- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
İstanbulda bitpazarı nerde var_?
738 Cevap175612 Görüntüleme34 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     1 [3] 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1306 Mesaj
9 Nisan 2012; 14:53:02 

Yapmaya Samandıradaki kalkıyor mu harbiden

Profesyonel Metal Dedektörleri
www.lugatek.com/forum

297 Mesaj
9 Nisan 2012; 15:27:32 

arkadaslar son durum nedir?

932 Mesaj
11 Nisan 2012; 0:04:29 

quote:

Orijinalden alıntı: kozi

Kartaldaki kaldırılalı aylar oldu neredeyse. Samandıradaki de bu ayın sonunda kaldırılacak ve nereye kurulacığı hatta kurulup kurulmayacağı belli değil. :(

Kartal'daki kaldırıldı mı yoksa taşındı mı hocam? Samandıra'daki hakkında bilgin var mı tam olarak? kaldırmasınlar bence, geri dönüşümde büyük katkıları var bu tür yerlerin

2 Mesaj
14 Nisan 2012; 0:54:21 

slm arkadaslar herkes ıkcın soluyorum gelmek ısteyen varsa buyursun gelsın suanda sadece ızmıt harıcınde bıryerde kuruluyor bıt pazarı oda sancaktepe oto pazarında kuruluyor bfakat sadece 30 nısana kadar 30 nısandan sonra pazarın alt sokagının sonundakı arsaya tasınacak gelmek ısteyen varsa buyursun gelsın bende bu arada orada tezgah sahıplerınden bırıyım ısmım bırol sancaktepeyı bılmeyen arkadaslarda olabılır hemen tarıf edeyım kadıkoy tarafından gelecek arkadaslar varsa 14ks sultanbeylı arabasına bıner otobus sofurune soler araba pazarına gıdıcem desın yeter karsıdan gelecek arkadaslarda 522 stye bınınce onunde ınebılırler gelmekısteyen varsa sadece pazar gunlerı kuruluyor bununda bılgısını vereyım hayırlı aksamlar

2 Mesaj
14 Nisan 2012; 0:56:40 

bellı oldu kurban bayramında kurulan yere kurulacak

932 Mesaj
14 Nisan 2012; 2:36:19 

quote:

Orijinalden alıntı: birol12341234

slm arkadaslar herkes ıkcın soluyorum gelmek ısteyen varsa buyursun gelsın suanda sadece ızmıt harıcınde bıryerde kuruluyor bıt pazarı oda sancaktepe oto pazarında kuruluyor bfakat sadece 30 nısana kadar 30 nısandan sonra pazarın alt sokagının sonundakı arsaya tasınacak gelmek ısteyen varsa buyursun gelsın bende bu arada orada tezgah sahıplerınden bırıyım ısmım bırol sancaktepeyı bılmeyen arkadaslarda olabılır hemen tarıf edeyım kadıkoy tarafından gelecek arkadaslar varsa 14ks sultanbeylı arabasına bıner otobus sofurune soler araba pazarına gıdıcem desın yeter karsıdan gelecek arkadaslarda 522 stye bınınce onunde ınebılırler gelmekısteyen varsa sadece pazar gunlerı kuruluyor bununda bılgısını vereyım hayırlı aksamlar

İşte bu hocam, verdiğin bilgiler için çok sağ ol, Taşdelen tarafından kaptırıp geleceğim en kısa zamanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

61 Mesaj
7 Mayıs 2012; 5:47:08 

quote:

Orijinalden alıntı: birol12341234

Dün samandıraya gittim, açık oto pazarı iptal, ama çevrede başka yerde göremedim?
Belediyeciler vardı etrafta, nereye taşındı dedim, tamamen kapandı dediler?

53 Mesaj
12 Mayıs 2012; 23:33:46 

Bit pazarı, samandıra kapandıktan sonra ümraniyede açılacak diye duyum almıştım bilgisi olan varmı ?

