Şimdi Ara

Alinik ps3 KIRILAMAYAN SADECE CD ILE OYNANACAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Elazığ İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kirilamayan model lazim bana sorunsuz olmali ,sadece pes oynamak icin istiyorm max verebilecegim fiyat 200 LIRADIR PMDEN ULASABILIRSINIZ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• en az 350 falan ayarlaman gerek fat kasa ancak olur 40 gb lık model falan 200 zor gibi umarım bulursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur106

en az 350 falan ayarlaman gerek fat kasa ancak olur 40 gb lık model falan 200 zor gibi umarım bulursun

Baslikta belirttigim gibi kirilmayan model istiyorm ,ztn kirilanlar 400 e satiliyo , kirilmayan cihaza kim 200 liradan fazla verir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırılmayan bıle olsa o fıyata zor bence o fıyatlara olsa olsa fat olsa onlarda kırılıyor slım ılk partısı olsa onlarda kırılıyor genelde kırılmasa bıle 200 e pek vermez kımse o yuzden sen bılırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ****emre

quote:

en az 350 falan ayarlaman gerek fat kasa ancak olur 40 gb lık model falan 200 zor gibi umarım bulursun

Baslikta belirttigim gibi kirilmayan model istiyorm ,ztn kirilanlar 400 e satiliyo , kirilmayan cihaza kim 200 liradan fazla verir

Dostum ilanda belirtmişsinde çok çok zor arızalılar 200 yahu şuan. Sarı ışık arızalı kasalarmı ne var onları 200e satıyolar 150tl tamir tutuyor o bile 350-400tl ye gelir. PS3 Super Slim 12gb düşünürsen ancak bulursun 400 üstüne. işin çok zor alamazsın kolay gelsin.

Edit: Ben kendim PS3 Super Slim 12gb açılmamışı forumdan bir abimizden 400 e aldım çokda memnunum ilk ben açtım herşeyi sıfırdı gıcır gıcır Şans işi biraz

• Bende 2 hafta önce PS3 Fat Kasa 120 Gb + Tek DS3 Kol ve Power Kablosu olarak forumdan bir arkadaştan 300 liraya aldım evinde gidip test edip oynayarak aldım..

200 çok zor ama 250'ye belki Fat kasa bulursun forumda bir arkadaş satıyordu 250 liraya şu ilana bak istersen arkadaşım;

http://forum.donanimhaber.com/m_89753989/f_//tm.htm#89753989
  • quote:

Orijinalden alıntı: ****emre

quote:

kırılan 400e bul hemen alayım 5-10 tane.
  • Hemşerim 200 çok zor.Bak bende 20 günlük cihaz var.Sana 12 gb süper slim verelim.Hepsisony garantilidir.Bimeksin goldun mallarında değil.
    450 tlye sana vereyim.Elazığdaydım bugün.Görmemişim ilanı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.