı

--gülsuyu pazarı kartala taşındı, eski kartal otopazarının 100 metre kadar ilerisinde bir yeddiemin garajı var, orda cumartesi ve pazar günleri kuruluyor, yeni sayılır ama ufak ufak hareketlenmeye başladı, sanırım 100 civarı tezgah kuruluyor

-- ayrıca hatanın 7 günü eski eşya bulabileceğiniz sabit bir bit pazarıda söyleyeyim size, pek kimse bilmez burasını, burdan genelde pazarda mal satan esnaf alışveriş yapar. Fikirtepede ONİKİLER CAMİİ vardır, o caminin arka sokaklarında 8-9 tane bit pazarı tarzı satış yapan dükkan mevcut, antika eşyadan, bilgisayar parçalarına her türlü ürünü bulabilirsiniz, zaten 3-4 sokak var gezdikçe görürsünüz, dükkan şeklinde yerler.

-- İzmit pazarı da en son salı gecesinden başlayıp çarşamba tüm gün kurulmaktaydı, sanırım halen aynı şekilde devam ediyor, baya büyük bir pazar, yeni otogarın orda kuruluyor.

-- Dolapdere de kurulan pazar biraz daha antika pazarı tarzında, 1 liralık malları bulmanız zor, daha çok sosyete bit pazarı gibi birşey.

-- Beyazıtta istanbul üniversitesinin orda caminin avlusunda yine ufak çapta bir pazar oluyor haftanın her günü ama çok beklentiniz olmasın çünkü hiçbirşey yok desem yeridir, şu an orda satılan mallar daha ziyade tesbih, çin malı cep telefonu, antika para vs.

Şimdilik benim bildiğim bunlar, yine keşfedersem burdan yazarım elbette.

outatime

441 Mesaj
22 Ocak 2013; 9:55:18 

quote:

Orijinalden alıntı: netdigital

Selam Arkadaşlar

Konuyu geçde olsa gördüm, ben 15 yaşından beri istanbuldaki tüm bit pazarlarını takip ederim, hem ürün aldım hem ürün sattım birçoğunda

--ferhatpaşadakini belediye kapattı malesef, 25 ocak tan sonra ferhatpaşa pazarı örnek mahallesinde cennet düğün salonunun arkasında kurulacak. şimdilik söylenen sadece cuma-cumartesi günleri kurulacağı

--gülsuyu pazarı kartala taşındı, eski kartal otopazarının 100 metre kadar ilerisinde bir yeddiemin garajı var, orda cumartesi ve pazar günleri kuruluyor, yeni sayılır ama ufak ufak hareketlenmeye başladı, sanırım 100 civarı tezgah kuruluyor

-- ayrıca hatanın 7 günü eski eşya bulabileceğiniz sabit bir bit pazarıda söyleyeyim size, pek kimse bilmez burasını, burdan genelde pazarda mal satan esnaf alışveriş yapar. Fikirtepede ONİKİLER CAMİİ vardır, o caminin arka sokaklarında 8-9 tane bit pazarı tarzı satış yapan dükkan mevcut, antika eşyadan, bilgisayar parçalarına her türlü ürünü bulabilirsiniz, zaten 3-4 sokak var gezdikçe görürsünüz, dükkan şeklinde yerler.

-- İzmit pazarı da en son salı gecesinden başlayıp çarşamba tüm gün kurulmaktaydı, sanırım halen aynı şekilde devam ediyor, baya büyük bir pazar, yeni otogarın orda kuruluyor.

-- Dolapdere de kurulan pazar biraz daha antika pazarı tarzında, 1 liralık malları bulmanız zor, daha çok sosyete bit pazarı gibi birşey.

-- Beyazıtta istanbul üniversitesinin orda caminin avlusunda yine ufak çapta bir pazar oluyor haftanın her günü ama çok beklentiniz olmasın çünkü hiçbirşey yok desem yeridir, şu an orda satılan mallar daha ziyade tesbih, çin malı cep telefonu, antika para vs.

Bilgilendirmeniz için bol teşekkür.

53 Mesaj
25 Ocak 2013; 1:58:28 

quote:

Orijinalden alıntı: netdigital

Selam Arkadaşlar

süper olmuş. çok tesekkurler.

ek olarak:

Cumartesi akşamları Eminönü-Küçüpazar'da kurulan bir bit pazarı var.

707 Mesaj
1 Şubat 2013; 22:08:55 

başlık İstanbul ama Bursa da en son kuş pazarının yanında eskici pazarı kuruluyordu şu anda Bursa da nerede var yardımcı olur musunuz?

Casus otomobil fotoğrafçısı, (1000+ casus fotoğraf)hdaraba.com
Canon 550D, 55-250,18-55,Fujica ST701, Fujinon 55 1.8, industar 22,Canon 815

21 Mesaj
3 Şubat 2013; 9:19:42 

Netdigital arkadaşım bilgi için çok teşekkürler. Bugün Kartal'daki pazara gideceğim inşallah, izlenimlerini akşama yazarım.