48 Mesaj
20 Mayıs 2012; 14:41:16 

izmitte otogarın yanındaki hala kuruluyor mu acaba.bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Bean -- 20 Mayıs 2012; 14:51:12 >

1600 Mesaj
25 Mayıs 2012; 12:35:48 

şimdi son durum nedir___????

501 Mesaj
25 Mayıs 2012; 22:18:03 

Son durum ney arkadaşlar etrafta bir çok söylenti var ama ne olduğu belli değil yetkililer açıklama yapsın sancaktepenin belediye sitesinde hiç bir bilgi yok sultanbeylininkinde hiç bir şey yok yetkililerden cevap bekliyoruz bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim.

53 Mesaj
3 Haziran 2012; 22:14:56 

kartalda hastahane civarında kuruluyormuş
samandırada belediye ile anlaşmışlar ilerki zamanlarda acılacakmış

1306 Mesaj
4 Haziran 2012; 9:12:50 

samandıra taraflarında oturan arkadaşlardan bu pazar haber bekliyoruz

www.lugatek.com/forum

222 Mesaj
4 Haziran 2012; 10:37:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Dağcı-85

bit pazarına çoktandır gidemiyordum. Kartaldan taşındığını duydum. Acaba artık nerelerde kuruluyor? Önceden çok güzel elektronik kartlar , araba teypleri, hoparlörler, ampliler falan geliyordu. buraları gezmekten çok zevk alırdım. çoktandır gidemiyorum acaba artık nerelerde bir gideyim diyorum...

Karaköy pasajında dolu bit pazarı varr!!!

566 Mesaj
10 Haziran 2012; 13:00:32 

Arkadasşar, son durumu nedir. Kartal da ki bit pazari şu an aktif midir??

1582 Mesaj
17 Haziran 2012; 10:53:12 

Giden kimse yok anlaşılan güncel haber???

169 Mesaj
17 Haziran 2012; 16:29:21 

Feriköydeki pazar bit pazarı sayılmaz. Antika pazarı diye geçiyor zaten. Eskiye dair bulamıyacağınız bişey yok ama rakamlar da hatırı sayılır derecede yüksek.

315 Mesaj
23 Haziran 2012; 17:25:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Bean

izmitte otogarın yanındaki hala kuruluyor mu acaba.bilgisi olan var mı ?

her çarşamba kuruluyor...Gittikçe talep artıyor...

301 Mesaj
23 Haziran 2012; 23:29:08 

Arkadaşlar samandıra oto ve bit pazarı maltepe gülsuyu köprüsünün üst taraflarında bir yere açılmış ben gidip görmedim ama söylenen bu kısmetse yarın gidip görecem, Feriköy bit pazarına gelince geçen hafta gittim ama gittiğime pişman oldum orası sosyetik bit pazarı antikacılar dolmuş samandıra bit pazarından 5 liraya aldığım ürünü feriköy de 50 liraya satıyorlar..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

" Zihin fukara olursa, fikir ukala olur "

2 Mesaj
23 Haziran 2012; 23:58:29 

İNDİRİMLİ ÜRÜNLER FIRSATLAR KAMPANYA SİTESİ

301 Mesaj
24 Haziran 2012; 14:54:02 

Bu gün pazara gittim samandıra oto pazarını söylendiği gibi maltepe gülsuyu köprüsünün üst taraflarında nissan bayinin arkasında bir araziye açmışlar bit pazarıda var ama eskisi gibi görkemli değil toplasan 20 tezgah yok kısacası pazar gününüzü feda edip gitmeye değmez.

1582 Mesaj
25 Haziran 2012; 10:40:58 

Geçen pazar samandra bit pazarına bi umut gittim, kurban bayramında kurulduğu arka tarafta ki araziye kadar yürüüdüm malesef kesinlikle kapanalı 1 ay olmuş, çevre esnafı rahat bir nefes aldık diyordu..

