Şimdi Ara

Watch Dogs'un Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Uzun süren ertelenme döneminin ardından grafiksel açıdan yaşadığı değişimle de tartışılan Watch Dogs, 27 Mayıs için geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. Bu hazırlık çerçevesinde oyundan yeni bir video yayınlanmış durumda. 

Oyunun yeni videosunda Watch Dogs'un temasını ve Chicago'yu yeniden tanıyoruz. Videoda oyundan sahneler, göreceğimiz grafikler hakkında yeni fikirler üretmemize de yardımcı oluyor. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Youtubeda izleyemediydim güzel olmuş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: betadragon

Youtubeda izleyemediydim güzel olmuş

DNS dene kardeşim sıkıntısız izliyorum

• Çok güzel bir video olmuş.Grafikleri harika hikaye ve oynanışta umarım güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: dqndqn26

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: betadragon<br><br>Youtubeda izleyemediydim güzel olmuş</blockquote><br><br>DNS dene kardeşim sıkıntısız izliyorum

Youtube giriyor video kendini 144p atıyor yüklenmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: betadragon

quote:

Orijinalden alıntı: dqndqn26

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: betadragon<br><br>Youtubeda izleyemediydim güzel olmuş</blockquote><br><br>DNS dene kardeşim sıkıntısız izliyorum

Youtube giriyor video kendini 144p atıyor yüklenmiyor

Malesef aynı sorun bendede var,sadece youtube videolarında var bu sorun çok yavaş doluyor normale oranlar yüzde 70-80 daha yavaş.
  • çıksada oynasak
  • güzelim oyunu grafik grafik grafik diyee diyee harcadılar bırakın şu grafik muhabbetlerini yaa oyun süper duruyor en azından yeni bir IP ubisoft a helal risk alıyor ama yaratıcı firma
  • gta 4 ün grafikleriyle aynı bence..

• Valla hiç fena gözükmüyo nekadar downgrade yese bile şans vereceğim. Pc de ki grafikler bile downgrade yemiş zaten abartıydı ilk video herkesin ağzı açık kaldı nasıl bir pc de çalıştırıldı allah bilir bide 30fps :D

• Grafik delisi değilimdir de, nerede o ilk tanıtılan grafikli Watch Dogs. Hayır o grafikleri sağlayamayacaksan niye o şekilde bir tanıtım yapıyorsun. Grafik olarak GTA 5 çok daha iyi gözüküyor. Kaldı ki current-gen bir oyun GTA 5.

• Şehir gerçekten böyle olursa efsane olur, çok iyi gözüküyor.
  • Daha dün San Andreas oynarken heyecanlanan insanlardık ne ara bu kadar grafik delisi olduk...Her neyse, oyunun yapısı ve konusu yaratıcı ve tanıtımlara bakarsak güzel de işlemişler.Grafikler bu videodaki gibi olmayacaktır çünkü cilalı olduğu belli.En başta gösterilen grafikler olmasa bile grafikler yeterince tatmin edici. Ve şu oyunun altına GTA V yazmayı bırakın ki onun da videoları cilalıydı oyun çıkınca farkı gördük ama grafikleri yine de (bence) harika. Ama Ubisoft'un Los Santos'ta 2 ay yeter reklamı güme gitti asdasdasdasd

• Muazzam gözüküyor. Bekliyoruz.
  • arkadaş video da bir sahneye bakıyorum "oo grafikleri toparlamışlar iyi olmuş" diyorum diğer sahneye geçiyor "bu kadar da downgrade olmaz" diyorum her sahnede grafik kalitesi farklı neredeyse ubisoft ne yapmaya çalışıyor hala anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REALTROLL

bence herkes Chicago'nun sürekli yağmur aldığından dolayı puslu oluşunu beğenmişti evet puslu oyunları bende severim ölçüsünü kaçırmadıkları sürece bence olay sadece grafiklerde değil ışıklandırmada çünkü ilk videolarda renk paleti daha bi solgun ışık bu kadar tok ve cıvık değildi ama bu videolarda ışıklar fazla turunculaşmış ve buda gün batımında can sıkıyor.

hocam trailerden pek oyun hakkında aslında fikir çıkaramıyoruz gameplay olsa daha net anlaşılıyor çünkü trailerde çok oynama yapılabiliyor
  • bunlar nie oynanış videosu çıkarmıolar her konsola ait bi korkularımı var acaba
  • trailer aynı gta 5 in gameplay trailer gibi olmuş :D

• Grafikler bazı sahnelerde mükemmel görünürken, bazı sahnelerde ise sanki PS2 oyunu gibi görünüyor neden böyle anlamadım. İlk videosundaki grafikleri unutalım bence öyle olması imkansız artık bu saatten sonra en fazla bu videodaki gibi olur. Bu oyun çıkmadan ne olduğu anlaşılmayacak sanırım ama grafik konusu kenarda dursun şöyle geri kalan herşeyiyle harika bir oyun olacağa benziyor en önce oyun çok canlı görünüyor yaşayan dünya atmosferini çok iyi vermişler böylesi GTA oyunlarında bile olmadı. Şehir tasarımı ve hava değişimleri atmosferi çok güzel etkiliyor yağmurlu, rüzgarlı, güneşli hava hepsi harika. Bu kadar sürelik beklentiyi karşılayacak gibi GTA'ya ciddi bir rakip geliyor ama onlar sanırım hala ciddiyetinde değiller yeni nesil ve PC için GTA V'i yazın çıkarıp bu rekabeti kızıştırmalılar ama yapmayacaklar gibi geliyor bana. Kendileri keybeder oyuncular böyle bir alternatifi görmezden gelmeyeceklerdir.

• Video baya heyecanlandırdı.Özellikle kellemize ödül konmasını ben ilk defa bu videoda öğrendim.O da çok güzel bir özellik olmuş.Her an şehirde gezerken bize saldıran birileri olabilir.Baya aksiyon dolu olacak gibi oyun.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.