21 Mesaj
3 Şubat 2013; 11:38:52 

Netdigital arkadaş kartaldaki pazarın yerini biraz daha detaylı tarif edermisin. Kartal da oturuyorum bugün (Pazar) biraz o civarı dolaştım, sordum fakat bit pazarı bulamadım esnaf dan bilende yok.

117 Mesaj
6 Şubat 2013; 9:58:41 

quote:

Orijinalden alıntı: g_tacir

Netdigital arkadaş kartaldaki pazarın yerini biraz daha detaylı tarif edermisin. Kartal da oturuyorum bugün (Pazar) biraz o civarı dolaştım, sordum fakat bit pazarı bulamadım esnaf dan bilende yok.

siemens binası tarafında kalıyor. ben hic gitmedim is yerim orda. kartalda ve civar cevrede oturan arkadaslar söylemişti. siemens binasının olduğu tarafda oto pazarının oralarda kuruluyormuş

117 Mesaj
6 Şubat 2013; 10:00:54 

Göztepe tarafındaki yere gittim ancak yazık bosuna uğramayın derim. çeşit az ve dükkanlarda satıldığı icinde müthiş pahalı. adamlar sıfırı 50 lira olan ürüne bile 30-40 lira fiyat çekiyor

298 Mesaj
6 Şubat 2013; 17:48:02 

yahu bu Ferhatpaşa pazarı örnek mahallesi cennet düğün salonunun arkasına taşındı dediler iki haftadır gidiyorum yerine ne bilen var ne gören öyle bir yer yok varsa da yerini bilen bir zahmet tarif etsin duamı alsın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede28 -- 6 Şubat 2013; 17:49:29 >

43 Mesaj
8 Şubat 2013; 13:29:40 

quote:

siemens binası tarafında kalıyor. ben hic gitmedim is yerim orda. kartalda ve civar cevrede oturan arkadaslar söylemişti. siemens binasının olduğu tarafda oto pazarının oralarda kuruluyormuş

KARTAL da kı pazarı bulabılen varmı mapsden işaretleyebılecek olan var mı?, ben umranıyedekıne gıdıyordum sagolsunlar orayıda kapattılar.. anadolu yakasında aktıf bılgısı olan varsa acıl haber verebılır mı yarın gıtmeyı dusunuyorum....

27 Mesaj
17 Şubat 2013; 10:48:44 

bu pazar sabah 9:30 teraziderenin ordaki bit pazarina ugradim beş zabita dikilmis bekliyodu bide polis arabasi vardi.

Nissan Almera 2002 135.000 Osmaniye/Kadirli
İtina ile bölücü kapanı kurulur. Gazozlarına hap atılır

399 Mesaj
19 Şubat 2013; 15:14:30 

Yalova'da deniz otobüsünün çıkışı karşısında pazar yeri var. Perşembe günleri orada da bit pazarı kuruluyor bilginize...

Macbook Air 13" | iPhone 4S

40 Mesaj
2 Mart 2013; 21:57:53 

KARTAL BİTPAZARI İÇİN KARTAL MERKEZDE İNİN KARTALSPORUN OTOPAZARINI SORUN. HEMEN YANINDA. SİEMENS İN ORADA.

rüzgar eken fırtına biçer...

21 Mesaj
3 Mart 2013; 1:26:31 

quote:

Orijinalden alıntı: map1975

KARTAL BİTPAZARI İÇİN KARTAL MERKEZDE İNİN KARTALSPORUN OTOPAZARINI SORUN. HEMEN YANINDA. SİEMENS İN ORADA.

Map1975 arkadaş hangi gün kuruluyor.

21 Mesaj
3 Mart 2013; 17:23:57 

İstanbul Anadolu yakasında 4-5 haftadır Kartal'da bit pazarı kuruluyormuş, bugün gittim Sultanbeyli ve Kartal oto pazarında tezgah açan birçok esnafı gördüm. Yaklaşık yarım futbol sahası kadar bir arsada kurulmuş. Biraz sıkış tepiş olmuş ama yinede 150-200 tezgahta işe yarar mallar vardı. Ucuz fiyata birkaç parça aldım. Daha herkes tarafından bilinmesede pazar kalabalıktı. Yeri Eski Kartal Oto pazarının hemen altında Kartal oto pazarının ana giriş kapısına sırtınızı verirseniz sağınızda kalıyor. Kapıdan Kartal merkeze doğru 250 metre kadar ilerleyin sağa bir arayol gidiyor 100 metre sonra sağda, kalabalıktan zaten anlarsınız Pazar günleri kuruluyor. Meraklılara duyurulur. Sağlıcakla kalın.

298 Mesaj
4 Mart 2013; 0:04:34 

quote:

g_tacir
arkadaşım bilgilendirme için kendi adıma teşekkür ederim, bu gün bende gidecektim ama bulamam boşa dolanırım diye gitmedim kısmetse haftaya gideceğim inşallah orayı da kapatmazlar..