8 Mesaj
26 Haziran 2012; 19:07:35 

Way bende arıyorum warya her pazar samandıraya giderdik ah ulan neden kaldırdılar ne güzel ürünlerbulurduk .Yokmu bilen duyan yaa her hafta kartala gitsek peki oraya gelirler satıcılar olmaz mı yokmu bilen ya........

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Ne Senle Nede Sensiz!!!!!!!!!

747 Mesaj
27 Haziran 2012; 0:06:17 

yenibosnada var bir yer eskidji diye orada söylediğiniz türden parçaları bulabilirsiniz.

24 Mesaj
15 Temmuz 2012; 0:03:07 

Kartal daki bit pazarı 5-6 aydır kapalı bir daha açılmayacak, samandıra'da kurulanda kapandı yerini bir inşaat firması aldı diyorlar. Samandıra'daki baya büyük ve güzeldi. Bilmiyorum neden bu yerel idarelerin bit pazarı düşmanlığı İzmir yeşildere'de kurulan da kapatılmış. Yalnız şu an İstanbul anadolu tarafında Maltepe de kuruluyor Gülsuyu köprüsünün yakınında Maltepe'den gülsuyu'na doğru köprüyü geçince köprü bitiminde sola dönüyorsunuz 100 Mt. ileride sağda oto pazarının bitişiğinde yalnız oto pazarından görünmüyor oto pazarının doğu tarafında yamaç var oraya yol açıp mucur taş dökmüşler orada tezgahlar açılıyor, yeni olduğu için henüz çok şaşalı değil ama talep oldukça büyüyecektir. Merakı olanlar giderse iyi olur talep olmazsa burasıda kapanır. Herkese kolay gelsin.

48 Mesaj
18 Temmuz 2012; 22:20:56 

topkapıdaki noooldu ya gecen sene gittim surların oradan kaldırmıslar dediler yolda toplana toplna 10 kişi aradık sona gri döndük :D
tam yeri nerde topkapıdaki kuruluyomu :D

484 Mesaj
3 Ağustos 2012; 19:44:17 

quote:

Orijinalden alıntı: g_tacir

Kartal daki bit pazarı 5-6 aydır kapalı bir daha açılmayacak, samandıra'da kurulanda kapandı yerini bir inşaat firması aldı diyorlar. Samandıra'daki baya büyük ve güzeldi. Bilmiyorum neden bu yerel idarelerin bit pazarı düşmanlığı İzmir yeşildere'de kurulan da kapatılmış. Yalnız şu an İstanbul anadolu tarafında Maltepe de kuruluyor Gülsuyu köprüsünün yakınında Maltepe'den gülsuyu'na doğru köprüyü geçince köprü bitiminde sola dönüyorsunuz 100 Mt. ileride sağda oto pazarının bitişiğinde yalnız oto pazarından görünmüyor oto pazarının doğu tarafında yamaç var oraya yol açıp mucur taş dökmüşler orada tezgahlar açılıyor, yeni olduğu için henüz çok şaşalı değil ama talep oldukça büyüyecektir. Merakı olanlar giderse iyi olur talep olmazsa burasıda kapanır. Herkese kolay gelsin.

Maltepedekide Samandıradaki gibi kapsamlımı ?

146 Mesaj
3 Ağustos 2012; 21:07:09 

hey gidi hey.ne gunlerdi.
ilk bit pazarini kadikoy de stadin yaninda cok pis kokan derenin hemen yaninda kesfetmistim.ozamanlar beykozda oturuyorduk.yaş 15falandi.elektronik manyağiydim.bir bilgisayarim vardi windows 95 yukluydu. c yi duzenleyeyim derken sistem dosyalarinin yerini degistirmem sonucu sistem cokmustu.cdrom u yoktu.250mb hdd si vardi.cdrom aradim .dolu vardi.bi tane aldim.snra sira geldi 95 kurulum cdsi bulmaya.birinde buuldum o zamanin parasiyla 10 lira istemisti.okadar param yoktu.alamadim.iykide almamisim diyorum cunku biostan boot ozelligi yoktu :-) gerci baslangic disketi ile oluyo fakat o donemde hem bu kadar bilgim yoktu hemde nerden bulacaktim o disketi.

