Şimdi Ara

Titanfall'un Yeni Modları Ücretsiz Olarak Sunulacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Respawn Entertainment kurucularından Vince Zampella, ilerleyen dönemde Titanfall için yayınlayacakları yeni oyun modlarının tamamen ücretsiz olarak sunulacağını belirtti. Tamamen online savaşlara odaklı shooter oyunu çıkışında sadece 5 multiplayer moda sahip olmasıyla eleştirilmişti ancak yapılan açıklamaya göre üzerinde çalışılan yeni oyun modları, DLC paketleriyle birlikte satılmayacak.

Oyun için düşünülen 3 ayrı DLC paketinin de yapım aşamasında olduğunu belirten Zampella, her birinin 10$ fiyat etiketine sahip olacağı ve season pass alınması karşılığında bu üç paketin 25$'a geleceğini bildiriyor. 

Zampella son olarak Twitter üzerinden yaptığı açıklamada yakında özel maçların geleceğini ve çift katı XP etkinliklerinin de gerçekleşeceğini bildirdi.

• şu modların içinde inşllah titansız ve botsuz mod vardır

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Alkışlıyorum helal olsun respawn 10 dolar gerçek bir dlc fiyatıdır
  • bu oynayalı 3 gün oldu ve ekran kartım bozuldu....birden pc kapandı ve tekrar açıldı oyuna girdiğimde görüntüler v hareketler slow motion...aygıt yöneticisinde gtx 560 ekran kartımın yerinde yeller esiyordu..PC'ye format attım bi şekilde eski haline getirdim ama gene aynı şeyler başıma geldi..2 sene oldu PC'yi alalı ve garantisi daha yeni bitti..insan bu işten huylanıyor işte..bu arada ellerinden öperim Toshiba...

• Şu haliyle yıllarca zevkle oynıyabilirim hiç sıkılmadan beleş modlarda iyi olur tabi :D

• Su server sorunu bi duzelse daha iyi olucak ne zaman oyuna girsen her map yukleme kisminda donuyor pc resetlemek zorunda kaliyorum bu oyunda bir sikiti var ama pc de oldugunu zannetmiyor diger oyunlarda boyle bir sorun cikmiyor sade bu oyunda cikmasi kafami karistirdi almasamiydim diye dusunuyorum

• Cdred procekt taktıgı yapın ıste, hem gonlumuzu kazanırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BERATTAN B kullanıcısına yanıt
    cok guzel bır fıkır aslında kesınlıkle bu tarz bır modda ılerıde gelıcektır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.