Şimdi Ara

YouTube'a da erişim engellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
2
Favori
10.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• YouTube'a da erişim engellendi

Google'ın popüler video servisi YouTube, geçtiğimiz hafta erişimi engellenen Twitter ile aynı sonu paylaştı. 

TİB'in resmi web sayfası üzerinden yaptığımız sorguda kararın gerekçesi olarak idari tedbir gösteriliyor. Ancak, idari tedbirin nedenine ilişkin herhangi bir açıklama yer almıyor.

YouTube hakkında uygulanmakta olan kararlar:  

"5651 sayılı Kanun uyarınca yapılan teknik inceleme ve hukuki değerlendirme sonucunda YouTube hakkındaki Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nın 27/03/2014 tarih ve 490.05.01.2012 -48125 sayılı kararına istinaden Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından İDARİ TEDBİR uygulanmaktadır."

Karar, ülkemizde erişim hizmeti veren şirketler tarafından gün içerisinde kademeli olarak uygulamaya konulacak. Uygulamaya tamamen geçildiğinde ise YouTube'a farklı yollar üzerinden erişmek mümkün olacak.

• çok iyi yolda ilerliyorlar çevremdeki ak parti sevenler bile tepki gösteriyor artık çıkan kayıtlara montaj de yalan de bir yandanda engellemeye çalıs bu ne perhiz bu ne lahana turşusu gülünç duruma düşen bir ülke olma yolunda ilerliyoruz durmak yok yola devam
  • Sanki internet faturasını onlar ödüyor
  • VPN
  • Adım adım facebook'a doğru...

• Yabancı basına da düştük tabi...

http://www.bbc.com/news/world-europe-26773702#TWEET1084401
  • http://www.internethaber.com/youtube-yasaklandinbspson-dakika-654091h.htm
    Okuyun
    Bilip bilmeden konuşmayın. Azıcık ülkeniz taraftarı olun, hükümet demiyorum bak ülkeniz ! Yapılan ihaneti görün. Adamlar vatanınıza ihanet ediyor siz hala hükümete saldırıyorsunuz. Ayıptır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drfree1

Küfür ederek oyun oynayan kanallar yüzünden kapatilar.adamlarin videosu sirf kufur hakaret doluydu

ne alaka asıl AKP hakkında gerçeği gösteren videolar yüzünden kapatmislardir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitter konusunda tepkimizi koyduk diye bizi nerdeyse vatan haini ilan edicektiniz, bugün youtube yarın facebook sırayla gider arttık. Teşekkürler destekçiler veya yandaşlar bu kafayla devam edin.
  • O da mahkemeden döner kafanızı yormayın.

• Siz akp reklamlarını göstermeye devam edin gün bey :)

• Donanım haberide kapatırlar yakında.

• Dışişleri Bakanlığından, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığına gönderilen yazıda, sosyal paylaşım sitesi Youtube'daki bazı içeriklerin ulusal güvenliğe birinci derece tehdit oluşturduğu, bu nedenle bu adreslere erişimin derhal engellenmesinin önem taşıdığı belirtildi.

MESELE DEVLET MESELESİ. PARTİ DEĞİL. ONA GÖRE YORUM YAPIN HAİN OLMAYIN.
  • Bazen gerçekten Atatürk'ü özlüyorum...

Ve onun ilkelerini...

• Ak troller sürü psikolojisiyle eksilere abanmışlar

• Yorumsuz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Orgadata

Twitter konusunda tepkimizi koyduk diye bizi nerdeyse vatan haini ilan edicektiniz, bugün youtube yarın facebook sırayla gider arttık. Teşekkürler destekçiler veya yandaşlar bu kafayla devam edin.

feystede bi sıkıntı var zaten dns deişmeden o da yavaş çalışıyor

google chrome'a zenmate kurun rahat edin

ama sag olsun yine devletlümüz mecburiyetten vpn ile tanıştık chroma alıştık bekliyorum bikaç şeye daha yasak gelsinde farklı tadlar deneyelim

korkusu belli süre azaldıkça milletin sesini kısmaya çalışırken kendi sesi kısıldı üzüldüm bi yandanda :) ( gariple dalga geçmesemmi ne ilerde vebali büyük olur :D )

ricam burda sövmeyin sarıcak yer arıyorlar zaten burayıda kapamasınlar durduk yere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H34RTL3SS -- 27 Mart 2014; 18:07:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuforhan

http://www.internethaber.com/youtube-yasaklandinbspson-dakika-654091h.htm
    Okuyun
    Bilip bilmeden konuşmayın. Azıcık ülkeniz taraftarı olun, hükümet demiyorum bak ülkeniz ! Yapılan ihaneti görün. Adamlar vatanınıza ihanet ediyor siz hala hükümete saldırıyorsunuz. Ayıptır.

Sızdırılan ses kaydını koyan siteyi kapatmak nasıl bir zihniyetin? Sızdıran kanalı kapatsınlar sorumluları yargılasınlar SİTE kapatmak nedir? Ayrıca ses kayıtları da malumdur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Twitter yasaklarını savunana Mesut Çevik'i konuya davet ediyoruz...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.