konu epey dagildi.
sonra ordan kartal a tasindi.araba pazarinin hemen asagisina.zaten gebzeye tasinmistik.iyi oluyodu.az bilgisayar toplamadim..
sonra oraya adliye yapilma karari alininca kartal stadinin yukarisina tasindi.bi vardi bi yoktu.tadi kalmamisti.sonra oda gitti.2006 yiliydi sanirim yanlis hatirlamiyosam.eminonune gitmistim .birde orda gordum.cok cok onceleri 6 yasimda falan babam topkapiya gotururdu.ordada vardi.

HİLMİ BUNU SEVDİ...

146 Mesaj
5 Ağustos 2012; 20:02:22 

Alın la duygularınız depreşsin biraz...

0

0

0

0

0

0

burası almanya
0

0

HİLMİ BUNU SEVDİ...

1 Mesaj
14 Ağustos 2012; 11:33:09 

ufak çapta eminönü 399c 399b otobüslerinin bulunduğu yerin arka sokaklarına kuruluyor saat sabah sekiz buçuga kadar zabıta gelip kaldırıyor erken sabah 7 de orada olmaklazım hiç yoktan iyidir oradaki esnafdan başka nerelere kuruldugunu ögrene bilirsiniz

2839 Mesaj
2 Eylül 2012; 11:36:34 

Bugün pazar..!
Samandıra oto pazarının (yanında...) dışında hayat yok galiba..
son durumu alalım..

484 Mesaj
2 Eylül 2012; 12:47:33 

quote:

Orijinalden alıntı: eloko

Bugün pazar..!
Samandıra oto pazarının (yanında...) dışında hayat yok galiba..
son durumu alalım..

Samandırda yokki artık, Maltepe gülsuyunda varda nasıl gitceğimi tam bilmiyorum Küçükyalı karayollarından

2839 Mesaj
2 Eylül 2012; 14:24:03 

Önceki mesajlarda da var kapandığı...
mesajları okumadan direk dalmışım son durum nedir diye..
metroya yakın olsa bari.. mümkünse hemen çıkışta...
salı pazarında olduğu zaman günde 2 sefer yapardım

301 Mesaj
23 Eylül 2012; 22:45:29 

Ümraniye İmes Sanayi Sitesinin A Kapısına gelmeden Bit Pazarı yazıp okla gösteren afiş asmışlar, bende sazan gibi atladım dünyanın yolunu yürüdüm dağın tepesinde bir yerde kocaman bir bina yapmışlar tepesinde Eskidji Bit Pazarı yakında burada açılıyor yazıyor o an dünya başıma yıkıldı geri dönüş yolunda ana avrat çoluk çocuk ne varsa sövdüm..

1306 Mesaj
24 Eylül 2012; 19:56:46 

Hocam ömrüm oralarda geçti.. Mümkünse bahsettiğiniz binanın yerini map'den işaretleyebilir misiniz?

www.lugatek.com/forum

301 Mesaj
25 Eylül 2012; 14:36:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Uykusuz.

Hocam ömrüm oralarda geçti.. Mümkünse bahsettiğiniz binanın yerini map'den işaretleyebilir misiniz?
Valla ben kendim bizzat zor buldum yerini haritada hiç bulamam, sana şunu söyleyebilirim 14ES mi öyle bir otobüs geçiyor oradan ayrıca bu dediğim yer sıradan bir bit pazarı değil antikacı dükkanlarının çoğunlukta olacağı süper derece lüks bir antika çarşısı olacak kısacası 10-15 liraya ürün alabileceğin bir yer değil..

1 Mesaj
30 Eylül 2012; 10:13:57 

Esenlerde otogar yakınındaki geçidin altında kuruluyordu.Geçen gün baktığımda belediye orayı çitle çevirmiş. Bundan sonraki yer neresi bilen arkadaş varsa yazmasını rica ediyorum.