37 Mesaj
4 Mart 2013; 20:18:13 

quote:

Orijinalden alıntı: trlux

başlık İstanbul ama Bursa da en son kuş pazarının yanında eskici pazarı kuruluyordu şu anda Bursa da nerede var yardımcı olur musunuz?

Bursa da yine kuş pazarının yanında kuruluyor,
Yeri Botanik Park karşısındaki Soğanlı Mh. odun ve kömür satış yerlerinin arkasında kalıyor,
perşembe günleri Yalova da tezgah açan esnaf buraya da geliyor çogunlukla, hatta geçen hafta kampanya var gibiydi ne alırsan 1 TL ye satıyordu bir çogu

707 Mesaj
4 Mart 2013; 21:24:46 

carpe_noctem, bilgi için teşekkürlerEski doğus oto yerinin karşısında falan mı kalıyor

Casus otomobil fotoğrafçısı, (1000+ casus fotoğraf)hdaraba.com
Canon 550D, 55-250,18-55,Fujica ST701, Fujinon 55 1.8, industar 22,Canon 815

37 Mesaj
9 Mart 2013; 21:53:43 

quote:

Orijinalden alıntı: trlux

carpe_noctem, bilgi için teşekkürlerEski doğus oto yerinin karşısında falan mı kalıyor

Yakın sayılır, çevre yoluna girince Bursa Hayvanat Bahçesinin karşısında kalıyor.

0

Ekteki dosya (1)

37 Mesaj
10 Mart 2013; 5:20:48 

quote:

Orijinalden alıntı: g_tacir

İstanbul Anadolu yakasında 4-5 haftadır Kartal'da bit pazarı kuruluyormuş, bugün gittim Sultanbeyli ve Kartal oto pazarında tezgah açan birçok esnafı gördüm. Yaklaşık yarım futbol sahası kadar bir arsada kurulmuş. Biraz sıkış tepiş olmuş ama yinede 150-200 tezgahta işe yarar mallar vardı. Ucuz fiyata birkaç parça aldım. Daha herkes tarafından bilinmesede pazar kalabalıktı. Yeri Eski Kartal Oto pazarının hemen altında Kartal oto pazarının ana giriş kapısına sırtınızı verirseniz sağınızda kalıyor. Kapıdan Kartal merkeze doğru 250 metre kadar ilerleyin sağa bir arayol gidiyor 100 metre sonra sağda, kalabalıktan zaten anlarsınız Pazar günleri kuruluyor. Meraklılara duyurulur. Sağlıcakla kalın.

buraya pendik tarafından gelirsek e-5 ten mi gelmemiz lazım ??

40 Mesaj
10 Mart 2013; 10:15:04 

PENDİKTEN GELMEK İÇİN E-5 VEYA MİNİBÜS YOLU FARKETMEZ. E-5 TARAFINDAN GELİRSENİZ KARTAL KÖPRÜSÜNDEN AŞAĞI DOĞRU GİDERKEN SAĞ TARAFTA SİEMENS FABRİKASINI GÖRÜNCE SAĞA GİRİN ZATEN KİME SORSANIZ GÖSTERİR.

rüzgar eken fırtına biçer...

298 Mesaj
11 Mart 2013; 2:45:19 

Kartal pazarı baya uzaktaymış git git yol bitmek bilmede bide çok sapa yerde arabanız yoksa bide yükünüz çoksa baya bir eziyet oluyor gerçi ben sonradan metroyu keşfettim ama yinede uzak be kardeşim.. fiyatlara gelince satıcılar baya bir aç kalmış her şey 1 lira diye bağıranlar oluyordu akşama doğru her şey 50 kuruş oldu işte bit pazarı diye ben buna derim

Bu arada pazardaki bir satıcının söylediğine göre ferhatpaşa bit pazarı yeniden aktif olmuş ama eski yerinde değil farklı bir yerde kuruluyormuş yerini bilen varsa bir zahmet tarif etsin hepimiz faydalanalım..

37 Mesaj
14 Mart 2013; 21:17:51 

quote:

Orijinalden alıntı: map1975

PENDİKTEN GELMEK İÇİN E-5 VEYA MİNİBÜS YOLU FARKETMEZ. E-5 TARAFINDAN GELİRSENİZ KARTAL KÖPRÜSÜNDEN AŞAĞI DOĞRU GİDERKEN SAĞ TARAFTA SİEMENS FABRİKASINI GÖRÜNCE SAĞA GİRİN ZATEN KİME SORSANIZ GÖSTERİR.

teşekkürler ...ya şifre sorunu yaşadığım için giremedim kaç gündür buraya ..bilgi için çok teşekkürler...ben bi defa gitmiştim oraya aylar önce ..şu gülsuyundaki yer kurban bayramı yüzünden kapanınca oraya gitmiştim ama çok ıssız bi yer ve sabahın köründe gitmiştim epey yürümüştüm ..aşağıdan gelmiştim sonra kartal merkezden minibüsle yukarı çıkmıştım ama minibüsten indikten sonra epey yol gitmiştim ..