Şimdi Ara

silin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
5
Favori
1.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SwadZ -- 3 Kasım 2014; 21:12:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertaşk

Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 2015 ygs-lys hedefim ilk 100.Şu an hedefimden çok uzağım.Ancak ben isteyince başarabilen bir insanım.Bu hedefime başarıyla ulaşarak gelecek nesillerdeki arkadaşlara da bir nevi örnek olmuş olacağım.Bu sınav sandığınız kadar kasıntı bir sınav değil.Bence sınavı insan kendi içinde zorlaştırıyor.Birçok kişinin yorumlarını okudum ve dersler çıkardım.O hataları yapmayarak başarabileceğimi düşünüyorum.Bu işin nasıl başarılabileceğini göstermek istiyorum inşallah.
    27 Mart Perşembe 2014 itibariyle başladığım net ortalamalarım(YGS) :
    Türkçe 30
    Matematik 25
    Sosyal 27-30
    Fen 3-4

Umarım hepimiz için hayırlısı olur.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.
    Haydi Bismillah..

NOT : 2015 tayfasından veya 2014 ygs si kötü geçen tayfadan gelen OLUMSUZ mesajlara kulak asmayacağım.Boşuna yorulmayın yani.

Diğer NOT : Her ayın 27 sinde net ortalamalarımdaki artışları güncelleyeceğim.

türkçe sos aynı bi matematiğim kötü be kardeş :) . seneye kadar matı halletsem yeter .

• Fos

İyi yaparsan editlerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertaşk

Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 2015 ygs-lys hedefim ilk 100.Şu an hedefimden çok uzağım.Ancak ben isteyince başarabilen bir insanım.Bu hedefime başarıyla ulaşarak gelecek nesillerdeki arkadaşlara da bir nevi örnek olmuş olacağım.Bu sınav sandığınız kadar kasıntı bir sınav değil.Bence sınavı insan kendi içinde zorlaştırıyor.Birçok kişinin yorumlarını okudum ve dersler çıkardım.O hataları yapmayarak başarabileceğimi düşünüyorum.Bu işin nasıl başarılabileceğini göstermek istiyorum inşallah.
    27 Mart Perşembe 2014 itibariyle başladığım net ortalamalarım(YGS) :
    Türkçe 30
    Matematik 25
    Sosyal 27-30
    Fen 3-4

Umarım hepimiz için hayırlısı olur.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.
    Haydi Bismillah..

NOT : 2015 tayfasından veya 2014 ygs si kötü geçen tayfadan gelen OLUMSUZ mesajlara kulak asmayacağım.Boşuna yorulmayın yani.

Diğer NOT : Her ayın 27 sinde net ortalamalarımdaki artışları güncelleyeceğim.

Mesajım bulunsun bende başlıyacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Beyin -- 27 Mart 2014; 22:36:24 >

• Haydi bakalım

• Tecrübeliden tavsiye, ilk 100 hedefi koyma.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SwadZ -- 27 Mart 2014; 22:43:16 >
  • Yapılamayacak bir şey değil ama hedefi çok büyük tutmuşsun umarım başarırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Sayeh-eh Khodah

Tecrübeliden tavsiye, ilk 100 hedefi koyma.

bunu yazmak için girdim, şimdi gidiyorum
  • Eyvallah hocam geri dönüşü yok artık.Mecbur başaracağız.
  • rakiplerin şu an 120 netlerde dolaşıyo
  • Hocam ilk 100 hedefim olsun sonucum ilk 500 olsun..Benim için farketmez.Zaten kafamda bir bölüm var. İlk 1 k yetiyor.Ancak ilk 100 olsa hiç fena olmaz.Ben ilk 100 için kasacağım.
  • Hiç sorun değil.O rakiplerime fark atacak kadar bile sürem var.Çok değil Haziran'ın 10 una 100+ netle gireceğim inşallah.
  • Kafana koyduysan gerisi yalan.Bunun için cok calisman,çoktan ziyade verimli calisman şart.Bunu daha sınava ne kadar varken fark etmen gayet iyi,keşke ben de fark edebilseydim..Düzenli çalışmaya bak yaza kadar bitir ygs yi ve sonra lys hardcore hem de.inşallah yaparsın

• İnşallah kardeşim çok teşekkürler :)
    Artık Tv - pc felan tamamen bırakıyorum.Maçlar felan 1 sene benden paydos :)
  • Insanliktan cikarsan neden olmasin, Ayrıca herkez 2014 ygs sonucu bekliyor bizene senin ilk 100 hedefinden bu sorununu sınavlardan sonrada paylasabilirdin yaapcak ismi yavrum şimdi herkez gergin bide ey allam ya

• Ins cnim yaaa

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.