1907 Mesaj
30 Eylül 2012; 12:11:18 

Bilen varsa anadolu yakasında banada soylesin lutfen

1907 Mesaj
30 Eylül 2012; 12:13:59 

Bilen varsa anadolu yakasında banada soylesin lutfen

873 Mesaj
30 Eylül 2012; 22:23:37 

bit pazarı bile karaborsaya düştü yaa.ne meraklısı varmış arkadaş, olsada gitsek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekrem3457 -- 30 Eylül 2012; 22:25:20 >

1122 Mesaj
1 Ekim 2012; 10:20:35 

dun ankarada idim..ankara cebecideki bit pazarina gittim..gercekten ucuz seyler var..5 tane modem aldim kablosuz tanesi 1 tl den.adaptorler de 1 tl..farkli seyler aldim elektronik olarak en pahalisi 10 tl den..cebecideki baya buyuktu..2 saate anca gezebildim...ama vicdani olarak rahatsizim fiyatlar cok ucuz..acaba calinti oldugu icinmidir..ve zabita eksta guvenlik te var..ankarali olan varsa yada bilen iyi olur...ankarada baska yerdede varmis ama orasi gece 3 de felan acilip sabah erken saatte kapaniyormus..

1907 Mesaj
1 Ekim 2012; 10:53:40 

Modemler sorunsuz çalışıyormu ?

1122 Mesaj
1 Ekim 2012; 11:02:04 

modemlerden 2 tanesi ni denedim..2 sidee calisiyor.fakat 1 tanesinde ethernet sorunu var gibi yarim calisiyor..aksam bakacam hepsine...avea jet modem de aldim 1 tl..

11 Mesaj
3 Ekim 2012; 13:09:50 

Aksaray-havalimanı metrosu'ndan terazidere durağında inip otogar'a doğru 500 metre kadar yürüyerek ulaşılabilir. küçük bir alanda kuruluyor. geçen pazar gittiğimde pek işime yarayacak bir şey bulamadım ama başka yerde bitpazarı kalmadığından gitmeye değebilir iki ilçenin sınırında kurulduğundan belediyeler kimin yetki alanına girdiğini çözememiş, o yüzden de zabıta müdahale etmiyormuş

138 Mesaj
23 Ekim 2012; 22:01:40 

1- Esenler Otogarının ana girişin önünde alt geçitin altına doğru kurulan pazara erken saatlerde gitmeye çalışın mümkünse saat 11:00 önce orada olun ziya belediye bu saatlerde tertemiz ediyor.
2- Eminönü Küçük Pazar : İstanbul ticaret üniversite karşısı Beyazıta çıkan yolun sağında ara sokaklarda burası Cumartesi günü 20.00'de açılır sabahın erken saatlerine kadar tezgahlar açılmaya devam eder. Burasıda 11:00 gibi belediye tarafından doplanır. ( El Fenerininizi unutmayın...)
3- Dolapdere Taksim meydanına gelmeden gümüşsuyudan sağdan aşağı düze işıklara kadar inilir ışıkların karşısı arka sokak yani Shell benzin istasyon arkasıda diyebilirim. Araçla gidecekler benzinci geçtikten sonra araç park etmeyin döndüğünüzde aracınızı yerinde bulamıyabilirsiniz. ( Genelde çekiyorlar)
4- Ümraniye Gülsuyuna henüz gitmek nasip olmadı bakalım bu hafta becerebilirsem.

