Şimdi Ara

Leef Access ile microSD okuyucu Android cihazınıza getiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Leef Access ile microSD okuyucu Android cihazınıza getiriyor

Son dönemde Android cihazlara uygun olarak pek çok USB bellek ürünü piyasaya çıkmaya başladı. Leef Access ise olaya microSD kart okuyucusu tarafından yaklaşarak kapasite seçimini kullanıcıya bırakmış.

MicroUSB girişine sahip olan Leef Access hafıza kartı okuyucusu, Android 4.1 ve üzeri işletim sistemi taşıyan mobil cihazlarla uyumlu olarak çalışıyor. 

Özellikle artırılabilir hafızası olmayan ve USB OTG desteğine sahip cihazlar için avantaj sağlayan ürün, ikinci bir microSD girişine de sahip. Bu sayede kart değiştirme ihtiyacı ortadan kalkıyor ve kapasite ikiye katlanmış oluyor. Leef Access 30 x 20 x 9 mm ölçülerine sahip. Fiyatı ise 10$ olarak belirlenmiş. 

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/This-tiny-accessory-allows-you-to-expand-the-storage-space-on-any-Android-device_id54442

• OTG desteği olmayan telefon almak aslında hata zaman ilerledikçe telefona baglanılacak aksesuarlar cihazlar artıyor ...

• Ne kadar gereksiz olmuş.
    Ufacık kart okuyucu taşıyorum. USB olduğu için onu hem PC ye takabiliyor, hem de USB si olan her yerde kullanabiliyorum.

Telefon için de bir tane Micro USB On The Go kablo taşıyorum.

Böylece telefona, Mouse, Klavye, USB Bellek, Kart Okuyucu, Gamepad gibi ne istersem takabiliyorum.

Yukarıdaki kart okuyucuyu da takıp Micro SD de okutabiliyorum.

Hem çok ucuza geliyor, hem de her amaçla kullanabiliyorum...

EKLEME: Maliyeti 1.20 TL (USB KABLO) + 0.85 TL Kart Okuyucu... = 2 TL...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 28 Mart 2014; 0:36:31 >
  • http://www.dx.com/p/2-in-1-usb-micro-usb-otg-tf-memory-card-reader-white-silver-241505#.UzStTfl_uio

hem daha ucuzu hemde
    mico s kart okuyucu + usb+micro usb girişi bulunmakta
  • Bence de gereksiz olmuş. OTG varsa her türlü çözüm var zaten. Yoksa bu da bir işe yaramıyor.

• Vay be BİM in yaptığı ürüne bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OTG de artık aktif olarak baya kullanılacak desenize

• fikir iyide sadece micro sd kart desteklemesi saçma olmuş en azından sd desteklemesi lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Ne kadar gereksiz olmuş.
    Ufacık kart okuyucu taşıyorum. USB olduğu için onu hem PC ye takabiliyor, hem de USB si olan her yerde kullanabiliyorum.

Böylece telefona, Mouse, Klavye, USB Bellek, Kart Okuyucu, Gamepad gibi ne istersem takabiliyorum.

0.85 Tl ye kart okuyucu nerde var hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Ne kadar gereksiz olmuş.

0.85 Tl ye kart okuyucu nerde var hocam

GG de. Nerde olcek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.