Şimdi Ara

Age Of Empires 2 Qonquerors = GAMERANGER'DAN OYNAYALIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar gameranger'dan oynayalım nickim atacani , eklerseniz veya isminizi verirseniz oynarız :)

Oyunu oynamak isteyip online işini yapamayanlara yardımcı olmaya çalışabilirim...

• AoE 2 HD versiyonu çıktı, steam de 10 dolar al, rahat rahat oyna

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GunslingeR085

AoE 2 HD versiyonu çıktı, steam de 10 dolar al, rahat rahat oyna

Kasıyor bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: enka7

Hocam link istemek yasak editlede ceza alma :)
  • online nasil oynayacaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otuz3

online nasil oynayacaz

Gameranger'dan hocam
  • gamerangerda 1 aydır hata alıyorum ben de mitoloji oynucam ama sürekli hata veriyor

• versşon hatası veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Santa Esmeralda

gamerangerda 1 aydır hata alıyorum ben de mitoloji oynucam ama sürekli hata veriyor

Tamamen silip tekrar yükle veya hatayı söylersen yardımcı olabilirim,şimdi uyuyacağım yarın sabah mutlaka çözümünü söylerim büyük ihtimalle bilindik bir nedeni vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atacani

quote:

gamerangerda 1 aydır hata alıyorum ben de mitoloji oynucam ama sürekli hata veriyor

Tamamen silip tekrar yükle veya hatayı söylersen yardımcı olabilirim,şimdi uyuyacağım yarın sabah mutlaka çözümünü söylerim büyük ihtimalle bilindik bir nedeni vardır.

version hatası

mitoloji için crack de yaptım ama düzelmedi

• quote:

quote:

quote:

version hatası

hıı gameranger ile ilgili hata sandım, ama bu hatayı vermesi normal mesela age of empires ta benim versiyon 1.00'dı patch yaptım 1.0c oldu , 1.00 lar ile oynayamıyorum bfmedede bu var 1.06 lar 1.01 lerle oynayamıyor.Heralde seninkide öyledir

• quote:

quote:

quote:

quote:

version hatası

hıı gameranger ile ilgili hata sandım, ama bu hatayı vermesi normal mesela age of empires ta benim versiyon 1.00'dı patch yaptım 1.0c oldu , 1.00 lar ile oynayamıyorum bfmedede bu var 1.06 lar 1.01 lerle oynayamıyor.Heralde seninkide öyledir

aynen kanki öyle bi sorun

• Arada giriyorum gamerangerdan ben. Harika oluyor. 20 senelik oyun şimdikilere taş çıkartıyor, şimdiki online oyunlar bile bu younun keyfini veremiyor.
  • kesinlikle katılıyorm kardeşm haklısın
  • ye beyler ben oyuna gırıyorum random map tan bi map açıyorum 5 dakika yada 6 dakika sonra you are victorious diyor ben anlamadım bi yardım edermisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hybrid01

ye beyler ben oyuna gırıyorum random map tan bi map açıyorum 5 dakika yada 6 dakika sonra you are victorious diyor ben anlamadım bi yardım edermisiniz?

Karizmatik biriysen oyun bunu oynayış tarzından otomatik anlıyor ve savaşmadan seni galip sayıyor. you are victorius demek bu demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazozvar

quote:

ye beyler ben oyuna gırıyorum random map tan bi map açıyorum 5 dakika yada 6 dakika sonra you are victorious diyor ben anlamadım bi yardım edermisiniz?

Karizmatik biriysen oyun bunu oynayış tarzından otomatik anlıyor ve savaşmadan seni galip sayıyor. you are victorius demek bu demek.

Düzgün konusurmusun you are victorious u biliyoruz ben age of empires 1 ilk çıktıgından beri fanıyım sadece uzun yıllar sonra 2 yi oynamak istedim bu sorunla karsılastım cevabını arıyordum. dünkü çocukların maskarası oluyoruz..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gazozvar

quote:

Düzgün konusurmusun you are victorious u biliyoruz ben age of empires 1 ilk çıktıgından beri fanıyım sadece uzun yıllar sonra 2 yi oynamak istedim bu sorunla karsılastım cevabını arıyordum. dünkü çocukların maskarası oluyoruz..

Oyundaki botlar bir süre sonra sapıtıyor hocam, tavsiyem online oynaman sadece veya yeniden yüklemenç

• İlk defa oynadım burdan, tam başladık 4 kisi herkes tek 50 dk saldırmak yasak dedık, adamın biri geldi saldırdı bende yenı asker basıyordum deli oldum çıktım ikinci oyunda da aynısı oldu arkadaş ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elzem_uA

İlk defa oynadım burdan, tam başladık 4 kisi herkes tek 50 dk saldırmak yasak dedık, adamın biri geldi saldırdı bende yenı asker basıyordum deli oldum çıktım ikinci oyunda da aynısı oldu arkadaş ...

emailiniz veya nickiniz ne ekleyebilirsiniz breaber atarız ancak ben avgyim, yani pro sayılır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.