484 Mesaj
23 Ekim 2012; 23:27:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavi

1- Esenler Otogarının ana girişin önünde alt geçitin altına doğru kurulan pazara erken saatlerde gitmeye çalışın mümkünse saat 11:00 önce orada olun ziya belediye bu saatlerde tertemiz ediyor.
2- Eminönü Küçük Pazar : İstanbul ticaret üniversite karşısı Beyazıta çıkan yolun sağında ara sokaklarda burası Cumartesi günü 20.00'de açılır sabahın erken saatlerine kadar tezgahlar açılmaya devam eder. Burasıda 11:00 gibi belediye tarafından doplanır. ( El Fenerininizi unutmayın...)
3- Dolapdere Taksim meydanına gelmeden gümüşsuyudan sağdan aşağı düze işıklara kadar inilir ışıkların karşısı arka sokak yani Shell benzin istasyon arkasıda diyebilirim. Araçla gidecekler benzinci geçtikten sonra araç park etmeyin döndüğünüzde aracınızı yerinde bulamıyabilirsiniz. ( Genelde çekiyorlar)
4- Ümraniye Gülsuyuna henüz gitmek nasip olmadı bakalım bu hafta becerebilirsem.

Hocam o Maltepe Gülsuyu değilmiydi ? Birde eminönündeki çok geçmiş ya anadolu yakasına geri nasıl gidicez

410 Mesaj
24 Ekim 2012; 1:50:39 

Topkapıdaki pazarın tadını hiç bir yerde bulamadım. Orası bir başka güzeldi. Pazar günleri teyze oğluyla akşama kadar gezerdik. Elimizde bir sürü malzemeyle dönerdik.

169 Mesaj
24 Ekim 2012; 18:09:51 

Dolapdereye aracıyla gideceklere bir uyarı da ben yapayım. Aracın içinde asla ve asla 5 lira bile değerinde bir şey bırakmayın. Aracınızı bulsanız da camlardan birini yerinde bulamayabilirsiniz.

138 Mesaj
24 Ekim 2012; 22:47:00 

quote:

Orijinalden alıntı: japan_umit

Dolapdereye aracıyla gideceklere bir uyarı da ben yapayım. Aracın içinde asla ve asla 5 lira bile değerinde bir şey bırakmayın. Aracınızı bulsanız da camlardan birini yerinde bulamayabilirsiniz.

2012 Model araç henüz Allah çok şükür birşey yok gündüz vaktide başına gelen duymadım. İstanbulun hemen her yerinde arka koltukta çanta ne bileyim telefon bırakılmaz bu bir çeşit davetiye niteliği taşıyor kanısındayım... İlave olarak Esenler Otogarının yani Terazidere kurulan pazar geceden kurulmaya başlamış Cumartesi ve Pazar geceden bilgilerinize ayrıca Beyazıt meydanda akşama doğru meydanı kaplıyacak şekilde kurulan bir pazarda var. Yaşım 30 ömrümün yarısı kadar bit pazarlarını gezmekle geçirdim. Ben bunu bir çeşit hastalık olarak nitelendiriyorum.

Not: İlk bit pazarı meceram emekli bir polis sayesinde Topkapı Füze çarsısıyla başlamıştır. Avusturyadan hediye olarak gelen Casio marka cep televizyonunu Siemens Nitworks yatay kasa 486 SX - 8Mb Edo ram- 210 Mb Westerm Digital W95 v.b sadece kasa ile takas etmiştim.

2 Mesaj
25 Ekim 2012; 19:26:23 

arkadaşlar ilk defa bit pazarına gitcem
elektronik malzeme almak istiyorum nereyi önerirsiniz

169 Mesaj
25 Ekim 2012; 23:18:12 

Evet @Buzmavi istanbulun heryerinde hırsızlık olur ama dolapdere başkadır! Laf olsun diye söylemedim

455 Mesaj
26 Ekim 2012; 2:08:00 

Evet şu Maltepe-Gülsuyundakini bi ziyaret ediyim bu pazar,fakat bayram ya kurulur mu kurulmaz mı?
Kurulur heralde yav
Amatör Elektronikçiyim,Elektronik meraklılarına bit pazarı ziyaretleri tavsiye ediyorlar.Bi bakalımişe yarar bi şeyler bulabilecemmi

566 Mesaj
26 Ekim 2012; 10:59:22 

Hocam, maltepe gulsuyu bitpazari sonrasi geri donuslerinizi bekliyorum. Bende istanbulda guzel bir bit pazari bulamadim hala

11 Mesaj
2 Kasım 2012; 23:20:04